sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

inkageo

Haha :) Ja tam miałam sporo miejsca, jeszcze paczkę chusteczek i rękawiczki bym zmieściła ;) Jaki rozmiar mierzyłaś?
Imagine there is no hate

mary

Cytat: dragonfly_80 w 10 Mar 2008, 14:25:35
panikarola, pytalam sie w Madonnie i ta niebieska bedzie od czerwca dopiero, kosztuje 2590 zl. Troche sporo...:(

która to "TA" niebieska? Ciekawość mnie pożera ;)

rubin04

Inka - mierzyłam M-kę.
Mierzyłąm też tę szarą w Zarze(mierzyłam neistety L) co kosztuje chyba 229 zł. Strasznie fajna...
Ale coś w piersiach nie tak leżała, chyba za duża była, a nie miałąm siły szukac M.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

#103
Inka - a tę sliczną to gdzue kupiłaś? Te haftowaną w czarne kwiatki (?) którą nie wiem gdzie tu na zdjeciu widziałam, bo już nzaleźć nei mogę, a której ofcicjalnie juz Ci baaaardzo zazdroszczę?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Rubin, nie rób tego sobie, wyglądasz w niej, nie przymierzając, jak pół dupy zza krzaka!!!

rubin04

Golinda - nie tę bombkę! Ta bomka to na mnie straszna bomba! Ale taka z duzą siłą fatalnego rażenia..
Już jak ją brałam z wieszaka wiedziałam ze to się nie uda ale obiecałam Ince wkleć sowją fotkę w tej kiecce.

Ja Ince zazdroszczę tej co ja na 1 stronie wkleiła, takiej z haftami, w kolorze brudnego różu..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Tą co to mam kupiłam w H&M rok temu za całe 69 zł ;) Mam S-kę, ale dziwną - dosyć ciasną w biuście, a szeroką w pasie..
Imagine there is no hate

inkageo

Na mnie ta szara też źle leżała w biuście mimo, że rozmiar był ok.. A widziałaś w zarze tą w gorszki co tak tragicznie na mnie wygląda? To piękna suknia, tylko nie dla mnie ;)
Imagine there is no hate

rubin04

W groszki nie widziałam bo tam tyle ludzi było..
Ale mierzyłam tam kilka par butów - buty ładne, wysoki obcas tak jak lubie ale poza tym to cholernie niewygodne! Chodzić to się w tym nie da.. Chyba ze do taksówki, która podwiezie Cie prosto pod knajpę a tam posiedzisz w nich i dalej niz do WC sie nie wybierasz.. Wszystkie jakies takei płytkie, ciasne.. Chyba tylko te manekiny na wystawach mogą w nich występowac bez bólu...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

a kto kupuje bytu w sklepie z ciuchami ufajac ze beda super wygodne ??

rubin04

no to nie kupuję... :) Ale cholera ładne wzory mają...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A ja mam trzy najwygodniejsze pary butów z wyprzedaży w zarze, botki zamszowe na wysokim obcasie w których latam na długie dystanse, kozaki czarne i złote szpilki w szpic. Wszystkie trzy pary wygodne jak kapcie ;)
Imagine there is no hate

inkageo

Rubin a byłaś w solarze obejrzeć torebki? Są super..
Imagine there is no hate

rubin04

Inka - ale z Twojej postury wnisokuję że stpoy też masz drobniutkie... A ja.. noc cóż powiedzić - babcia była góralką...

W Solarze nie byłam, poszłam tylko do tego Stradivariusa i Zary.  Ja straszni nie lubię chodzić po sklepach.. Ale zachęciły mnie Twoje przymiarki :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Właśnie się dowiedziałam że ten Stradivarius to tak jak Pull&Bear i Oysho koncern Zary.
Imagine there is no hate

rubin04

Ale ten Stradivarius to chyba taka trochę linia dla nastolatek..?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

No, mają target 18-30 lat ;) Rubin łapiemy się ;)
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: inkageo w 14 Mar 2008, 22:34:16
Nie znam tego sklepu Stradivarius (od różowej bombki), ale sprzedawczyni była bardzo miła i obdzwoniła inne sklepy - nigdzie nie było rozmiaru mniejszego niż M.. Musiałabym ją przerabiać u krawcowej.. No i nie ma żadnego usztywnienia, ta z h&m ma fiszbiny i jest komfortowo w biuście, a w różowej diabli wiedzą..

Stradivarius to tez siostra Zary :-) Tez moj byly klient :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: inkageo w 15 Mar 2008, 22:44:06
Właśnie się dowiedziałam że ten Stradivarius to tak jak Pull&Bear i Oysho koncern Zary.

I Bershka, Kiddy´s class (poza ES ma inna nazwe), Zara Home...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

No ja jeszcze się łapię ale już chyba nie za długo, bo  tylko do jesiennej kolekcji, no może zimowej jak wejdzie na początku listopada ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: rubin04 w 15 Mar 2008, 22:45:22
Ale ten Stradivarius to chyba taka trochę linia dla nastolatek..?

Na poczatku traget byl alternatywne 20 latki, Bershka dla malolatów. Ale teraz sie upodobnily.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A Pull&Bear dla kogo? Mi się tam strasznie koszulki podobają, już sobie upatrzyłam taką z misiem :) I bluzy dresowe, teraz w domu jestem cała P&B ;) No i mają męski dział co bardzo satysfakcjonuje M ;)
Imagine there is no hate

nionczka

Pull byl na poczatku dla miejskich chlopaków, troche alternatywny, troche skateowski. Potem dodali dziewczyny.

Strasznie podobaja mi sie bluzy ze zwierzakami. Macie? z zolwiem, wielorybem...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja jeszcze nie mam, bo na przecenie obkupiłam się w poprzednią kolekcję, bluzy były po 35 zł :) M kupił sobie suuuper tenisówki, a ja nie mogłam się zdecydować i już ich nie ma.. :( A na żółwia już się czaję, i na misia z koszulki ;)
Imagine there is no hate

nionczka

U nas te bluzy chyba 19.90 kosztuja. Dupa jestem bo w Zarze na wyprzedazy chcialam kupic sobie podobna bluze szara na misiu z naszyta morda bialo-czarnego psa wydzirgana z wloczki. Kosztowala 9.90 a mi sie nie chcialo do kasy w kolejce stawac :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login