Ile czekałyście bądź będziecie czekać na zdjęcia ??

Zaczęty przez misiaczek187, 14 Sie 2007, 16:51:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiaczek187

Już 2 dni jestem żonką :D zabawa była cudowna :D fotograf również świetny dzisiaj napisałam do studia fotograficznego ile trzeba czekac na zdjecia a Pan mi odpisuje,że max.80 dni :/ odebrało mi władze w paluszkach żeby odpisać,że to troche długo,a może przesadzam :/

kamelia04.08.2007

slub był 4 sierpnia 2007r., zdjęcia z fotoreportażu odebrałam na płycie po tygodniu, zdjęć z pleneru i studia jeszcze nie mam. Mam nadzieję je mieć do końca tygodnia.
Fotografowie robiący zdjęcia pozowane (plener, studio) potrzebuja z reguły ok. tygodnia. Wszystko jest oczywiście kwestią umówienia się.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

misiaczek187,

80 dni - chyba zgłupiał?!
Max 2 tygodnie i powinny byc gotowe.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

misiaczek187

No i ja też tak myślałam rozumiem,że mają dużo zleceń,bo są dobrzy ale chyba przegiął. Nawet miesiąc to bym przeżyła,ale 2.5 miesiaca to przegiecie :(

nionczka

Ja 4 tygodnie bo szczyt sezonu (poza moga byc nawet 2). Ale jeszcze ich nie mam bo juz 14 dni ida poczta... a poczta jako to poczta. Nie mialabym zaufania do fotografa, ktory obiecalby mi zdjecia w tydzien.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Zalezy czy mowimy o zdjeciach w formie cyforwej czy juz na papierze i po obrobce. Wtedy zajmuje to wiecej czasu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

misiaczek187

lepiej żeby były w miesiac,bo ja juz nie moge się doczekac a 2.5 miesiaca to byłaby dla mnie meczarnia

misiaczek187

Cytat: "nionczka"Zalezy czy mowimy o zdjeciach w formie cyforwej czy juz na papierze i po obrobce. Wtedy zajmuje to wiecej czasu.


80 po obróbce i na papierze , 300 na płycie,ale kurcze długo mi się wydaje :/

nionczka

80 dni wydaje mi sie troche dlugo i tak. Ja tak sobie pomyslalam. Z 4 tygodni , ktore musze czekac od razu odliczylam 4 soboty i niedziele (kiedy fotograf jest na weselach, odsypia i odpoczywa, tez czlowiek). Zostaje 20 dni. Majac material okolo 1000 zdjec do przejrzenia, obrobki, etc. (tylko od jednego klienta a takich klientów w miesiacu moze miec 4). Poza tym ci bardziej popularni moga miec tez plenery w tygodniu. Kazdy kto pracowal troche z photoshopem wie, ze ciezko jest usiedziec 8h dziennie obrabiajac zdjecia.
Od razu wiedzialam, ze wole poczekac dluzej, ale zeby moej zdjecia byly dobrze zrobione, z sercem i na spokojnie. nie na odwalke. mojej kolezance fotograf dal zdjecia 3 dni pozniej.  

Jesli podobaja Ci sie zdjecia, nie jest zle nawet z tymi 80 dniam.

A ja dalej czekam na moje, wyslane 1 sierpnia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Misiaczek, ja jestem strzepkiem nerwów. Codziennie rano budze sie z nadzieja,z e to dzis. potem ide do pracy, wracam myslac tylko o tym, ze zaraz zajrze do skrzynki. Pelna nadziei i pozytywnie nastawiona. Potem okazuje sie, ze nic i szlag mnie trafia. Nie mam ochoty na nic. Najgorzej jest w piatek bo wiesz, ze do poneidzialku znowu nic... A jutro to cholerne swieto i listonosz napewno nie przyjdzie....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

misiaczek187

oj ja straciłam wszystkie nadzieje po przeczytaniu emaila z informacja o 80 dniach :/

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mam6lat

temat znam "z drugiej strony"
zazwyczaj w pon-wtorek po slubie Marek wykonuje tzw wgladówki (zdjecia po selekcji i wstepnej obróbce), młodzi wybierają zdjęcia, ktre chca miec w albumach (to czesto trwa dłuzej...) potem kilka dni na prace nad zdjeciami, oddanie albumów zazwyczj nie pozniej niz 2 tyg po ślubie;

aniak1211

Sesje mielismy we wtorek z rana,poznym wieczorem odebralismy plyte z ktorej wybralismy 14 zdjec do albumu,w piatek odebralismy album (plyte mamy z reszta zdjec i mozemy wszystkie wywolac  :mrgreen:  )
Mimo krotkiego czasu zdjecia sa super  :mrgreen:

bozena.dp

my mamy dostać zdjęcia od fotografa na papierz i płycie (z wesela i pleneru) do dwóch tygodni

iosellin

my troche poczekamy, bo fotograf jedzie na urlop na 2 tygodnie za granice, ale za to na biezaco podsyla fotki ktore juz zlozyl ;) Strasznie mi sie te co widzialam podobaja ;)

misiaczek187


iosellin

noo doooobra ;) pare fotek, pozniej wrzuce linka do calej galerii jak juz bedzie gotowa;) fotki nam robil pan Mariusz z Warszawy:)

http://www.zajac4.xnet.com.pl/paulina/images/rs_image004.jpg
(robione na moja prosbe na wzor jakiegos znalezionego przeze mnie w necie;)

http://www.zajac4.xnet.com.pl/paulina/images/rs_image013.jpg

malzenskie kajdany ;) (tylko sie nie przerazcie;)
http://www.zajac4.xnet.com.pl/paulina/images/rs_image008.jpg

foszek


asiek

My mamy mieć po miesiącu. 8 tygodni to bardzo długo.

madzia

misiaczek, czy ty miałas zdjęcia robione przez moment? Bo jesli tak to nam powiedzieli (zreszta mam to w umowie), że na zdjęcia czeka sie dwa miesiące. Wiec to żadną niespodzianką dla nas nie było:) Trzeba sie bedzie przez ten czas zadowolić zdjęciami amatorskimi

misiaczek187

Tak przez "MOMENT" w umowie jest napisane max.50 dni ale jak zapytałam po ślubie odpisano mi,że max.80 dni więc juz sama nie wiem,bo różnica jest spora :/

kamelia04.08.2007

minie 3 tygodnie jak czekam na zdjęcia.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane