Przed podpisaniem umowy w Madonnie... I po podpisaniu!

Zaczęty przez mignon, 08 Mar 2008, 16:47:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dagi

Cytat: zuzia w 10 Mar 2008, 09:53:04
to już najzwyklejsze chamstwo! to co? z kim trzeba podpisywać umowy, żeby były przez wszystkich uznawane? rotacja pracowników to juz ich sprawa.
właśnie tak im powiedziałam  ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

dagi

#26
Cytat: mignon w 10 Mar 2008, 10:08:50
Dagi, postawiłam piwko. Widać, że twardym trzeba być a nie miętkim ;) i wykłócać się o wszystko.

Twoja suknia jest piękna.
dzięki  :D

A tak w ogóle to mignon pochwal się swoją suknią, jestem bardzo ciekawa  :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mignon

Trochę się wstydzę ze swą naturą introwertyczki, ale co tam... Wklejam linka niemadonnowego, bo na tym lepiej widać.

http://www.coline.pl/suknie-slubne/kolekcja/white-one.html

Gdyby coś nie działało to jest to White One 152, choć długo chorowałam właśnie na taki dekolt jak ma Sala

Kasia

ta suknie to kopia pronovias india

zuzia

sliczna, ale z drugiej strony bardzo podobna do Liporio (co nie umniejsza jej uroku)!

Kasia


zuzia

Cytat: Kasia w 10 Mar 2008, 10:46:14
ta suknie to kopia pronovias india
kasiu,
ten wycięty w trójkąt fartuszek z przodu to bardziej liporio niż india.

mignon

Tak, mnie też sie nasuwa india pronovias - tylko cena bardziej lajtowa i tren mniejszy.
I tak sobie właśnie wydedukowałam, że może starsze modele pronoviasek spadają jako nowości do white one po niższych cenach, co mi absolutnie nie przeszkadza.

Koszt: 2550 + 400 zł za bolerko.

Kasia

zuzia india jest identyczna, ma identyczny fartyszek schodzący do samego duły

i sala też jest identyczna u dołu bo sala to india z inna górą


a podobienstwo indii i liporio zostałło odkryte przez inke w moim wątku

ja nawet rozważm podpięcie mojego trenu tak jak to rozwiązano w indii

Kasia

nawet bolerko ma takie jak w indii :)

a lightowa cena to jaka???

mignon

2550 sama sukienka plus 400 zł za bolerko, ale ma inny rękaw niż india bo 3/4

Kasia

no to cena rewelacyjna :)


proponuję zadzwonic do Madonny i Młodej i mody i zapytać sie o ceny

bo one bywają różne

ja się zastanawiałam nad White One 175 i w Madonnie kosztowała ona 2300 a w Młodej i Modzie 2600 a w Agorze 3000

mignon

Tylko ja nie mam takiego wyboru, bo sukienki szukam w Poznaniu :(. A cena W1 175 w P-niu to też ok. 2300. Mierzyłam ją, ale wyglądałam żenująco.

dagi

mignon piękna ta Twoja suknia i podobna do mojej tylko góra inna acha i tren mniejszy ale ja na początku tez myślałam o sukni bez trenu a w końcu jest i tren i dekolt w literę V  ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

olgaaa1

Cytat: mignon w 10 Mar 2008, 09:40:58
Co do welonu to rzeczywiście zrobię go sama. Już gdzieś odgrzebałam wątek o welonach i filmik jak go zrobić, więc pewnie dam radę. W razie czego będę nagabywać Inkę.

Za miseczki niby nie chcą dużo, bo 40 zł, ale chodzi o sam fakt. W wielu salonach jest to usługa gratis, więc myślałam, że to jakieś poznańskie skąpstwo (sorry, wróbelku ;)). A tu się okazuje, że reguła i po prostu zdzierstwo

A możesz wkleić link do tego filmiku? będę bardzo wdzięczna.

inkageo

Dziewczyny jeżeli chcecie welon delikatny taki jak miała salsa i ja, to właściwie żaden instruktaż do jego wykonania nie jest potrzebny, bo on był bez marszczeń - tylko wbity grzebyk i zaokrąglone rogi nożyczkami. Jeżeli chcecie gęsty namarszczony to inna sprawa ;) Ja zrobiłam jeden taki drugi taki i ten bez marszczeń bardziej mi się podobał. Tiul jest zazwyczaj szerokości 3 m, więc trzeba sobie pokombinować ile trzeba kupić. Za dwa grzebyki zapłaciłam 1 zł, a za tiul 2m x 3m kilkanaście złotych, chyba 12.
Imagine there is no hate

mignon

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,755.0.html

Tu jest link do tematu o welonach i tam jest ten filmik, myślę jednak, że warto przeczytać cały wątek.

