sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

golinda

szukam letniej sukienki, która pasowałaby do moich nowych zielonych butów, o tych:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1657.440.html
najlepiej, żeby była biało-zielona i taka bardziej wyjściowa (chciałabym ją założyć na wesele, na które jedziemy w czerwcu)
jak macie jakieś fotki, albo widziałyście gdzieś, to będę wdzięczna!!!

konwalia

Moja nastoletnia siostra uwielbia centki (lat 15).
I tak się zastanawiam czy jej nie kupić takiej sukienki bo widziałam super w monnari.
Co myślicie (na mój ślub)?

inkageo

A znalazłaś gdzieś fotkę tej sukienki?
Imagine there is no hate

konwalia


dagi

Ja też szukam sukienki na ślub mojej przyjaciółki, gdzie mam być świadkiem i nic nie mogę znaleźć :(
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

dagi

#205
Ta z zary przypadła mi do gustu ale wyglądam w niej jak w worku. Na zdjęciu z przodu jeszcze jakotako ale na żywo zwłaszcza z boku strasznie.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

dagi

#206
znalazłam jeszcze coś takiego ale nie wiem jak się prezentuje w rzeczywistości
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

inkageo

To kolekcja Rio z reserved? Super :)
Imagine there is no hate

dagi

Inka tez uważam, że super ale trzeba zobaczyć na żywo ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

golinda

dagi, rzeczywiście straszny ten worek
po to kobiety mają talię, biust i biodra, żeby je podkreślać, a nie chować

elizapj

#210
a propos sukienek na cudze wesele, i nalonowego watku rubin rozkrecialm sie z Carrie Bradshaw

i znalazlam kilka nowych fotek, zalaczam jedna z pytaniem, czy kazdemu dobrze w rybce? odp jakby jasna: nie. ale jednak ta pania wcisneli i to na plan filmu gdzie grzechow w dziedzinie mody sie nie poplenia.
wiec czy my za surowo oceniamy komu dobrze i w czym, m.in w rybkach? bo ja bym sie w tej sukience z takim widokiem z tylu nie pokazala, mimo ze czarna i drapowana..nie kamufluje zbytnio...ale odkad przygladam sie temu zdjeciu zaczynam myslec, ze moze za surowo podchodze ...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#211
Cytat: tiliam w 18 Mar 2008, 13:42:22
gdzie mogę kupić takie coś - tzn jakie formy sprzedają tekie staniki do dużych dekoltów?
znalazłam takie na allegro, niestety mojego rozmiaru 70 D brak..
ja mam takie 2:) :P i chyba jest to cos zupelnie nowego, bo zakladalam swoj cielisty na wszystie wizyty przymierzania sukni slubnych i zawsze, za kazdym, razem pytano mnie skad mam to cudo..mysle ze babki w przymierzalniach salonow slubnych maja niezly przeglad stanikow na rynku i skoro sie dziwily moim to znaczy ze latwo sie nie zdobywa (dobrych) - bo zle widzialam, krojone identycznie z jakis g_wnianych materialow i kiepskich fiszbin...

co do rozmiarow wystepuja tylko w 2!
tzn firma, kt mam ja, ma tylko 2, roznia sie pod biustem, miseczka zawsze taka sama B - stad brak duzych rozmiarow. no i stad, ze duzy biust by sie w czyms takim po prostu nie utrzymal. ten stanik naprawde trzyma piersi jedynie na bokach i w polowie pod spodem;)
swoj kupilam w przedwojennym salonie z bielizna w neapolu...zaden firmowy sklep, tylko stary porzadny z reputacja od pokolen;) firma stanika chyba nikomu nie znana, ale jesli ktos na nia wpadnie to bardzo polecam: argentovivo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

hm, ale ona sie tak na czarno na ten carrie slub ubrala? dziwne... no, pupa pokazna, ale moze to kwestia ujecia?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

elizapj

Cytat: panikarola w 03 Kwi 2008, 20:40:08
hm, ale ona sie tak na czarno na ten carrie slub ubrala? dziwne... no, pupa pokazna, ale moze to kwestia ujecia?
ze czarne to faux pas na slubach to prawda tylko w niektorych krajach...np o tym, ze tak jest w polsce dowiedzialam sie rok temu od Niemki, kt mnie prosila o rade czy moze pryjechac na polskie wesele w cz sukience i rozowym zakiecie..bo slyszala, ze nie... ;D

ja zawsze widzialam ludzi na czarno na weselach, nawet w tych krajach, w kt podobno nie wolno haha. moja tesciowa, kt zawsze mi mowila, ze na sluby wloskie nie mozna, byla na naszym cywilnym na czarno  8)

co do pokaznej pupy...wiecej ujec nie widzialam od tylu...ale naprawde im wiecej na nia patrze tym bardziej mi sie podoba i nie razi
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

na sukienke nr3 napalilam sie na te:
http://www.urbanoutfitters.co.uk/invt/5130420867787&bklist=


z zcernia Elizapj ma racje nie w kazdym kraju nie wypada. Sa nawet wesela na ktorych wskazane pojawic sie w czerni. po godz.18 piekna czarna wieczorowa suknia  jest ok.

