sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Imagine there is no hate

rubin04

No ja mam koszulkę z Ciasteczkowym potworem z Ulicy Sezmkowej - nabyłam w USA na stoisku dla dzieci.. No ale tam sporych rozmiaró bywają dizeci..
I mam jedną koszulkę z Zary - taki złotą farbką zrobiony ciasteczkowy ludzik (taki jak w Shrecku) wiszący na choince i napis po ang. "Somebody save me! Help me down from here" Uwielbiam obie koszulki..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja


golinda

jezu, dziewczyny, jak ja nie lubię dorosłych kobiet poubieranych w ciuchy dla dzieci

nionczka

Cytat: golinda w 16 Mar 2008, 19:29:12
jezu, dziewczyny, jak ja nie lubię dorosłych kobiet poubieranych w ciuchy dla dzieci

Golinda, ale sek w tym ze nie wszystkie kobiety czuja sie dobrze w "kobiecych" ciuchach. Najwazniejsze to, zeby nie czuc sie przebrana bo to widac jak ktos nie czuje sie dobrze w tym co nosi.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: golinda w 16 Mar 2008, 19:29:12
jezu, dziewczyny, jak ja nie lubię dorosłych kobiet poubieranych w ciuchy dla dzieci


e tam, ciasteczkowy potwor jest super, kubus puchatek zreszta tez.   :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

Dziewczyny a możeie wkleić foty tych ciuszków z P&B?? Ja tam tyle razy byłam zachęcona waszymi opiniami i nic ciekawego nie znalazłam. A zaznaczam, że lubię t-shirty, bluzy itp. z różnymi mało kobiecymi motywami ;)

inkageo

Cytat: mobka w 16 Mar 2008, 21:06:18
Dziewczyny a możeie wkleić foty tych ciuszków z P&B?? Ja tam tyle razy byłam zachęcona waszymi opiniami i nic ciekawego nie znalazłam. A zaznaczam, że lubię t-shirty, bluzy itp. z różnymi mało kobiecymi motywami ;)
Kurcze nie mogę znaleźć nowej kolekcji w necie, ale mogę wkleić moją ulubioną domową bluzę :)
Imagine there is no hate

inkageo

Postanowiłam ruszyć się jutro na poszukiwanie krawcowej, Gios podsunęła mi pomysł, żeby zlikwidować ramiączka, co o tym sądzicie? One są ciekawe, ale uroku mi nie dodają.. Może to dlatego, że wszystko jest za duże, ale wywalenie ich mnie korci ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Imagine there is no hate

martullek

inka, jak dla mnie - zdecydowanie bez ramiączek. góra nabiera bez nich delikatnijeszego charakteru.

salsa

jak dla mnie tez beż ramiączek
za drobna jestes na nie, strasznie przytłaczają
bez -super kiecka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elve

inka co to za butki?
bez ramiączek rewelacja.

mona_liza

Ramiączka SIO! Bez ramiączek wygląda jak zupelnie inna sukienka - miodzio ;)

inkageo

Buty z zary, kupiłam w tamtym roku na wyprzedaży za 99 zł, a są całe skórzane i baaardzo wygodne, kolor to stare złoto :) Właśnie wpadłam na pomysł, że nie będę na siłę kupować czarnych butów i te założę ;)
Imagine there is no hate

inkageo

W sumie jak sukienka bez ramiączek będzie mi się zsuwała to mogę nawet sama doszyć szelkę na szyję z czarnej tasiemki. Aż mnie ciarki przechodzą na myśl, że mam szukać krawcowej, poprzednia, która dopasowywała mi sukienkę na poprawiny, kopciła papierochy w pracowni, nie wypruła czarnych nitek z kremowej sukienki i nigdy nie była gotowa na przymiarkę, byłam u niej chyba z 5 razy..
Imagine there is no hate

jusia

inka suknia super, ale bez ramiączek lepiej, nie wiem czy szelka to dobry pomysł, może poszukaj dobrej krawcowej (lepszej niż poprzednia;) niech Ci z tyłu powycina, bo tam za dużo tego jest, a figurę masz przepiękną, taka smukła jesteś ;) fiu, fiu ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

inkageo

Bez krawcowej się i tak niestety nie obejdzie, bo zapas materiału jest spooory :) Kurcze tak bym chciała sama sobie szyć i przerabiać, a nie umiem nawet założyć nici do maszyny ;)
Imagine there is no hate

mona_liza

Ja niestety umiem i każdy mnie goni do maszyny jak tylko trzeba coś przerobić, a ja NIENAWIDZĘ tego robić! Brrr...

riannka

bez ramiączek super, zupełnie inna sukienka!

ja niestety także nie potrafię szyć, ale.... mój mąż umie i zamierzam sprezentować mu maszynę do szycia, a właśnie może któraś się zna i coś poleci???

inkageo

My mamy Łucznika, ale nic więcej o niej nie wiem ;)
Imagine there is no hate

Kasia

inka bez ramiączek rewelacja, REWELACJA , REWELACJA


całkowicie inna sukienka - te ramiączka bardzo mi sie nie widziały

inkageo

No dobra, przekonałyście mnie ;) ;) ;) Więc szukam niepalącej krawcowej :)
Imagine there is no hate

brawurka

dziewczyny, moze głupie pytanie, ale ... w swieta ide na wesele, planuje założyć sukienke bombke (podobna do tej ktora inka pokazywała) tylko bordowa i czarne buty lakierki, jakie mam założyć rajstopy???

mayagaramond

Tak, ramiaczka won!

Tez bym chciala umiec szyc, wstyd mi, bo i babcia umiala (i to wszystko od sukienki po plaszcz zimowy) i moja mama i ciocia...tylko ja mam dwie lewe rece, a juz sie tyle razy przymierzalam. Skonczylo sie na pokrowcach do puf.  :-[
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"