Autor Wątek: sukienka na wesele (cudze :))  (Przeczytany 208753 razy)

sonja

Odp: sukienka na wesele (cudze :))
« Odpowiedź #100 dnia: 14 Mar 2008, 22:34:27 »
Mi się ta szara chyba najbardziej podoba:) i jeszcze w przedostatniej wyglądasz b. ładnie.

inkageo

« Odpowiedź #101 dnia: 14 Mar 2008, 22:35:34 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i jeszcze w przedostatniej wyglądasz b. ładnie.
Ale trochę torba robi się na brzuchu.. Pasek by się chyba przydał..
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

mobka

« Odpowiedź #102 dnia: 14 Mar 2008, 22:36:04 »
Świetna różowa i ta zaraz pod nią. Idę spokojnie spać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #103 dnia: 14 Mar 2008, 22:37:00 »
A czy dobrze Ci w zoltym? Zolty bardzo lubie, ale niestety niewiele osob moze go nosic.

Jestes bardzo szczupla wiec i fason i material bede w porzadku.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

« Odpowiedź #104 dnia: 14 Mar 2008, 22:37:29 »
3 ostatnie mi sie podobaja, z tym ze na wesele wybralabym raczej ta rozowa:-)
A ta mala czarna... marzenie figurke w niej masz

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 14 Mar 2008, 22:37:29 »

inkageo

« Odpowiedź #105 dnia: 14 Mar 2008, 22:39:22 »
A czy dobrze Ci w zoltym? 
Dobre pytanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak mam dobry humor to uważam, że we wszystkim mi dobrze, a jak mam zły, to szybko zmieniam zdanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka

« Odpowiedź #106 dnia: 14 Mar 2008, 22:40:12 »
najbardziej podoba mi się na Tobie ostatnia - czarna
różowa całkiem ciekawa (lubię róż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

didi_loczek

« Odpowiedź #107 dnia: 14 Mar 2008, 22:40:36 »
Dwie pierwsze: Niet!
Trzy ostatnie super, chociaż w tej różowej ta kokardka trochę za duża jak dla mnie.
A figury to mogę tylko poazdrościć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #108 dnia: 14 Mar 2008, 22:41:33 »
A czy dobrze Ci w zoltym? 
Dobre pytanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak mam dobry humor to uważam, że we wszystkim mi dobrze, a jak mam zły, to szybko zmieniam zdanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no niby tez tak mam, ale z zoltym ciezka, musialabym sie dobrze opalic (no moze  nie na skwarke;)), a oto ciezko, bo od paru lat jakos powoli to opalanie idzie.

inkageo

« Odpowiedź #109 dnia: 14 Mar 2008, 22:41:52 »
Trzy ostatnie super, chociaż w tej różowej ta kokardka trochę za duża jak dla mnie.
Kokardkę sama na prędce wiązałam, można nawet tylko na guzeł zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale cóż poradzić jak rozmiaru nie ma, może ktoś inny skorzysta i kupi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #110 dnia: 14 Mar 2008, 22:44:01 »
To jeśli różowa odpada bo nie ma rozmiaru to głosuję za ostatnią: czarną
Świetnia podkreśla Twoją figurę, dobierzesz fajne buty i jakiś żakiecik
i będzie bomba!

mayagaramond

« Odpowiedź #111 dnia: 14 Mar 2008, 22:44:31 »
Kokardkę sama na prędce wiązałam, można nawet tylko na guzeł zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale cóż poradzić jak rozmiaru nie ma, może ktoś inny skorzysta i kupi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a zwezic sie jej nie da? Gdzie ma szwy? Po bokach, z tylu? Gdzoie suwak?