elizapj

Cytat: siog w 03 Kwi 2008, 21:44:39
z zcernia Elizapj ma racje nie w kazdym kraju nie wypada. Sa nawet wesela na ktorych wskazane pojawic sie w czerni. po godz.18 piekna czarna wieczorowa suknia  jest ok.
siog a powiedz co myslisz o pupie;)?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: elizapj w 03 Kwi 2008, 21:56:46
Cytat: siog w 03 Kwi 2008, 21:44:39
z zcernia Elizapj ma racje nie w kazdym kraju nie wypada. Sa nawet wesela na ktorych wskazane pojawic sie w czerni. po godz.18 piekna czarna wieczorowa suknia  jest ok.
siog a powiedz co myslisz o pupie;)?

pupa fajna apetyczna! na pewno kwestia ujecia:) Aktrorka w realu jest taka chudzina ze naprawde nie ma czym straszyc:)

siog

Eliza zobacz moja sukienke fuksjowa  kilka watkow wyzej:) co sadzisz? zmienie gore i bedzie tylko prosty serek.

elizapj

#218
siog, wklej prosze..nie to ze jestem leniwa..ale tu bylo tyle linkow...ze nie wiem ktora:(

przy okazji wrzucam fotke z wesela na kt widac, ze czern byla jak najbardziej czesta...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: elizapj w 03 Kwi 2008, 22:41:57
siog, wklej prosze..nie to ze jestem leniwa..ale tu bylo tyle linkow...ze nie wiem ktora:(

przy okazji wrzucam fotke z wesela na kt widac, ze czern byla jak najbardziej czesta...

tutaj sukienka (dekolt prosty w serek)
http://www.yoanabaraschi.com/files11/2008/coll_08_summer_d4.htm

tutaj buty:(beda z fuksja zamiast fioletu)
http://www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/DETAILS/00770m.jpg

elizapj

spoko, ja uwielbiam ostre kolory i ta fuksja z Twoimi wlosami napewno wyjdzie very hip.
ja bym w zyciu nie wyszla tak krotkiej...ale licze, ze nie wszyscy sa ta zakompleksieni nogami...wiec gratuluje, ze czujesz sie w mini dobrze! zazdroszcze!

niezle te buty, od prady mam tylko jedne, i uwielbiam, w ogole uwielbiam bardzo porzadne obuwie, nigdy sie w nim zle nie wyglada...i prawie zawsze jest wygodne;) wiec gratuluje zestawienia....nie czytalam calosci...13 str...uff..to na wesele, tak?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: elizapj w 03 Kwi 2008, 23:02:12
spoko, ja uwielbiam ostre kolory i ta fuksja z Twoimi wlosami napewno wyjdzie very hip.
ja bym w zyciu nie wyszla tak krotkiej...ale licze, ze nie wszyscy sa ta zakompleksieni nogami...wiec gratuluje, ze czujesz sie w mini dobrze! zazdroszcze!

niezle te buty, od prady mam tylko jedne, i uwielbiam, w ogole uwielbiam bardzo porzadne obuwie, nigdy sie w nim zle nie wyglada...i prawie zawsze jest wygodne;) wiec gratuluje zestawienia....nie czytalam calosci...13 str...uff..to na wesele, tak?

sukienka w realu nie jest mini:) jest tuz nad kolanem:) a buty swoja droga pieknie noi profiluja:)
Prada bedzie na urodziny, a z bonusa pracowego torba:) tylko cholera ciezko wybrac:)
sukienki na wesele:)

mayagaramond

Cytat: siog w 03 Kwi 2008, 23:09:52
a z bonusa pracowego torba:)

To jest pracodawca do rzeczy, ja dostaje jakies debilne talony do supermarketu >:D, chyba wodki nakupie nastepnym razem :D

Sukienka fajna, tylko rekawy bym ciachnela. Przerobia Ci ja w sklepie, czy idziesz do krawca?

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

Cytat: mayagaramond w 03 Kwi 2008, 23:17:12
Cytat: siog w 03 Kwi 2008, 23:09:52
a z bonusa pracowego torba:)

To jest pracodawca do rzeczy, ja dostaje jakies debilne talony do supermarketu >:D, chyba wodki nakupie nastepnym razem :D

Sukienka fajna, tylko rekawy bym ciachnela. Przerobia Ci ja w sklepie, czy idziesz do krawca?



rekawow nie ruszam!!!!!!!!! sa przepiekne i robia cala sukienke:) taki moj styl:)
ide do krawca.\
juz musze uciekac

nionczka

U mnie przynajmniej 5 pan na 76 osoby bylo w czerni i wygladaly pieknie i elegancko. Czern zawsze jest bardziej elegancka niz wzorzyste sukienki jak na spacer po lace. Poza tym nie tylko kolor sie liczy, ale tez fason, dodatki.stroj na pogrzeb i an wesele nie jest taki sam nawet kolor jest ten sam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login