Autor Wątek: sukienka na wesele (cudze :))  (Przeczytany 207814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Odp: sukienka na wesele (cudze :))
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Mar 2008, 17:38:24 »
ile razy ja zastanawialam sie nad ta sukienka to juz sama nie wiem, prawie ja zamowilam, tylko ze czerwona, potem sie rozmyslilam, a teraz znowu przymierzam sie do granatowej, kilka wesel sie zbliza, wiec bedzie jak znalazl...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inka, ta z podwyzszonym stanem jest super...

doda

« Odpowiedź #26 dnia: 08 Mar 2008, 17:41:32 »
dragonfly bardzo mi się podoba. piękna jest. kupiłabym granatową i srebrne sandałki, srebrna torebka. ile kosztuje?

dragonfly

« Odpowiedź #27 dnia: 08 Mar 2008, 17:44:29 »
sandalki juz mam;) torebke tez...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i chyba jak bede teraz w Polsce to zamowie, bo potem bede zalowac... w krakowskiej Madonnie 1490 zl, troche sporo, ale jak bym chcial kupic jakas fajna sukienke wieczorowa w UK to ta sama kasa, albo i wiecej... no, juz uspokoilam sumienie;)

doda

« Odpowiedź #28 dnia: 08 Mar 2008, 17:47:01 »
mam czerwoną w podobnym stylu, ale inna góra, tzn zwykłe ramiączka, a nie halterneck. tyle kasy bym nie dała, ale spoko, ja lubię mieć dużo sukienek i na każde przyjęcie przychodzić w innej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #29 dnia: 08 Mar 2008, 17:48:52 »
dragonfly, piekna!!!! jeszce te mi sie podobaja, ale drogie na pewno bardzo!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 08 Mar 2008, 17:48:52 »

dragonfly

« Odpowiedź #30 dnia: 08 Mar 2008, 17:52:40 »
z tego co pamietam, a bylo to w listopadzie, to mieli sukienke bardzo podobna do tej dlugiej czerwonej (moze nawet ta sama, ale nie jestem 100% pewna) za 950 zl i moja swiadkowa chyba bedzie ja miala....
dodaa, wiesz, sukienki to tez moj problem... nie ma tak zeby bylo za duzo;)

dragonfly

« Odpowiedź #31 dnia: 08 Mar 2008, 17:55:03 »
panikarola, ta accacia tez mi sie bardzo podoba, i badz tu babo madra...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #32 dnia: 08 Mar 2008, 17:57:21 »
noooo, cudna jest, a to zdjecie genialne, jakby takie smugi atramentu w wodzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja chce sukienkeeeeee!!!! ale najlepiej bez mierzenia i za darmo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jak za darmo to od razu ze trzy!

doda

« Odpowiedź #33 dnia: 08 Mar 2008, 17:58:55 »
wiesz, na pewno jest świetnie uszyta i z super materiału. ja takich sukienek nie mam, dla mnie taka cena za sukienkę jest po prostu astronomiczna... bo pewnie i tak założyłabym ją maksymalnie kilka razy...

mayagaramond

« Odpowiedź #34 dnia: 08 Mar 2008, 18:14:57 »
Ja chce granatowa!!!!!!!!

Inka - ta lososiowa sukienka w ktorej jestes, jest bardzo ladna, tylko ja nie lubie takiej dlugosci...

Fioletowa i zielona sa OK /bardziej podoba mi sie fioletowa), ale to fason dla baaaaaaaaardzo szczuplych (czyli dla ciebie :-))).

A ta pierwsza z szarfa bardzo mi sie podoba.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

« Odpowiedź #35 dnia: 08 Mar 2008, 18:34:04 »
Dragonfly nie dałabym 1500 zł za tak standardową sukienkę. Nie jest zła, ale ten sposób plisowania już się trochę opatrzył, sporo takich fasonów jest niestety na halach targowych więc nikt się nie wyzna na szyku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Moja koleżanka miała tak plisowaną tylko długą suknię na weselu dwa lata temu i wtedy to owszem, było wow, ale pół roku później na innym weselu już 1/3 dziewczyn miała na sobie coś podobnego..
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

doda

« Odpowiedź #36 dnia: 08 Mar 2008, 18:40:24 »
no ja się zgadzam z inką

inkageo

« Odpowiedź #37 dnia: 08 Mar 2008, 18:44:41 »
Tych jest wszędzie od cholery:
a tu jakieś szlachetniejsze wydanie:
I krótka:

dragonfly

« Odpowiedź #38 dnia: 08 Mar 2008, 19:06:31 »
Dragonfly więc nikt się nie wyzna na szyku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a to mi akurat nie przeszkadza, czy ktos sie wyzna czy nie;) ja jakos ominelam ten styl (chyba przypadkowo) w tamtym roku, i szczerze, nawet nie mam tego typu sukienki w szafie... Przymierzalam ja i sukienka jest swietna, super sie uklada, super eksponuje biust... Ja wiem, ze w tym roku to moda na jedno ramiaczko jest (dlatego nad ta accacia sie zastanawiam)... ale w nastepnym roku modne bedzie cos innego, i tak w kolko...
Jak mowilam wczesniej, jezeli chcialabym kupic fajna wieczorowa sukienke w UK, to £200 w gore i tak musze wydac...