Ja bym skorzystala, ale bombka nie dla mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #112 dnia: 14 Mar 2008, 22:47:25 »
W sumie to nad przeróbką się nie zastanawiałm, suwak był chyba z boku, więc to skomplikowana sprawa, a ja nie mam sprawdzonej krawcowej..

rubin04

« Odpowiedź #113 dnia: 14 Mar 2008, 23:06:31 »
Inka - gdzie tę różówą mierzyłaś..
Chyba mam ochotę ją przymierzyć.. Ot, choćby tak po prostu z czystej perwersji przymierzenia tak obłednej kiecki!

inkageo

« Odpowiedź #114 dnia: 14 Mar 2008, 23:08:13 »
W Magnolii na parterze, sklep Stradivarius (na przeciwko solara chyba), wiszą dwie sztuki przy kasie (od wejścia zaraz po lewej) ukryte pod czarnymi żakietami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Cena 150 zł.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 14 Mar 2008, 23:08:13 »

marax

« Odpowiedź #115 dnia: 14 Mar 2008, 23:11:14 »
,mi najbradziej podoba sie ta 3 szara i ta zolta tez jest fajna taka elegancka

rubin04

« Odpowiedź #116 dnia: 15 Mar 2008, 20:57:25 »
Inka - ta haftowana z czarnym jest piekna!
Jak Ci się odwidzi to cghętnie odkupię jeśli to M-ka. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A ta filoetowa tez b.ładna.

Ja mierzyłam tę rózowa co Ty - ale ona kompletnie nie ma miejsca na biust!
Ja piersi nie mam dużych ale tam totalnie nie ma jak coś upchnąc:

inkageo

« Odpowiedź #117 dnia: 15 Mar 2008, 21:11:36 »
Haha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja tam miałam sporo miejsca, jeszcze paczkę chusteczek i rękawiczki bym zmieściła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jaki rozmiar mierzyłaś?

mary

« Odpowiedź #118 dnia: 15 Mar 2008, 21:18:16 »
panikarola, pytalam sie w Madonnie i ta niebieska bedzie od czerwca dopiero, kosztuje 2590 zl. Troche sporo...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

która to "TA" niebieska? Ciekawość mnie pożera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #119 dnia: 15 Mar 2008, 21:37:53 »
Inka - mierzyłam M-kę.
Mierzyłąm też tę szarą w Zarze(mierzyłam neistety L) co kosztuje chyba 229 zł. Strasznie fajna...
Ale coś w piersiach nie tak leżała, chyba za duża była, a nie miałąm siły szukac M.

rubin04

« Odpowiedź #120 dnia: 15 Mar 2008, 21:39:17 »
Inka - a tę sliczną to gdzue kupiłaś? Te haftowaną w czarne kwiatki (?) którą nie wiem gdzie tu na zdjeciu widziałam, bo już nzaleźć nei mogę, a której ofcicjalnie juz Ci baaaardzo zazdroszczę?
« Ostatnia zmiana: 15 Mar 2008, 21:42:37 wysłana przez rubin04 »

golinda

• Gość
« Odpowiedź #121 dnia: 15 Mar 2008, 21:49:35 »
Rubin, nie rób tego sobie, wyglądasz w niej, nie przymierzając, jak pół dupy zza krzaka!!!

rubin04

« Odpowiedź #122 dnia: 15 Mar 2008, 22:05:26 »
Golinda - nie tę bombkę! Ta bomka to na mnie straszna bomba! Ale taka z duzą siłą fatalnego rażenia..
Już jak ją brałam z wieszaka wiedziałam ze to się nie uda ale obiecałam Ince wkleć sowją fotkę w tej kiecce.

Ja Ince zazdroszczę tej co ja na 1 stronie wkleiła, takiej z haftami, w kolorze brudnego różu..

inkageo

« Odpowiedź #123 dnia: 15 Mar 2008, 22:07:58 »
Tą co to mam kupiłam w H&M rok temu za całe 69 zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mam S-kę, ale dziwną - dosyć ciasną w biuście, a szeroką w pasie..

inkageo

« Odpowiedź #124 dnia: 15 Mar 2008, 22:10:32 »
Na mnie ta szara też źle leżała w biuście mimo, że rozmiar był ok.. A widziałaś w zarze tą w gorszki co tak tragicznie na mnie wygląda? To piękna suknia, tylko nie dla mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj