Autor Wątek: Klękosiad - opinie  (Przeczytany 14875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ze_nitka

Klękosiad - opinie
« dnia: 06 Mar 2008, 15:39:35 »
Ostatnio zaczął mi bardzo dokuczać kręgosłup (dolna jego część), siedzę dużo przed komputerem, garbiąc się przy tym niesamowicie. Podobno dobrą alternatywą do zwykłego krzesła jest tzw. klękosiad. No i zaczęłam rozważać kupno czegoś takiego. Tyle że jedni piszą że to super zdrowe a drudzy że nie powinno się siedzieć na tym dłużej niż 2h dziennie.
Macie jakieś doświadczenia z tym meblem?
A tu zdjęcie:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

Odp: Klękosiad - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Mar 2008, 16:53:14 »
Wazne jest zeby nie siedziec caly czas w tej samej pozycji. Najlepiej byloby troche na krzesle, na pilce, troche na stojaco.

Zajrzalam tu zastanawiajac sie co to za choroba ten "klekosiad":-)))))
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #2 dnia: 06 Mar 2008, 16:55:06 »
dwoch moich kolegow informoli ma takie klekosiady i jeden sie zastanawia, jak go przemycic do pracy - ponoc sie swietnie siedzi, jak juz sie czlowiek przezwyczai Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Mar 2008, 16:56:41 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

ze_nitka

« Odpowiedź #3 dnia: 06 Mar 2008, 17:03:53 »
Zajrzalam tu zastanawiajac sie co to za choroba ten "klekosiad":-)))))
hihi, choroba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Maya, przyznam że zrobiło mi się wesoło. Dziękuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A co do zmieniania pozycji, to dzisiaj sobie trochę poklęczałam przed komputerem i kolana zaczęły boleć. I się zastanawiam czy na tym klękosiadzie nie będą też boleć...
Ina nazwa tego to klęcznik, ale to to mi sie ze spowiedzią kojarzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ponoc sie swietnie siedzi, jak juz sie czlowiek przezwyczai Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Przymierzałam się raz, na imprezie, po pijaku i jakoś mi się średnio podobało, ale to może ze względu na stan umysłu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #4 dnia: 06 Mar 2008, 20:32:48 »
Moja kolezanka miala w liceum do nauki przy biurku. Mi sie podobaja bardzo te Stokke, jakzeby inaczej :-)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 06 Mar 2008, 20:32:48 »

jo_miekka

« Odpowiedź #5 dnia: 08 Cze 2008, 14:15:17 »
a ja myślałam, że to jakaś pozycja rodzącej... ups

goga

« Odpowiedź #6 dnia: 08 Cze 2008, 14:19:37 »
jo_miekka bo ostatnio na tej strefie to wszystko zaczyna nam się z ciążą kojarzyć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

noki

« Odpowiedź #7 dnia: 11 Sie 2008, 02:41:36 »
co prawda post z marca, ale odpowiadam. Mnie ten klekosiad nie odpowiada. Zle sie siedzi, pupa ucieka z siedziska, kolana sie poca, nie wiem, moze jakas kiepska produkcje nabylam. A na garbienie sie dostalam pajaczka - dziala, powoli sa rezultaty. Obowiazkowe przerwy w siedzeniu przed komputerem - tak co godzine przynajmniej na kilka minut.

ze_nitka

« Odpowiedź #8 dnia: 11 Sie 2008, 07:37:00 »
Noki, dziękuje za info, być może nabędę pajączka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mniejszy wydatek niż klękosiad, który nie pasował mi jak przymierzałam się do niego u znajomych. Kolana bolałby i tak jak napisałaś, pupa uciekała.

margareta

« Odpowiedź #9 dnia: 13 Lut 2013, 22:05:57 »
Miałam i wywaliłam