Spokojnie Olgaaa1, myślę ze moje małe zawirowania madonnowe nie rzutują na całą Madonnę. Przynajmniej mam taką nadzieję.

mignon

No i umowa podpisana. Nie wiem czy odetchnąć z ulgą czy bać się dalej.
Za miseczki w końcu mi nic nie policzono. Usługa gratis w ramach dopasowania sukni do figury :)
Umówiłam się też z paniami,że zatelefonują kiedy suknia będzie już w salonie i wtedy indywidualnie będziemy umawiać kolejne przymiarki.

Co dopodobieństwa do Indii Pronovias... Porównałam dziś obie kiecki (jak sukienkę wybierałam nie wiedziałam nawet, ze moja ma swój pierwowzór). India ma zdecydowanie dłuższy tren i PONOĆ (czego nie widziałam) inne wykończenia góry.
No i przede wszystkim koronkę. Pronoviaska jest, czy ja wiem... bardziej dostojna,ta koronka cięższa, bardziej zbita, taka elegencka. Moja White One jest przy niej taką mgiełką,pajęczynką, przez co ma bardziej lekki charakter. No i będzie przede wszystkim moja :) :) :), mam nadzieję. Ale to z bliska zupełnie dwie rózne sukienki.

Dziękuję za wsparcie i słowa otuchy :).

salsa

Cytat: Kasia w 09 Mar 2008, 17:52:15
ja nawet5 słyszałam wersję że jak się kupi UŻYWANĄ kieckę (zakupioną w madonnie przez pierwszą włścicielkę ) na allegro to w Madonnie zrobią ZA DARMO poprawki.

welonu w tej cenie bym nie brała

dodatkowo wysłałabym kogoś aby zapytał sie w jakiej cenie jest ten welon jeżeli kupuje się go samego
koronkowe welony w Madonnie szyte przez Madonne kosztują 500-600zł
więc za mgiełkę to przesada
ja się zastanawiam czy nie robić welonu samodzielnie tak jak inka


1. niestety kasia, ale poprawki w madonne to 800 zł
i to nawet wtedy gdy kupujesz u nich w komisie
jedynie gratis sa wtedy jak kupujesz u nich nowa suknie\
mnie grosza podan cene sukni nie policzyli
miałam różne niestandardowe przeróbki , dostałam welon i szlafrok
2.welon mgiełka w madonnie w tamtym roku to koszt 350 - 400 zł , gdybym nie dostała to pewnie bym robiła:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ze_nitka


maadzia28

Hmmm czyli co salon to inne zwyczaje :) W Krakowie i w Katowicach jesli kupisz suknie z komisu Madonny, nie placisz za dopasowanie.
Jesli kupisz na allegro lub gdziekolwiek..Madonna bierze od 300-800zl w zaleznosci od rodzaju przerobek. A welon mgielka kosztuje 250zl.. Wszystko sprawdzialm zanim zamowilam swoja suknie..bo jednak komis w Madonnie sie nie oplaca ;)
Za ten welon to chca naprawde duze pieniadze!! Ale powiem Wam,ze zapytalam o cene takiego welonu w zwyklym salonie sukien slubnych i Panie stwierdzily ,ze przy takiej dlugosci to ok  600zl! To sie dopiero nazywa naciaganie, skoro koszt zrobienia takiego welonu to max 30zl...

Agaaa

400 zł za mgiełke?! rozbój w biały dzień..
Ja w madonnie mam zamowiony koronkowy welon, cena w umowie 290 zł..
jezeli ten swistek papieru mozna nazwac umową w ogole...

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ze_nitka

Kurcze :) nie wiedziałam że takie cuda też dają, mi nie zaproponowali :(