wedding TV-skąd oni biorą sukienki za 100$

Zaczęty przez olgaaa1, 06 Mar 2008, 14:37:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

oglądam sobie czasami wedding tv i tam jest taki program gdzie przygotowują ślub jakiejś parze i w szoku jestem, że oni tam fajne suknie ślubne kupują za 100$, czyli jakieś nasze 350zł. I zastanawia mnie jedno, czemu u nas za podobną, a nawet gorszą kieckę trzeba dać minimum 1500zł.

izazdo

Jak to skad? Z Chin. Jak wszyscy. Tylko ze niektorzy do sukienki za 300 zl doliczaja jeszcze 1000-4000 prowizji za pośrednictwo w wysłaniu zamówienia.

zwierzatko_mojej_mamy

olgaaa1 oni tam nigdy nie mowia, czy to z komisu byla, czy nowa - komisow tam u nich zatrzesienie, tylko, ze wygladaja jak nasze salony ;)

czesto jest tez tak, ze jesli umowia sie, ze druhny wypozycza u nich sukienki, albo faceci garniaki, to garniak mlodego, czy sukienka jest taniej/wypozyczenie za darmo
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

ebay.com  - polecam pooogladac.. popatrzec na cenki... pokwilic z bolu
co za lajf :/

niewiemjaka

#4
np ta kiecka u nas kosztuje ze 3 tys min co nie?

http://cgi.ebay.com/2008-Sexy-Wedding-Dresses-Wedding-Gowns-prom-gown-b_W0QQitemZ120237905886QQihZ002QQcategoryZ63861QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem



ups 9.99 $ to cena wywolawcza - ale pewnie dojdzie do jakichs 200 $ to i tak taniej niz u nas...:/

ulala28

100 dol. to moze malo, ale stanowczo jest taniej. Ja moja sukienke San Patrick zamowilam na stronie RKBRIDAL, szyty jest w Hiszpani i nawet jesli przywala mi clo to bedzie o polowe tansza niz w Polsce i 1/4 ceny irlandzkiej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

niewiemjaka

ulala28 a Ty sie nie boisz tak zamawiac? ja sie nad tym zastanawialm ale nie wiem sama...
a jak przyjdzie jakis niefajny material, albo rozmiar nie bedzie pasowal..itp - nie boisz się ?

mayagaramond

W DE bardzo duzo dziewczyn zamawia sukienki z Chin, wiekszosc jest zadowolonych, ale sa tez wpadki, wiem ze prowadza liste z komentarzami nt. poszczegolnych sprzedawcow (w DE publikowanie takiej listy moze sie nie zbyt dobrze skonczyc dla wlasciciela forum...).



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ulala28

sprawdzilam to na kazdy mozliwy sposob. zadzwonilam do San Patricka w Hiszpani, potwierdzili, ze RK sa ich przedstawicielem i suknie sa szyte w Hiszpani. A rozmiar? zamawiajac w salonie tez zamawiasz konkretny rozmiar a dopasowujesz potem. A ja w ogole rozmiarowa jestem ( duza ale rozmiarowa;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

ulala28

Z zamawianiem z Chin bylabym ostrozna. Jesli producent szyje w Chinach- no problem, jesli nie -to jakosc moze sie roznic og oryginalu...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

mayagaramond

Cytat: ulala28 w 01 Kwi 2008, 17:43:12
sprawdzilam to na kazdy mozliwy sposob. zadzwonilam do San Patricka w Hiszpani, potwierdzili, ze RK sa ich przedstawicielem i suknie sa szyte w Hiszpani.

Nie wszystkie suknie San Patrick szyte sa w Hiszpanii, chyba wiekszosc jest szyta w Chinach albo w Kambodzy :)

Te dziewczyny ktore zamawiaja kieccki w Chinach nie zamawiaja orygnalnej suknic PS czy Pronovias tylko "szyte na wzor", u nas chodzi sie z tym do krawcowej, w DE sie nie wyplacisz jesli bedziesz szyc u krawca i kupowac w DE material, bo metr porzadnej koronki to jakies 150€...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ulala28

Ja zamawialam oryginal. Nadal na niego czekam:) Jestem o tyle spokojna,ze Rk oprocz sprzedazy przez internet ma normalny sklep w Nowym Jorku. Zamawianie przez net (no frills)jest bardziej oplacalne bo odpada Nowojorski tax.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.