Makijażystka we Wrocławiu

Zaczęty przez marcheewka, 05 Mar 2008, 08:47:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

dzieki martos! hm, rzeczywiscie widac slabo. pozniej sie pobawie zeby byla lepsza rozdzielnosc.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marcheewka

Bardzo ładna panna młoda, własnie coś kojarzyłam, że w okularach byłaś. Umówiłam się do pani Nowaczyńskiej na próbny. Zobaczę jaki będzie efekt, chyba szokowy, bo ja nigdy się nie maluję, tzn tylko oczy i usta.
Już prosiłam N aby mi kilka fotek zrobił, zobaczę jak prezentuje się na zdjeciach.

Dziewczyny, czy wy tak od razu zdecydowałyście sie na konkretną makijażystkę? Miałyscie więcej prób? Bo ja z chęcią pobróbowałabym wiecej  :) tylko nie wiem co będzie z moim portfelem :)

panikarola

jesl idzie o uwagi co do p. Nowaczynskiej - to hm, w sumie nie ma. jedynie na plus - jej zalezy na tym, aby umalowac zgodnie z Twoim charakterem. czyli jak cie umaluje obiektywnie ladnie, ale jakos nie czujesz sie w tym makijazu - to jej mowisz i ona to od razu zmienia. probny makijaz rozumie jako poznanie klientki, jakie kolory lubisz, jaka intensywnosc, czy rzeczywiscie widzisz ten makijaz jako wieczorowy, czy tylko troche mocniejszy dzienny - takie podstawy. ja u niej na probnym ze dwie godziny spedzilam, bo nam troche zajelo dojscie do tego, dlaczego mi sie pierwszy nie podobal. a ze slubnego podobnie jak adriana bylam baaardzo zadowolona, sposrod slubnych usulg scisla czolowka.  jeszcze z kwiatow bylam tak bardzo zadowolona.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

a pana filmowca nawet kawalek na pierwszym zdjeciu widac :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

makijażu nie widać, ale dzięki za próbę :)
fajnie wyglądałaś

a to bolerko na ramionach to jakieś takie nietypowe chyba? :>

panikarola

dosc nietypowe, owszem :> szal byl to, znaczy sie :> no ja wiem. ze proba do bani i trzeba powtorzyc, ale wciagnelam sie w sukienke na slub kuzynki :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

szal?? wow, na tym zdj w poziomie :) nie wygląda na szal, tylko na takie szerokie rękawy (nie wiem jak to ująć)

panikarola

spragnienie, to tak dla zmylki :) szal, jak bum, cyk, cyk!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie


adrianna79

Cytat: adrianna79 w 08 Mar 2008, 17:41:02
Cytat: martos82 w 08 Mar 2008, 16:36:08
Adrianna79 pamietasz jaki byl koszt tego makijazu?

tak. makijaz byl w salonie payot na nozowniczej. a makijaz robila mi wlascicielka salonu.


lenka27

Witam dziewczyny,
ja polecę ankę, w prawdzie jest fryzjerką, ale również zajmuje się wizażem
i co najważniejsze wprzypadku pm przyjeżdża bez problemu do domu
malowała mnie jako świadkową na ślub znajomych i byłam bardzo zadowolona z efektu, a przede wszystkim trwałości makijażu - o 5 nad ranem był jeszcze rześki  ;)

do tego z czystym sumieniem mogę polecić ją jako fryzjerkę, jest jedyną przedstawicielką tego fachu która s-ł-u-c-h-a!!
dajcie znać to podeślę nr telefonu
lenka

rubin04

lenka  - podeślij namiar i ajk coś to moze jakąś fotkę na rubin04@gazeta.pl
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

lenka27

postaram się znaleźć jakieś me zdjęcia w owego ślubu
naprawde byłam zadowolona:) a tel. wysłałam Wam na @@
lenka

mona_liza

Dzięki lenka, stawiam piwo za namiary!

