Autor Wątek: sukienka na wesele (cudze :))  (Przeczytany 207816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Odp: sukienka na wesele (cudze :))
« Odpowiedź #75 dnia: 08 Mar 2008, 21:40:04 »
Siog jestem ciekawa czy podoba Ci się ta czarno-żółta z Femini, którą wkleiłam na pierwszej stronie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Była u mnie właśnie przyjaciółka, która lubi bardzo klasyczne rzeczy i o dziwo nawet jej się spodobała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

doda

« Odpowiedź #76 dnia: 08 Mar 2008, 21:43:27 »
ta pierwsza bardzo ładna , ale chyba nie na wesele - bo biała
ta druga, karola - dla mnie jakby na plażę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #77 dnia: 08 Mar 2008, 21:47:43 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Siog jestem ciekawa czy podoba Ci się ta czarno-żółta z Femini, którą wkleiłam na pierwszej stronie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Była u mnie właśnie przyjaciółka, która lubi bardzo klasyczne rzeczy i o dziwo nawet jej się spodobała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Inka bardzo podoba mi sie! rzucilam na nia okiem juz jak Malinowskiej zdjecia widzialam na onecie!
ta Twoja tez bardzo ladna tylko nie rob jej ciezkiej z czarnymo dodatkami. klasyczne czolenka na wysokim obcasie w kolorze  naturalnej skory beda pieknie wygladac do sukienki.

panikarola

« Odpowiedź #78 dnia: 08 Mar 2008, 21:48:34 »
ta pierwsza bardzo ładna , ale chyba nie na wesele - bo biała
ta druga, karola - dla mnie jakby na plażę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i nie wiem, czy ten roz nie za bardzo majtkowy - obecnie kosztuje 1,50 €, jeszcze trzy dni jest aukcja na ebay, zobaczymy ile osiagnie.

a ta pierwsza dopuszczam w sumie - ma taki czarny duzy akcent, ze mnie nikt z mloda nie pomyli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

« Odpowiedź #79 dnia: 08 Mar 2008, 21:53:04 »

Inka bardzo podoba mi sie! rzucilam na nia okiem juz jak Malinowskiej zdjecia widzialam na onecie!
ta Twoja tez bardzo ladna tylko nie rob jej ciezkiej z czarnymo dodatkami. klasyczne czolenka na wysokim obcasie w kolorze  naturalnej skory beda pieknie wygladac do sukienki.
Cieszę się, że żółta się podoba, mąż też zaaprobował, więc chyba się zdecyduję. Jeżeli chodzi o czarne dodatki, to przyznam, że dobrałam je ze względu na żałobę, nie chodzę cała na czarno, ale w bardziej oficjalnych okolicznościach jednak lepiej tak się czuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 08 Mar 2008, 21:53:04 »

doda

« Odpowiedź #80 dnia: 08 Mar 2008, 21:55:49 »
pomylić, na pewno nikt nie pomyli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale białej bym nie zakładała mimo wszystko, choć krój ma ładny
1, 5 euro ?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #81 dnia: 08 Mar 2008, 21:58:21 »
no, naprawde. ale na pewno pojdzie za wiecej. i jest nowa!!

doda

« Odpowiedź #82 dnia: 08 Mar 2008, 22:02:43 »
hehe to masz rozrzut dziewczyno - od 1,5 euro do 600 zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #83 dnia: 08 Mar 2008, 22:04:07 »
ano mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj najpierw gdzies zmierze, a potem moze zalicytuje.

panikarola

« Odpowiedź #84 dnia: 08 Mar 2008, 22:07:44 »
najbardziej mi sie podoba ta w male grochy, ale nie wiem czy nie za ciema, czerwona w V-dekolt, albo taka tylko inny kolor, ta brazowa w maziaje, ale nie wiem czy maziaje w pionie sa ladne, nie widac na zdjeciu - no i jest wzor, a wolalabym posluchac siog Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i kupic prosta - zreszta w prostych si elepiej czuje. no i zotla - ale watpie, czy mi w zoltym ladnie. no i z popoludnia jest pozny wieczor - prawie owocnie spedzony czas, sukienki jak nie bylo tak nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #85 dnia: 08 Mar 2008, 22:08:16 »
[quote
Cieszę się, że żółta się podoba, mąż też zaaprobował, więc chyba się zdecyduję. Jeżeli chodzi o czarne dodatki, to przyznam, że dobrałam je ze względu na żałobę, nie chodzę cała na czarno, ale w bardziej oficjalnych okolicznościach jednak lepiej tak się czuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
[/quote]

Inka kupuj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na tobie bedzie swietnie wygladac i mozesz ja ubierac na "bardziej okazyjne" okazje i porprostu na wyjscia. Na gole nogi czarny pedicure i ladne czarne piptoly. z kryjacymy czarnymi rajstopami (jak Malinowska) tez bedzie swietnie!

panikarola

« Odpowiedź #86 dnia: 08 Mar 2008, 22:11:28 »
ach, wam to fajnie, chudziny... a biedny kregiel tudziez inny dzwonek moze sobie so najwyzej spodnie kupic, chlip...

