sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

dragonfly

panikarola, ta accacia tez mi sie bardzo podoba, i badz tu babo madra...;)

panikarola

noooo, cudna jest, a to zdjecie genialne, jakby takie smugi atramentu w wodzie :)

ja chce sukienkeeeeee!!!! ale najlepiej bez mierzenia i za darmo :) a jak za darmo to od razu ze trzy!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Ja chce granatowa!!!!!!!!

Inka - ta lososiowa sukienka w ktorej jestes, jest bardzo ladna, tylko ja nie lubie takiej dlugosci...

Fioletowa i zielona sa OK /bardziej podoba mi sie fioletowa), ale to fason dla baaaaaaaaardzo szczuplych (czyli dla ciebie :-))).

A ta pierwsza z szarfa bardzo mi sie podoba.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Dragonfly nie dałabym 1500 zł za tak standardową sukienkę. Nie jest zła, ale ten sposób plisowania już się trochę opatrzył, sporo takich fasonów jest niestety na halach targowych więc nikt się nie wyzna na szyku ;) Moja koleżanka miała tak plisowaną tylko długą suknię na weselu dwa lata temu i wtedy to owszem, było wow, ale pół roku później na innym weselu już 1/3 dziewczyn miała na sobie coś podobnego..
Imagine there is no hate


dragonfly

Cytat: inkageo w 08 Mar 2008, 18:34:04
Dragonfly więc nikt się nie wyzna na szyku ;)
a to mi akurat nie przeszkadza, czy ktos sie wyzna czy nie;) ja jakos ominelam ten styl (chyba przypadkowo) w tamtym roku, i szczerze, nawet nie mam tego typu sukienki w szafie... Przymierzalam ja i sukienka jest swietna, super sie uklada, super eksponuje biust... Ja wiem, ze w tym roku to moda na jedno ramiaczko jest (dlatego nad ta accacia sie zastanawiam)... ale w nastepnym roku modne bedzie cos innego, i tak w kolko...
Jak mowilam wczesniej, jezeli chcialabym kupic fajna wieczorowa sukienke w UK, to £200 w gore i tak musze wydac...

panikarola

zachorowalam na te granatowa......

a po historii olgi (?) to bym sie bala kupic kiecke na allegro. zreszta takze niezaleznie od tego, a co jak bedzie niedobra?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

panikarola, bede za tydz w Krakowie, to przymierze te granatowa tez... ciekawe jak bedzie wygladac w realu...

panikarola

dragonfly, to opowiedz koniecznie!!! bajkowa ta suknia.

a grochy to jeszcze sie nosi?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

golinda

bajkowa to jest ta laska, a nie suknia! :-)

panikarola

#35
tyz prawda. i zdjecie - to biale tlo to jest strzal w dziesiatke.

albo taka, jak w filmie pretty women:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

szczerze, ja sie nie przejmuje co sie nosi a co nie;) bo jak dobrze Ci w grochach  to sie nie zastanawiaj dziewczyno... ja traktuje wszystko jako dodatek do mnie, a nie na odwrot, i jezeli cos wyglada na Tobie super i swietnie sie w czyms czujesz, to ostatnia rzecz o jakej mysl, to czy jest to modne... Zreszta pojecie co jest modne a co nie stalo sie strasznie plynne, sa  zawsze jakies motywy przewodnie na kazdy sezon, wiec spokojnie mozna je przemycic do wszyskiego co sie nosi;). W innym przypadku mozna by bylo zbankrutowac...

panikarola

a ja nie wiem czy mi dobrze w grochach. akurat te grochy tak wkleilam ku inspiracji, ta czarno-bialo-czerwona mi sie bardziej podoba, ta rozowa mniej. tylko do takich duzych grochow to ja moge byc za mala (157cm).

masz racje, dragonfly, mam podobnie jesli idzie o ubrania - grunt, to dobrze w czyms wygladac i sie czuc!wtedy ubranie jest ponadczasowe. znalazlam jeszcze takie kiecki, i spodobala mi sie najbardziej ta brazowa:


Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

abkasia

z tych wszystkich to ta ostatnia panikarola mi sie podoba... jest piekna... a reszta mi sie nie podoba z tych sukienek co pokazalyscie...
a z jakiej firmy jest ta sukienusia??? bo ja tez ide w kwietniu na wesele i nie mam sie w co ubrac..

siog

#39
Dragonfly moimm zdaniem ta z Madonny nie jest warta takiej ceny. Jezeli chcesz wydac tyle na sukienke to przejdz sie po butikach w Pl. Zobacz tez w Femini, na www.saltandpepper.pl kilka jest b ladnych!
Jestes z Warszawy?

Mam na razie 6 wesel przed soba.
zakochalam sie w dwoch sukniach z tej kolekcji, jak bede w Wawie to koniecznie przymierze.
ta czerwona i  fioletowa z ciekawym tylem:
http://www.bgn.fr/

dragonfly

kurcze, biore wszystkie;) panikarola, a gdzie to mozna przymierzyc/kupic? bo kwiatkowe super na wiosenno-letnie popoludnia beda;)
brazowa wyglada bardzo fajnie...

panikarola

ja juz intensywnie poszukuje tej brazowej z zamiarem kupna :) siog, czy takie na oko lato o figurze kregiel/gruszka/cos czego nie pamietam bedzie dobrze w takiej brazowej wygladac?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

Cytat: siog w 08 Mar 2008, 20:41:43
Dragonfly moimm zdaniem ta z Madonny nie jest warta takiej ceny. Jezeli chcesz wydac tyle na sukienke to przejdz sie po butikach w Pl. Zobacz tez w Femini, na www.saltandpepper.pl kilka jest b ladnych!
Jestes z Warszawy?

dzieki, siog, to jest moj problem, moja znajomosc sukienek w PL ogranicza sie zasadniczo do Madonny bo tam sukienke slubna mam... jak jestem w Polsce to nie za bardzo chce mi sie po sklepach chodzic... Nie nie jestem z Warszawy,  (okolice - nawet nie wiem czego.... najblizej mi do Kielc i Czestochowy, tak posrodku;) ).
Dzieki za linka, na pewno wykorzystam!

panikarola

nie ma innego koloru, w zolta jest tylko w rozmiarze 44
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

a te sukienki to sa wszystko APART (nie mam pojecia co to za firma, znalazlam nazwe na jakims babskim forum) i te sukienki oraz inne wyskakuja na allegro na haslo sukienka i APART :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

tylko droga ta brazowa, dziewczyna 600 PLN za nia chce!!! warto?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

nie moge jej znalezc na stronie producenta :(
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

dziewczyna na allegro pisze, ze to kolor taupe, nie mam pojecia, czy wlasnie nie bedzie za mysi.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog

Cytat: panikarola w 08 Mar 2008, 20:48:11
ja juz intensywnie poszukuje tej brazowej z zamiarem kupna :) siog, czy takie na oko lato o figurze kregiel/gruszka/cos czego nie pamietam bedzie dobrze w takiej brazowej wygladac?

o to bardzo trudno powiedziec... to trzeba na zywo zobaczyc, bo nawet fotka przez internet nie da duzo:( trzeba kolory przystawic do cery i wlosow...

siog

Cytat: panikarola w 08 Mar 2008, 21:05:36
dziewczyna na allegro pisze, ze to kolor taupe, nie mam pojecia, czy wlasnie nie bedzie za mysi.

taupe jest pastelem, mysiowaty. nie polecam, malo komu pasuje