rubin04

A ja wstepnie - oprócz tej co w AngelStudio, umówiłam sie na próbny na 30 maja na Szewskiej - tam jest fryzjer "Krzycha&Team" czy jakos tak i tam tez mają makijazystke - Beatę - słyszał ktos cos o niej?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

spragnienie

nie słyszałąm o Beacie, ale podobno p. Agnieszka z Upiększalni daje radę :)

moonlight

#44
Pytałam Natalię (naszą wizażystkę) o ceny makijaży. Zacytuję jej wypowiedź:

Cytuj...50 zł za próbny makijaż, a za ślubny 90 zł,  dodam ze próbny ślubny wykonuję do bólu, dopóki klientce się coś nie spodoba...

Natalia malowała naszą forumową sonatinę... Na zdjęciach można zobaczyć jak wyglądał jaj makijaż, a poza tym można zapytać o wrażenia...

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1693.0.html

Tutaj kilka przykładowych makijaży Natalii:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Zainteresowanym podaję raz jeszcze numer telefonu: 605 766 845

Info z dnia 18 kwietnia 2008 roku:
CytujW związku z wejściem na rynek Polski marki Arabesque, profesjonalnych kosmetyków kolorowych przygotowaliśmy dla wszystkich wizażystów i wizażanek konkurs na najciekawszy makijaż pod hasłem:
"MIEJSKA DŻUNGLA"...
Laureatką konkursu została Pani Natalia Stawiarska (praca nr 39)

http://www.wizaz.pl/konkurs/arabesque/

czyli właśnie polecana przeze mnie Natalia...

To jej makijaż konkursowy (na ślub raczej się nie nadaje :D)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login





feeling.good

a czy któras z Was zna opinie na temat makijażystek w Wyspie Piękna na Armii Krajowej?

Umówiłam się tam wstępnie na makijaż próbny, czekać na miejsce muszę miesiąc :o

mona_liza

kate.zet1 prosze o namiary na Twoją makijażystke!!! bardzo podobał mi się Twój ślubny makijaż.
Namiary do innych godnych polecenia wizażystek z Wrocławia równiez z chęcią przyjmę!

martos82

Bylam na makijazu probnym u Natalii, ktora polecala moonlight.

Jestem bardzo zadowolona, dziewczyna maluje z pasja, stara sie dobrac makijaz do osobowosci, pokazuje rozne kolory, makijaze o roznych intensywnosciach itp. Dodatkowo jest bardzo sympatyczna osoba, z ktora latwo mozna sie dogadac.
Maluje profesjonalnymi kosmetykami (np. Mac ), uzywa utrwalaczy.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

Cytat: martos82 w 10 Lip 2008, 22:22:01
Bylam na makijazu probnym u Natalii, ktora polecala moonlight.

Jestem bardzo zadowolona, dziewczyna maluje z pasja, stara sie dobrac makijaz do osobowosci, pokazuje rozne kolory, makijaze o roznych intensywnosciach itp. Dodatkowo jest bardzo sympatyczna osoba, z ktora latwo mozna sie dogadac.
Maluje profesjonalnymi kosmetykami (np. Mac ), uzywa utrwalaczy.



To fajnie, masz szczeście, że sie umówiłaś, ja nie miałam, niestety :( a moze stety, bo maj makijazystka też mi odpowiada

chudonoga

To ja może pozwolę sobie polecić p. Anię Bieszczad (namiary znajdziecie w googlu). Jestem po próbnym i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim dziewczyna słucha i dopasowuje makijaż nie tylko do stylizacji, typu urody, ale także do osobowości panny młodej. Nie zwróciłam szczególnej uwagi na to jakich używa kosmetyków, ale makijaż bez utrwalaczy (które będą oczywiście zastosowane w dniu ślubu) przetrwał bez szwanku od 10 do 3 w nocy (byłam na weselu znajomych).