sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

panikarola

oh, la, la. no to sie odkochalam, jak mysza, to bez sensu :) 600 w kieszeni i moge szalec dalej. ale na tej pani wyglada zabojczo!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

siog, a te grochy z czerwona wstawka w pasie to jak widzisz? w sensie, do jakiego kolorytu i figury?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

w salt&pepper mi sie podobaja rzeczy od 500 w gore, no, bez sensu!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

siog napisala na poprzedniej stronie
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

dragonfly, ta ma dol w pliski:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

#55
i jeszcze kilka:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog

Cytat: panikarola w 08 Mar 2008, 21:14:21
siog, a te grochy z czerwona wstawka w pasie to jak widzisz? w sensie, do jakiego kolorytu i figury?

te w grochy no no jak dla mnie.
bo i wzor rzucajacy sie w oczy i czerwona szarfa. ciezko dobrac fajne dodatki i grochy sa takim dziwnym troche wzorem...

moim zdnaiem (subiektywnym 8) ::))  najlepiej wybierac suknie na wyjscie bez zadnych wzorow, nadrukow itd. Najlepiej czysty kolor lub z ciekawymi elementami, faktura takaniny, krojem itd. wtedy mozna szalec z dodatkami: butami i torebkami, bizuteria.

przepraszam "za moj polska jezyk" juz coraz gorzej mi idzie ;D

panikarola

Cytat: siog w 08 Mar 2008, 21:27:01
przepraszam "za moj polska jezyk" juz coraz gorzej mi idzie


nie, nie, nie! jest naprawde dobrze! dobrze, ze nie slyszysz moj angielska jezyk ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

ok, to na te ostania w kropki juz tez nie chorowac? ona ma (jak sie powiekszy to widac) jeszcze takie cekiny czarne naszyte, ze taka ciezka sie ta sukienka wydaje.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

ostatnie dwie (moze nie uwierzycie ;)):
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Siog jestem ciekawa czy podoba Ci się ta czarno-żółta z Femini, którą wkleiłam na pierwszej stronie :) Była u mnie właśnie przyjaciółka, która lubi bardzo klasyczne rzeczy i o dziwo nawet jej się spodobała :)
Imagine there is no hate

siog

Cytat: inkageo w 08 Mar 2008, 21:40:04
Siog jestem ciekawa czy podoba Ci się ta czarno-żółta z Femini, którą wkleiłam na pierwszej stronie :) Była u mnie właśnie przyjaciółka, która lubi bardzo klasyczne rzeczy i o dziwo nawet jej się spodobała :)

Inka bardzo podoba mi sie! rzucilam na nia okiem juz jak Malinowskiej zdjecia widzialam na onecie!
ta Twoja tez bardzo ladna tylko nie rob jej ciezkiej z czarnymo dodatkami. klasyczne czolenka na wysokim obcasie w kolorze  naturalnej skory beda pieknie wygladac do sukienki.

panikarola

Cytat: dodaa84 w 08 Mar 2008, 21:43:27
ta pierwsza bardzo ładna , ale chyba nie na wesele - bo biała
ta druga, karola - dla mnie jakby na plażę ;)

no i nie wiem, czy ten roz nie za bardzo majtkowy - obecnie kosztuje 1,50 €, jeszcze trzy dni jest aukcja na ebay, zobaczymy ile osiagnie.

a ta pierwsza dopuszczam w sumie - ma taki czarny duzy akcent, ze mnie nikt z mloda nie pomyli :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Cytat: siog w 08 Mar 2008, 21:47:43
Cytat: inkageo w 08 Mar 2008, 21:40:04
Siog jestem ciekawa czy podoba Ci się ta czarno-żółta z Femini, którą wkleiłam na pierwszej stronie :) Była u mnie właśnie przyjaciółka, która lubi bardzo klasyczne rzeczy i o dziwo nawet jej się spodobała :)


Inka bardzo podoba mi sie! rzucilam na nia okiem juz jak Malinowskiej zdjecia widzialam na onecie!
ta Twoja tez bardzo ladna tylko nie rob jej ciezkiej z czarnymo dodatkami. klasyczne czolenka na wysokim obcasie w kolorze  naturalnej skory beda pieknie wygladac do sukienki.
Cieszę się, że żółta się podoba, mąż też zaaprobował, więc chyba się zdecyduję. Jeżeli chodzi o czarne dodatki, to przyznam, że dobrałam je ze względu na żałobę, nie chodzę cała na czarno, ale w bardziej oficjalnych okolicznościach jednak lepiej tak się czuję ;)
Imagine there is no hate

panikarola

no, naprawde. ale na pewno pojdzie za wiecej. i jest nowa!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

ano mam :) najpierw gdzies zmierze, a potem moze zalicytuje.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

najbardziej mi sie podoba ta w male grochy, ale nie wiem czy nie za ciema, czerwona w V-dekolt, albo taka tylko inny kolor, ta brazowa w maziaje, ale nie wiem czy maziaje w pionie sa ladne, nie widac na zdjeciu - no i jest wzor, a wolalabym posluchac siog :) i kupic prosta - zreszta w prostych si elepiej czuje. no i zotla - ale watpie, czy mi w zoltym ladnie. no i z popoludnia jest pozny wieczor - prawie owocnie spedzony czas, sukienki jak nie bylo tak nie ma ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog

[quote
Cieszę się, że żółta się podoba, mąż też zaaprobował, więc chyba się zdecyduję. Jeżeli chodzi o czarne dodatki, to przyznam, że dobrałam je ze względu na żałobę, nie chodzę cała na czarno, ale w bardziej oficjalnych okolicznościach jednak lepiej tak się czuję ;)
[/quote]

Inka kupuj ;) na tobie bedzie swietnie wygladac i mozesz ja ubierac na "bardziej okazyjne" okazje i porprostu na wyjscia. Na gole nogi czarny pedicure i ladne czarne piptoly. z kryjacymy czarnymi rajstopami (jak Malinowska) tez bedzie swietnie!

panikarola

#69
ach, wam to fajnie, chudziny... a biedny kregiel tudziez inny dzwonek moze sobie so najwyzej spodnie kupic, chlip...

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog

#70
Cytat: panikarola w 08 Mar 2008, 22:11:28
ach, wam to fajnie, chudziny... a biedny kregiel tudziez inny dzwonek moze sobie so najwyzej spodnie kupic, chlip...



Panikarola biore sie za ciebie!

gdzie mieszkasz i jaki masz budzet do wydania? jak opcja z uszyciem?

* nie kupuj przez internet, musisz zobaczyc tkanine i przymierzyc!

* najlepszy z pokazanych ma kroj ta zolta z ramiczkami. Wybierz sukienke z jedwabnej cienkiej tafty lub krepy (?). taka ktora bedzie dobrze sie ukladac i mozna zrobic structural cut.

* dol powinien byc gladki

* gora wymyslna z detalem przyciagajacym wzrok i rownowazacym gora-dol.

* podkresl talie


te z pokazanych sukienek wybierasz najgorszy fason do twojej figury! poszukaj sukienki koktajlowej, jednokolorowej ale nie z lekkiej tkaniny i nie rozszerzanej na biodrach! to podktresla szerszy dol i wezsza gore

panikarola

opcja z uszyciem odpada - nie ma tu dobrej krawcowej.  reszta poszla na pw :)

matko, az sie rozbudzilam, czuje sie jak na egzaminie :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

powaznie? o ja glupia, a ja myslalam, ze jak bedzie luzny dol, to wlasnie nie bedzie widac, ze jest rozmiar wiekszy niz gora! niezaleznie od detalu u gory...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

Cytat: panikarola w 08 Mar 2008, 21:22:57
dragonfly, ta ma dol w pliski:
[/quote/]
no, ta tez jest fajna... ale nie chce juz nastepnej czerwonej kupowac... chyba granat tym razem...

golinda

Apart to jest nazwa firmy jubilerskiej i reklamują tu biżiterię :-)