« Ostatnia zmiana: 08 Mar 2008, 22:14:44 wysłana przez panikarola »

siog

« Odpowiedź #87 dnia: 08 Mar 2008, 22:19:27 »
ach, wam to fajnie, chudziny... a biedny kregiel tudziez inny dzwonek moze sobie so najwyzej spodnie kupic, chlip...

Panikarola biore sie za ciebie!

gdzie mieszkasz i jaki masz budzet do wydania? jak opcja z uszyciem?

* nie kupuj przez internet, musisz zobaczyc tkanine i przymierzyc!

* najlepszy z pokazanych ma kroj ta zolta z ramiczkami. Wybierz sukienke z jedwabnej cienkiej tafty lub krepy (?). taka ktora bedzie dobrze sie ukladac i mozna zrobic structural cut.

* dol powinien byc gladki

* gora wymyslna z detalem przyciagajacym wzrok i rownowazacym gora-dol.

* podkresl talie

te z pokazanych sukienek wybierasz najgorszy fason do twojej figury! poszukaj sukienki koktajlowej, jednokolorowej ale nie z lekkiej tkaniny i nie rozszerzanej na biodrach! to podktresla szerszy dol i wezsza gore
« Ostatnia zmiana: 08 Mar 2008, 22:23:28 wysłana przez siog »

panikarola

« Odpowiedź #88 dnia: 08 Mar 2008, 22:26:56 »
opcja z uszyciem odpada - nie ma tu dobrej krawcowej.  reszta poszla na pw Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

matko, az sie rozbudzilam, czuje sie jak na egzaminie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #89 dnia: 08 Mar 2008, 22:29:46 »
powaznie? o ja glupia, a ja myslalam, ze jak bedzie luzny dol, to wlasnie nie bedzie widac, ze jest rozmiar wiekszy niz gora! niezaleznie od detalu u gory...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 08 Mar 2008, 22:29:46 »

dragonfly

« Odpowiedź #90 dnia: 09 Mar 2008, 06:21:20 »
dragonfly, ta ma dol w pliski:
[/quote/]
no, ta tez jest fajna... ale nie chce juz nastepnej czerwonej kupowac... chyba granat tym razem...

golinda

• Gość
« Odpowiedź #91 dnia: 09 Mar 2008, 20:19:56 »
Apart to jest nazwa firmy jubilerskiej i reklamują tu biżiterię :-)

panikarola

« Odpowiedź #92 dnia: 09 Mar 2008, 21:16:11 »
hi, hi... myslisz? to nie chce, juz wole Kruka :-)

dragonfly

« Odpowiedź #93 dnia: 10 Mar 2008, 14:25:35 »
panikarola, pytalam sie w Madonnie i ta niebieska bedzie od czerwca dopiero, kosztuje 2590 zl. Troche sporo...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #94 dnia: 10 Mar 2008, 16:10:31 »
to tak z 10 razy za duzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie ma wyjscia, trzeba szukac dalej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a, i dzieki ze pytalas!

inkageo

« Odpowiedź #95 dnia: 14 Mar 2008, 22:24:27 »
Wróciłam z kolejnych poszukiwań...
Sukienka nr 1 - czerwony kapturek z reserved, jak widać wygląda dziwnie..
Sukienka nr 2 - Zara z gorszkowaym dołem na żywo była super, ale rozmiar za duży, a mój biust za mały na ten fason..
Sukienka nr 3 - Zara szara falbaniasta, rozmiar niby ok, w biuście opięta a jakaś pomarszczona..
Sukienka nr 4 - Stradivarius szalona bombka, niestety dużo za duża..
Sukienka nr 5 - H&M, wydaje mi się ciekawa, ale nie wiem czy to to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Sukienka nr 6 - H&M fajnie podkreśla fogurę, ale była za mała, nie udało mi się zapiąć, a nie miałam siły szukać większej..

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #96 dnia: 14 Mar 2008, 22:27:31 »
to ja glosuje za 3ma ostatnimi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj super masz pani figure w tej za malej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

inkageo

« Odpowiedź #97 dnia: 14 Mar 2008, 22:29:20 »
Ciągle rozważam jeszcze tą Femini, właściwie wybrałam się na zakupy żeby upewnić się, że ją chcę, a już teraz to sama nie wiem..
Dodam, że Femini kosztuje 380 zł, a te mierzone są z przedziału 120-260 zł.

mayagaramond

« Odpowiedź #98 dnia: 14 Mar 2008, 22:31:44 »
Bardzo podba mi sie bombka. Moze ta kokardka troche przy duza (ale wie, ze Ty lubisz;))

Dwie ostatnie tez sa OK, przy czym ja wybralabym na wesele kolorowa. A te dwie innych pewnie tez bym kupila.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

« Odpowiedź #99 dnia: 14 Mar 2008, 22:34:16 »
Nie znam tego sklepu Stradivarius (od różowej bombki), ale sprzedawczyni była bardzo miła i obdzwoniła inne sklepy - nigdzie nie było rozmiaru mniejszego niż M.. Musiałabym ją przerabiać u krawcowej.. No i nie ma żadnego usztywnienia, ta z h&m ma fiszbiny i jest komfortowo w biuście, a w różowej diabli wiedzą..