sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 17 Mar 2008, 22:06:45
Bordowe kryjące?

albo czarne kryjace w kolorze butow. Albo w ogole nie zakladac rajstop, ale pewnei bedzie Ci za zimno.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

brawurka

ja sie  jakos z igla i nitka kłóce, no nie pasujemy do siebie:)

brawurka

Cytat: mayagaramond w 17 Mar 2008, 22:12:50
Cytat: inkageo w 17 Mar 2008, 22:06:45
Bordowe kryjące?

albo czarne kryjace w kolorze butow. Albo w ogole nie zakladac rajstop, ale pewnei bedzie Ci za zimno.

nie ma opcji bez rajstop, czarne kryjące?a nie beedzie głupio, że góra taka "rogogolona", a dó taki "opatuchany"?

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Bordowe będą fajnie wyglądały jak dobierzesz odcień :)
Imagine there is no hate

brawurka

dzieki dziewczyny, stawiam na bordo, a co na góre? zimno mi będzie, moze byc szal?

inkageo

Ale sukienka ma jakieś ramiączka czy goło i wesoło? ;)
Imagine there is no hate

inkageo

Ja do mojej założę czarny żakiet, a do kościoła płaszczyk, ale ja dopiero w kwietniu.

Jakie żakiety masz do wyboru?
Imagine there is no hate

mayagaramond

A moze czarny sweterek i jakas fajna wstazka do niego (aksamitna/atlasowa) do przewiazanie w pasie?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Elegancki sweterek też fajnie :)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Pare sukienek ze sweterkami:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

Inka - ramiączka WON - WTEDY JEST SUUUPER!!
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sonja

Popieram:) cudna, elegancka sukienka się robi bez tych ramiączek! a wcześniej była "tylko" urocza

mary

Widzę, że decyzja już podjęta ale i tak powiem, że bez ramiączek Inka wygląda o niebo lepiej ;)

magdalinska

ja tez uwazam, ze ramiaczka out! z nimi sukienka wyglada na taka ludowa ;) a bez nich bardzo ladnie i elegancko.
jesli dostaniemy zaproszenie to w maju mamy jedne wesele, a we wrzesniu drugie, mam mala czarna i najchetniej nic innego nie kupowalabym, tylko do tego dobrac jakies fajne dodatki...... ale to w srode moze wkleje zdjecia to poprosze o doradztwo :P

brawurka


tiliam

Dziweczyny, a ja już sukienkę mam - tylko mam problem co załozyć pod nią.
Niestety un bra się chyba nie sprawdzi - te gumy jakieś dziwne są :)
boję się ze w tańcach wiwijańcach mi odlecą..
gdzie mogę kupić takie coś - tzn jakie formy sprzedają tekie staniki do dużych dekoltów?
znalazłam takie na allegro, niestety mojego rozmiaru 70 D brak..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

ale ciekawy biustonosz!! pod sukienki z duzym dekoltem jak znalazl..

tiliam

abkasia
no dokładnie
ja w mojej sukience mam bardzo duży dekold
każdy biustonosz wystaje
zastanawiam się nad takim czymś
widział może ktoś taki w sklepie "na żywo" ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

na zywo to takiego cuda nie widzialam...ale jak masz rozmiar D to chyba jednak przymierzylabym go na zywo... zeby sie potem nie okazalo, ze biust z niego ucieka..

zuzia

Cytat: tiliam w 18 Mar 2008, 13:42:22
Dziweczyny, a ja już sukienkę mam - tylko mam problem co załozyć pod nią.
Niestety un bra się chyba nie sprawdzi - te gumy jakieś dziwne są :)
boję się ze w tańcach wiwijańcach mi odlecą..
gdzie mogę kupić takie coś - tzn jakie formy sprzedają tekie staniki do dużych dekoltów?
znalazłam takie na allegro, niestety mojego rozmiaru 70 D brak..
obawiam się, że może być ciężko. Producenci ciągle nie potrafią zrozumieć, że istnieje coś wiecej niż C i że noszą to też osoby młode a nie koniecznie starsze panie nałogowo noszące golfy.


brawurka

idac za rada inki postanowiłam kupić bordowe rajstopy, tylko to jest zajebisty problem, u mnie na prowincji to nie mowy o innych niż czarne (cienkie obleśne) i beżowe, zadzwoniląm do baratowej zeby w wawie sie rozejrzała. dopiero w blue city spotkała, ale w rozmiarze 4 tylko, no trudno kazałam kupić, może zawyżona rozmiarówka będzie:)

mayagaramond

Brawurka - a lubisz kabaretki? Nie wiem jak wygladaja Twoje buty, ale moze wyprobuj tez czarne kabaretki:

http://www.elle.de/Galerie/Rock_n_Roll-_219857.html

(one wszystkie maja kabaretki)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"