sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Goga, no ta czarna do obejrzenia, choć na pierwszy rzut oka góra do mnie nie przemawia. Reszta była dość mydła kolorystycznie, a ta na ramiączkach za długa. Ja muszę brać takie, które na modelki są za krótkie. Wtedy na mnie są dobre 😂

mobka

Rubin, ona jest jakoś tak śmiesznie wysoko odcięta. Na zdjęciu mi się nie podoba. I nie będzie na ciebie za długa?

golinda

Rubin, ona, jak te wszystkie, ma za wysoko odciętą talię. Ja nie wiem na kogo oni szyją te kiecki... to wygląda okropnie, ukrywa ewentualną talię i robi brzuch

golinda


pauli_4

Cytat: justynaaaa2 w 30 Mar 2018, 23:10:19
do mnie też nie :/
też szukam
wyświetliła mi się taka strona, kilka może i by uszło, ale ceny takie że obawiałabym jakości ;)
http://www.avocadostyle.pl/kategoria/sukienki-na-wesele


Hej :)
Ja zamawiałam sukienkę i spodnie z tego sklepu i jakość jest adekwatna do ceny, a co najwazniejsze sa to polscy producenci więc na serio ten materiały to nie chiński badziew :)

callja

Ta kwiecista mohitowa bardzo do mnie przemawia :)
Ale aktualnie mam na "składzie" chyba z 15 (!!) krótkich kiecek, większość z odzysku, a części nawet nie zdążyłam jeszcze założyć - nie było okazji. Więc nie kupuję, bo tylko wisieć będą :crazy:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mobka

Dziewczyny a jest szansa, że simple na moje marne 158cm dobre będzie? Bo w sumie z outletu wybralabym z 5 sztuk. Ale boję się, że cycki mi w pasie wyjdą :/

konwalia

Na 158 tak,  ja mam 162. Tylko nie wiem jak rozmiar bo ja noszę 36 u nich

mobka

Konwalia, ale ty masz biust, to się trochę podnosi na nim :D. W rozmiar 32 celuje. Przejadę się do Factory przymierzyć cokolwiek. Ale to za tydzień.

wrobelek0403

nagle mam dwa wesela lol ale jedno 400 km, a drugie 500, wiec myslimy co z tym fantem robic.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

Dziewczyny, byłoby bardzo nietaktowne gdybym kupiła taką sukienkę na wesele?
http://allegro.pl/sukienka-falbana-na-jedno-ramie-m-38-i7205680069.html

salsa

brawurka, sukienka bardzo ładna ale krótka - z Twoją figurą i wzrostem bedziesz wygladac ekstra, jednak skradniesz całe "wow" Pannie Młodej ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: brawurka w 14 Maj 2018, 11:53:40
Dziewczyny, byłoby bardzo nietaktowne gdybym kupiła taką sukienkę na wesele?
http://allegro.pl/sukienka-falbana-na-jedno-ramie-m-38-i7205680069.html
tak.
powody podała już salsa :D

justynaaaa2

brawurka, modelka ma 178cm czyli na tobie pewnie będzie podobnie krótka ;) do tego ta biel
ja mam wątpliwości czy wypada ;)

Kasia

Przy złym zbiegu okoliczności może się okazać, że młoda przebierze się w taką samą np. po północy ;)
lub będzie taka samą miała zaplanowaną na poprawiny (o ile są planowane).
No nie szła bym w tę biel

zuzia

Cytat: Kasia w 14 Maj 2018, 13:11:43będzie taka samą miała zaplanowaną na poprawiny (o ile są planowane).
przeżyłam ten koszmar

wrobelek0403

Brawurka, kiecka super, Ty w niej bedziesz obledna. Nie rob tego pannie mlodej :D

Wez taka tylko inny kolor.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

Kiecka sama w sobie supet

Na weselu - tak jak  mówi Salsa, zakasujesz PM
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

errata

Brawurka pewnie pozbiera wiele komplementów, a jeszcze więcej kobiet będzie wkurzonych na swoich facetów. Ale czy faktycznie pannie młodej będzie to przeszkadzać? No chyba, że jej mąż będzie się też oglądać za Brawurką ;)

No tak z własnej perspektywy, jak byłam panną młodą to raczej by mi to nie przeszkadzało. ;) A jak blisko jesteś z para młodą? Rodzina? Znajomi?

dragonfly

brawur, jezeli nie lubisz PM, to zdecydowanie powinnas wybrac ta kiecke lol

golinda

skoro Pippa mogła zakasować księżną, to dlaczego nasza Brawurka nie może jakiejś PM? Co się obcą babą przejmujecie? lol


brawurka

Wesele kuzyna, średnio sie znamy, PM miła i tyle jestem w stanie powiedzieć.
Nie ma innych kolorów  :/

rudasekawf

Brawurka ja bym poszukała cos innego, po co całe wesele się zastanawiać czy jest się niestosownie ubranym i czy PM będzie miała żal? Jest tyle pięknych sukienek.

Kasia

Brawur jestes super zgrabna, ładna. W większości kiecek bedziesz wygladała jak milion dolcow!
Wybierz inną :)