panikarola

« Odpowiedź #39 dnia: 08 Mar 2008, 19:40:04 »
zachorowalam na te granatowa......

a po historii olgi (?) to bym sie bala kupic kiecke na allegro. zreszta takze niezaleznie od tego, a co jak bedzie niedobra?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 08 Mar 2008, 19:40:04 »

dragonfly

« Odpowiedź #40 dnia: 08 Mar 2008, 19:46:54 »
panikarola, bede za tydz w Krakowie, to przymierze te granatowa tez... ciekawe jak bedzie wygladac w realu...

panikarola

« Odpowiedź #41 dnia: 08 Mar 2008, 20:03:55 »
dragonfly, to opowiedz koniecznie!!! bajkowa ta suknia.

a grochy to jeszcze sie nosi?

golinda

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: 08 Mar 2008, 20:13:32 »
bajkowa to jest ta laska, a nie suknia! :-)

panikarola

« Odpowiedź #43 dnia: 08 Mar 2008, 20:16:34 »
tyz prawda. i zdjecie - to biale tlo to jest strzal w dziesiatke.

albo taka, jak w filmie pretty women:
« Ostatnia zmiana: 08 Mar 2008, 20:19:12 wysłana przez panikarola »

dragonfly

« Odpowiedź #44 dnia: 08 Mar 2008, 20:19:20 »
szczerze, ja sie nie przejmuje co sie nosi a co nie;) bo jak dobrze Ci w grochach  to sie nie zastanawiaj dziewczyno... ja traktuje wszystko jako dodatek do mnie, a nie na odwrot, i jezeli cos wyglada na Tobie super i swietnie sie w czyms czujesz, to ostatnia rzecz o jakej mysl, to czy jest to modne... Zreszta pojecie co jest modne a co nie stalo sie strasznie plynne, sa  zawsze jakies motywy przewodnie na kazdy sezon, wiec spokojnie mozna je przemycic do wszyskiego co sie nosi;). W innym przypadku mozna by bylo zbankrutowac...

panikarola

« Odpowiedź #45 dnia: 08 Mar 2008, 20:35:46 »
a ja nie wiem czy mi dobrze w grochach. akurat te grochy tak wkleilam ku inspiracji, ta czarno-bialo-czerwona mi sie bardziej podoba, ta rozowa mniej. tylko do takich duzych grochow to ja moge byc za mala (157cm).

masz racje, dragonfly, mam podobnie jesli idzie o ubrania - grunt, to dobrze w czyms wygladac i sie czuc!wtedy ubranie jest ponadczasowe. znalazlam jeszcze takie kiecki, i spodobala mi sie najbardziej ta brazowa:

abkasia

« Odpowiedź #46 dnia: 08 Mar 2008, 20:41:04 »
z tych wszystkich to ta ostatnia panikarola mi sie podoba... jest piekna... a reszta mi sie nie podoba z tych sukienek co pokazalyscie...
a z jakiej firmy jest ta sukienusia??? bo ja tez ide w kwietniu na wesele i nie mam sie w co ubrac..

siog

« Odpowiedź #47 dnia: 08 Mar 2008, 20:41:43 »
Dragonfly moimm zdaniem ta z Madonny nie jest warta takiej ceny. Jezeli chcesz wydac tyle na sukienke to przejdz sie po butikach w Pl. Zobacz tez w Femini, na Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kilka jest b ladnych!
Jestes z Warszawy?

Mam na razie 6 wesel przed soba.
zakochalam sie w dwoch sukniach z tej kolekcji, jak bede w Wawie to koniecznie przymierze.
ta czerwona i  fioletowa z ciekawym tylem:
« Ostatnia zmiana: 08 Mar 2008, 20:45:04 wysłana przez siog »

dragonfly

« Odpowiedź #48 dnia: 08 Mar 2008, 20:44:24 »
kurcze, biore wszystkie;) panikarola, a gdzie to mozna przymierzyc/kupic? bo kwiatkowe super na wiosenno-letnie popoludnia beda;)
brazowa wyglada bardzo fajnie...

doda

« Odpowiedź #49 dnia: 08 Mar 2008, 20:46:47 »
ta żółta fajna, a ta ostatnia w ogóle super! (tylko kolor inny bym wybrała)