sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

dla mnie sandalki sa zbyt "lekkie" do tej sukienki, ktora jednak jest bardziej przysadzista nie wiem jak to nazwac, no nie jest lekka i zwiewna
poza tym o tej porze roku to wolalabym kryte szpilki, w takich golych stopkach czulabym sie niedoubrana :D

cumberland

mobka już prawie wystylizowana, to teraz ja się ustawiam w kolejce
sylwester 2019, sala, bal

kiecka taka
myślę nad butami i torebką i biżu

mam takie sandałki jak laska na zdjęciu, ale nie wiem czy chce iść z gołymi nogami, hmmm
jak nie takie sandałki to co? i jaki kolor?

inkageo

Imagine there is no hate

cumberland

no myślałam nad czółenkami jeszcze tradycyjnymi, jasnoróżowymi? ew. taki lekki wrzos?

mam jedne ryłko estima takie bladofioletowe, ale zamszowe, ale jakoś mi tutaj  zamsz nie pasuje...? czy pasuje? :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: cumberland w 27 Lis 2019, 10:21:34no myślałam nad czółenkami jeszcze tradycyjnymi, jasnoróżowymi? ew. taki lekki wrzos?
jestem na nie, chyba, że pokażesz palcem, ktore, opisowo mi nie pasi kolor ;) sukienka jest piękna ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl



mayagaramond

cumberland chcesz iść z gołymi nogami :)

Jako biżu spinki do włosów i bransoletka. Torebka: nieważna, i tak będzie na krześle leżeć ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

jakie buty do czerwonej sukienki? chcę klasyczne szpilki tylko nie wiem czy granat czy szare. nude odpadają bo będę musiała mieć rajstopy, a beżowych nie zdzierżę.

cumberland

Cytat: mayagaramond w 27 Lis 2019, 10:55:27Jako biżu spinki do włosów i bransoletka.

o spinka super pomysł!

a bransoletka jaka? gruby svarowski taki świetlisty? czy coś delikatnego ledwie widocznego?


mayagaramond

zuzia ja bym jednak założyła cieliste rajstopy i buty. Do granatowych butów musisz mieć granatowe rajstopy, do czerwonych tez cieliste.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

cumberland z bransoletką to jak wolisz. Jeśli dobrze czujesz się w widocznej bizu, to nic nie stoi na przeszkodzie. A do włosów fajnie wyglada kilka spinek/ wsówek koło siebie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

cumberland, piekna sukienka, moi  zdaniem nie pasują te szpilki pełne ktore wrzuciłas - za grzeczne, za klasyczne, za biuorwe do tej kiecki
moim zdaniem jednak odkryte szałowe buty
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: mayagaramond w 27 Lis 2019, 14:22:55
zuzia ja bym jednak założyła cieliste rajstopy i buty. Do granatowych butów musisz mieć granatowe rajstopy, do czerwonych tez cieliste.
Ja wiem ze rajstopy. Tylko nie lubię beżowych

konwalia

To odjechane czarne rajty/pończochy i czerwone buty

konwalia


laoCze

Sukienki na imprezy typu wesele zawsze budzą wielkie emocje. Każda przecież chce wyglądać wyjątkowo i oszałamiająco. Polecam merg.pl, mają tam bardzo ładne sukienki, które można w dowolny sposób zmienić odpowiednią stylizacją. Klasyczna, soczysta czerwień to zawsze jest dobry wybór. Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#9843
Dziewczyny ujdzie czy ciotka klotka?

zosia2007


zwierzatko_mojej_mamy

Tez jestem na nie ;) znajdziesz lepsza na bank ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Mało czasu, jutro ruszę szukać dalej :)

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia, gdzie będziesz szukać i jaki budżet i na co to?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Zwierzak, wpadnę do galerii, najpewniej zacznę od tkmaxx bo tam chyba najbardziej kiecki lubię kupować i tam często maja kiecki z tym marszczeniem na brzuchu z jednej strony (a dla mnie to idealny fason). A potem po kolei. Nie wiem, nie nam koncepcji, nie chce mi sue kupować itd. Ale do tej co mam nie jestem przekonana.

No i to Komunia, nie wesele.

Kasia

Nie muszę wyglądać jak milion dolarów ;) po prostu ma być ok :)