Autor Wątek: sukienka na wesele (cudze :))  (Przeczytany 217513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Odp: sukienka na wesele (cudze :))
« Odpowiedź #9175 dnia: 31 Mar 2018, 12:40:25 »
Rubin, ona jest jakoś tak śmiesznie wysoko odcięta. Na zdjęciu mi się nie podoba. I nie będzie na ciebie za długa?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #9176 dnia: 31 Mar 2018, 12:51:26 »
Rubin, ona, jak te wszystkie, ma za wysoko odciętą talię. Ja nie wiem na kogo oni szyją te kiecki... to wygląda okropnie, ukrywa ewentualną talię i robi brzuch
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #9177 dnia: 31 Mar 2018, 12:57:12 »
ja bym taką założyła, gdyby cena była podzielona na pół i w złotówkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pauli_4

« Odpowiedź #9178 dnia: 31 Mar 2018, 15:46:58 »
do mnie też nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
też szukam
wyświetliła mi się taka strona, kilka może i by uszło, ale ceny takie że obawiałabym jakości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Hej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja zamawiałam sukienkę i spodnie z tego sklepu i jakość jest adekwatna do ceny, a co najwazniejsze sa to polscy producenci więc na serio ten materiały to nie chiński badziew Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #9179 dnia: 31 Mar 2018, 18:22:42 »
Ta kwiecista mohitowa bardzo do mnie przemawia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale aktualnie mam na "składzie" chyba z 15 (!!) krótkich kiecek, większość z odzysku, a części nawet nie zdążyłam jeszcze założyć - nie było okazji. Więc nie kupuję, bo tylko wisieć będą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

mobka

« Odpowiedź #9180 dnia: 31 Mar 2018, 19:58:40 »
Dziewczyny a jest szansa, że simple na moje marne 158cm dobre będzie? Bo w sumie z outletu wybralabym z 5 sztuk. Ale boję się, że cycki mi w pasie wyjdą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #9181 dnia: 31 Mar 2018, 20:15:51 »
Na 158 tak,  ja mam 162. Tylko nie wiem jak rozmiar bo ja noszę 36 u nich

mobka

« Odpowiedź #9182 dnia: 31 Mar 2018, 20:19:23 »
Konwalia, ale ty masz biust, to się trochę podnosi na nim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. W rozmiar 32 celuje. Przejadę się do Factory przymierzyć cokolwiek. Ale to za tydzień.

wrobelek0403

« Odpowiedź #9183 dnia: 03 Kwi 2018, 18:05:30 »
nagle mam dwa wesela Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jedno 400 km, a drugie 500, wiec myslimy co z tym fantem robic.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/