sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

O i tu się podepnę.
Szukam czegoś na wesele lipcowe. Idealnie by było gdybym mogła w tym jeszcze obskoczyć wesele w październiku. ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

mobka, idz do Arkadii do Nooka. Tam zwykle jest badziew ale czasem się cos trafi.

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Su, w tej konkretnej nie ma szans przy moich cyckach, a raczej ich braku :/

mobka

#8929
Pójdę chyba w mojej starej Zarze, co wszystko w niej obskakuję.

goga

Mobka a te? Szczególnie ta czarna? Nie wiem czemu te jasne takie niewyraźne
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

golinda

Cytat: mobka w 29 Mar 2018, 13:31:52
Pójdę chyba w mojej starej Zarze, co wszystko w niej obskakuję.

i zdecydowanie tak będzie najlepiej!

golinda

a tak poza tym - serio podobają Wam się te syrenie ogony w sukienkach?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

w tej od su tak, bo cała sukienka jest fajna i ogon jest przysłowiowy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

Cytat: golinda w 29 Mar 2018, 19:06:04
a tak poza tym - serio podobają Wam się te syrenie ogony w sukienkach?


Nie
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)


cumberland

Mobka, no fajna. Ale dla mnie to jest bardziej sukienka do pracy latem, niż na wesele.

golinda

Cytat: cumberland w 29 Mar 2018, 19:58:23to jest bardziej sukienka do pracy latem, niż na wesele.

do pracy? gdzie? ;)

a co jest na wesele? tiule, szyfony i koronki?


golinda

Cytat: cumberland w 29 Mar 2018, 20:44:33
no normalnie do biura, z białą, lnianą marynarką


rily? nigdy! matko, czułabym się jak własna przebrana ciotka lol

no ale wszystko zależy od miejsca pracy

zwierzatko_mojej_mamy

#8941
no ja tez się skłaniam, ale tylko częściowo ;)  do takiej sukienki nie założyłabym białej marynarki tak po prostu ;) białą marynarkę bym może założyła do dżinów i bluzki dowolnej, ale i do trampek, żeby nie przesadzić z marynarą, raczej nie do tej sukienki, żeby nie było ciotkowato ;) sama bym pewnie wybrała bardziej wieczorową rzecz na wesele niż kwiatki mobkowe, bo jednak to taka wiosenna i niezobowiązująca sukienka, no ale no, jestem w środku opinii Waszych ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

cumberland

eee tam ciotka od razu

no jeszcze ona mi pasuje na letni festiwal filmów plenerowych w jakiejś nadmorskiej miejscowosci 😉

cumberland

Jezu,  ale co wy z tym, ze zestaw sukienka+marynarka= stara ciotka. Naprawdę nigdy się tak nie ubieracie?



zwierzatko_mojej_mamy

cumberland, naprawdę, z ręką na sercu - nigdy lol lo mam jedną marynarkę, czarną, posiadam od 2005, bo kupiłam na obronę. założyłam ją ze 3 razy, ostatnio rok temu, do spodni, na analizę u klienta, bo nie miałam wystarczająco eleganckiego kardigana ;D ale już mam ;D marynarkę do spódnicy miałam ostatnio na rozpoczęciu klas pierwszych ;) na zakończenie klasy 4 w liceum byłam w tej samej spódnicy, ale na górze miałam tylko kamizelkę :) bez marynarki :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka


golinda

Ja mam marynarki i lubie ale jako przełamanie luznego stylu. Ewentualnie na bardzo oficjalne okazje.

mobka

Z marynarkami mam jak Golinda, a i tak noszę głównie do spodni eleganckich (a raczej nosiłam w poprzedniej pracy, jak musiałam do kienta pojechać). Teraz noszę do jeansów ;)
Poza tym mam kilka casualowych typowo (dres) i wtedy noszę do jeansów/trampek/mokasynów.

Sukienka z marynarką to dla mnei za dużo - czułabym się biurowo przebrana, no ciotkowato trochę ;) Z resztą mam jakoś tak, że marynarka do ołówkowej spódnicy jest ok, do rozkloszowanej, to musiałaby być jakaś taka ekstra krótka.

Zaprezentowana sukienka przeze mnie pasuje na dzienne imprezy wg. mnie, typu komunia/chrzciny. No wieczorowa nie jest ;) Dlatego chciałabym na to wesele coś nowego. Ale jak nie znajdę, to pójdę w tej. I identyczna dyskusja nt. tej sukienki była już z 5 lat temu jak ją kupiłam :D Justynaaa wtedy w Zarze taką bez ramiączek kolorową kupowała (ze mnie leciała w klacie niestety).

justynaaaa2

mobka, mam tą sukienkę nadal, czeka na lepsze czasy ;) nie ma szans bym się teraz w nią wcisnęła

wrobelek0403

Ja mam kilka marynarek ale nie nosze do sukienek.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login