sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda


zwierzatko_mojej_mamy

golinda, no tradycja mówi, że na wesele nie zakłada się bieli, ja mam tylko zatsrzeżenie kolorystyczne - nie założyłabym białej kiecki na ślub, tyle ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Ale biale koszule i garnitury już mozna :D

Co za bzdura! Jeszcze rozumiem - dluga biala okazała suknia... ale ta?. Bez jaj...

wrobelek0403

golinda, a skad wiesz, jaka bedzie miec PM? Moze tez białą krótką?


ja sie zgadzam ze zwierzem, w bieli bym nie poszła.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

Ja mam głownie obawy o długość

Kasia

No mi tez o kolor chodzi. Założyć zawsze mozna ale po co?
Brawur w większości kiecek bedzie wyglądać swietnie i zakasować większośc gości.


errata

Cytat: golinda w 14 Maj 2018, 22:01:36
Ja Was nie rozumiem...

ja też nie... A Wam na Waszych weselach przeszkadzały osoby w kolorze białym? Rili? Ja zupełnie na to nie zwracałam uwagi.

zwierzatko_mojej_mamy

errata, nie ;) tak samo jak mi zupełnie nie przeszkadzali panowie w koszulach z krótkim rękawem, a jednak lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

my tu jestesmy zeby zawyzac poziom, co nie? :D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A ja lubię zasady i dress code przy takich okazjach, jak na ślubie Meghan i Harrego :D
Imagine there is no hate

errata

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 14 Maj 2018, 22:36:19
errata, nie ;) tak samo jak mi zupełnie nie przeszkadzali panowie w koszulach z krótkim rękawem, a jednak lol

krótki rękaw też mi nie przeszkadza :D

rudasekawf

Cytat: errata w 14 Maj 2018, 22:28:34
ja też nie... A Wam na Waszych weselach przeszkadzały osoby w kolorze białym? Rili? Ja zupełnie na to nie zwracałam uwagi.
To ze nam coś nie przeszkadza nie znaczy, ze innym tez nie.

Ja uważam, ze jest tyle okazji, żeby ubrać taka kiecke, ze ślub/ wesele można sobie podarować :)

salsa

#9012
jesli ktos nie ma problemu, to przeciez można założyć wszystko, byłam na slubie/weselu, gdzie gośc miał hawajską koszule i jeansy oraz marynarkę i moze na imprezkę byłoby to ok, ale na slub... nie chciłabym , żeby moj mąz tak poleciał na jakąkolwiek uroczystośc tego typu
uwazam, ze są okazje, gdzie warto pomyśleć o dress code, to są jednak uroczystosci "eleganckie", PM wystrojeni a goscie? ja rozumiem ze kazdy chce wygladac super, seksi i w ogole ale jednak ten strój powinien byc tez wyrazem szacunku dla PM i samej uroczystości. Moze sama Panna Młoda nie zwroci uwagi, ale ja bym sie zle czuła z pupą prawie na wierzchu i w białej sukience. Jak ktos nie czuje , ze to faux-pas to niech idzie , z wesela nie wygonią :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

niewiemjaka

ja mysle, ze teraz dziewczyny ubieraja sie tak swobodnie, mozliwe, ze beda inne panny w bialych kieckach,
ja na pewno bym sie nie przejeła, bez przesady, jednak suknia ślubna jest vardziej strojna, wyrazista, wyrozniajaca sie, jak i sama panna młoda
wiec gosc w bialej sukience sie nie umywa do porownywania
ale to ja, moje zdanie, w sumie tez sie zdziwilam jak wszystkie napisalyscie, że absolutnie nie, wrecz zmasowany atak nastapil na ta biale kiecke :D

o tu znalazlam podobna panne mloda :D zeby dowalic do pieca
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

niewiemjaka, no tylko że w wielu krajach masz druhny, pierdyliard, zwykle w jednej palecie kolorystycznej i tutaj na pewno jest to zamierzone

w Polsce bywa, że są druhny, jeśli panna młoda se życzy,żeby były na jasno/biało - no to jazda, czemu nie

ale dla mnie nienoszenie białego jako baba na ślub/wesele, jest takim samą zasadą, jak długi rękaw koszuli do garnituru, jak nie łażenie w jeansach do teatru, na rozpoczęcie roku itd itp, skoro do teatru, gdzie nikogo nie znam i mogę mieć zupełnie wszystko w dupie, noszę się odpowiednio, to nie rozumiem, dlaczego miałabym łamać ustalone zasady dla panny młodej, która mnie zaprosiła, jeśli nawet ona sama mi powie "wisi mi, idź w czym chcesz" - po
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: niewiemjaka w 15 Maj 2018, 09:24:39mozliwe, ze beda inne panny w bialych kieckach,
no możliwe ;D możliwe, że będą panowie w białych garniakach i w hawajskich koszulach, to niczego dla mnie nie zmienia ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Cytat: niewiemjaka w 15 Maj 2018, 09:24:39o tu znalazlam podobna panne mloda  zeby dowalic do pieca

zobacz co napisałam wcześnie :)

Cytat: Kasia w 14 Maj 2018, 13:11:43
Przy złym zbiegu okoliczności może się okazać, że młoda przebierze się w taką samą np. po północy ;)
lub będzie taka samą miała zaplanowaną na poprawiny (o ile są planowane).
No nie szła bym w tę biel

niewiemjaka

zwierzatko_mojej_mamy, a co do tego mają druhny ? nie rozumiem, to tylko zdjecie z podobna kiecka, nie chodzilo mi o zadne druhny, w polsce nie ma tego zwyczaju,

ja tylko napisałam, że MI by żadna laska na moim weselu w bialej sukience nie przeszkadzała

zwierzatko_mojej_mamy

niewiemjaka, a no zdjęcie zapewne przedstawia pannę młodą i druhny, na jasno ;) ale ok, widzę falbanę, kumam ;) i ja też napisałam, że MI by żadna laska na moim na biało nie przeszkadzała ;) co nie znaczy, że bym założyła biel jako gość
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

#9019
ja byłam na bardzo wielu ślubach, w tym na moim własnym i nigdzie nie widziałam, zeby sie ktoś ubrał na biało. Mnie by to nie przeszkadzało, niemniej sama bym nie załozyła białej sukienki na czyjś slub. Ale w tej sukience nie tylko chodzi mi o tą biel, ona dla mnie jest za krótka, za mało odpowiednia na slub.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: salsa w 15 Maj 2018, 09:19:07strój powinien byc tez wyrazem szacunku dla PM i samej uroczystości.

myślałam, że mówicie o białej sukience jako zakazanej.
co złego jest w tej brawurkowej? że krótka? do grubych nóg i dużej doopy "niestosowna" :D ale dla szczupłej, zgrabnej laski? czemu nie? do kościoła założy coś na górę, a potem na weselu zdejmie

errata

Ale ja mam na myśli biały kolor, przecież ta sukienka jest wg mnie ok na wesele. Nic w niej niestosowanego nie widzę w sensie za krótka, za mało elegancka.

Przecież suknia ślubna i tak zazwyczaj jest bardziej strojna, PM zawsze będzie wyglądać bardziej.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: golinda w 15 Maj 2018, 10:21:33myślałam, że mówicie o białej sukience jako zakazanej.
ja tak ;) gdybym miała takie nogi jak brawurka, to żadne krótkie kiecki nie byłyby mi straszne ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

ja nie miałam białej kiecki ślubnej ;)

salsa

dla mnie jako weselna za krotka, przynajmniej na tej modelce
na inna impreze-ok
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)