dwie bezy do wyboru- która lepsza?

Zaczęty przez kffiatek, 03 Mar 2008, 22:26:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maroonbug

Mi podoba sie dwojka. Jesli mam byc szczera, to nie za bardzo warto jechac tak daleko, zeby ta jedynke mierzyc- nie dorasta drugiej do piet (trenu?) :) Co do szarfy, to nie mam zastrzezen, jak inne forumki, podoba mi sie. Ale wezsza szarfa tez ladnie sie prezentuje, jak w La Sposa Madame, jesli chcialabys rozwazyc alternatywe:

salsa


[/quote]
Bo ja tak z pamięci - po awatarach - Was poznaję. A zyskałaś bliźniaczkę Zuzię...  ;D
[/quote]

a to zmieniłam;) bo jeszcze zuzi sie bedzie obrywać za moje teksy i na odwrót;)


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: salsa w 04 Mar 2008, 16:33:17
a to zmieniłam;) bo jeszcze zuzi sie bedzie obrywać za moje teksy i na odwrót;)
salsa, zmienie swój jak wróce do domku. w pracy nie mam nic ciekawego a ty byłaś pierwsza :)

salsa

Cytat: zuzia w 04 Mar 2008, 16:34:20
Cytat: salsa w 04 Mar 2008, 16:33:17
a to zmieniłam;) bo jeszcze zuzi sie bedzie obrywać za moje teksy i na odwrót;)
salsa, zmienie swój jak wróce do domku. w pracy nie mam nic ciekawego a ty byłaś pierwsza :)

za późno-zmieniłam i się śmiertelnie obraziłam na dodatek :'( :'( :'( :'( :'( :'(

dajże spokój, ja już mam truskaweczkę na wiosnę, wiec zostań proszę na obcasach;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sierpniowajulka

Kffiatku, nie wiem, gdzie mają większe rozmiary. Wydaje mi się, że w Coline są duże suknie (chyba mają do mierzenia mniejsze i większe rozmiary z każdego rodzaju sukni). Tylko tam nie mają kolorowych sukien. Ale może po prostu poprzymierzać, by wyłapać, w którym fasonie jest Ci najlepiej?
W każdym razie wiem, który salon Ci odradzić - Lisa Ferrera na Kijowskiej. Kobieta pracująca w tamtym salonie zasugerowała mojej siostrze, że jest gruba i że nie zmieści się w suknię (a jakoś mieściła się w suknie w Cymbeline na Świętokrzyskiej, które najwyraźniej są wyznacznikiem szczupłości w ślubno-salonowym wydaniu).
W Promesie też niestety są małe rozmiary...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

Kffiatku, kiedyś zapisałam sobie taką informację, że w salonie:
w warszawie- ul Kijowska 11 na przeciw dworca wschodniego (www.susanlobo.pl)
mają wieksze rozmiary sukien ślubnych, ale sama tam nie byłam bo ja jakgdyby z Krakowa

kffiatek

Maroonbug- ta suknia z La Sposy jest niestety rybką, z tego co się dopatrzyłam- ale węższa szarfa tez ładna :)

Jeśli chodzi o daleką podróż- do Berlina to tylko 6 godzin pociągiem, dla mnie bliżej niż do Zakopanego na przykład ;) Ale poszukam w czwartek i może znajdę coś co mnie zachwyci i podróż nie będzie potrzebna...

Sierpniowajulka- rozumiem że chodzi o salon z sukienkami Demetriosa? Trochę się zgubiłam- kolejna z forumek pisze że na Kijowskiej 11 są większe rozmiary i że jest to susan labo, a sprawdziłam lisę ferrerę i to własnie ten odradzany salon jest na kijowskiej :/ Mają ten sam adres i dwie kompletnie różne strony internetowe (!) No nic, uzbroję się w cierpliwość i wyobraźnię i wybiorę się na konkretne poszukiwania...

Mam coraz większą ochotę na to kolorowe cudo z Atelier Diagonal, ale z tego co widzę, jak zwykle mam pecha i jest to zeszłoroczna kolekcja, której nie pokazują już na stronach www (poza salonem w Olsztynie). Damn.

marax

ta druga suknia z atelier (cos tam) kapletnie mi sie nei podoba jakas taka przekabinowana na dole jakby zapadnieta jakis nielad tam jest.

sierpniowajulka

Kffiatku, Susan Labo jest w tym samym bloku (długaśnym bloku) co Lisa Ferrera (Lisa Ferrera to również salon Susan Blanche), ale to dwa inne salony. Susan Labo za to bardzo polecam (choć nie wiem, jak z rozmiarami... ale obsługa bardzo miła).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Na stronie Susan Labo są podane rozmiary sukien do mierzenia (poza kolekcją Dreamon Bridals): http://www.susanlabo.pl/kol_classa.html
Pamiętaj, że rozmiar 38 to nie jest polski 38, tylko większy (przeważnie 40)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

W Coline mają jedną z tych sukien, która Ci się podoba: http://www.coline.pl/suknie-slubne/atelier-diagonal-813.html
Zadzwoń zapytać się o rozmiar do mierzenia.
Możesz też sprawdzić w Młodej i Modzie - tam też mają Atelier Diagonal: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/atelier-diagonal-820.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Właśnie na gronie wyczytałam, że w Polsancie można przymierzyć większe modele i nawet na stronie mają jedną suknię, którą można podciągnąć pod miano "kolorowa". Nie wiem tylko, czy w Twoim guście: http://www.polsanta.com.pl/suknie-slubne.php?suknie=22&w=
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

W Polsancie szyja tez suknie na zamowienie, np. jesli spodoba Ci sie jakis model, ale zechcesz go w czerwieni to uszyja. Maja suknie firmowe (troche pronoviasek) ale tez wlasne projekty i te ich suknie mozna zmieniac jak sie chce, szyja je tez na wymiar. Obsluga jest cudowna, atmosfera na przymiarkach jak w amerykanskim filmie :) Siostra mojej przyjaciolki tam zamawiala suknie i jezdzilysmy razem, naprawde milo wspominam.

didi_loczek

Cytat: sierpniowajulka w 05 Mar 2008, 00:42:02
Kffiatku, Susan Labo jest w tym samym bloku (długaśnym bloku) co Lisa Ferrera (Lisa Ferrera to również salon Susan Blanche), ale to dwa inne salony. Susan Labo za to bardzo polecam (choć nie wiem, jak z rozmiarami... ale obsługa bardzo miła).

no właśnie ja pisałam o tym Susan Labo :)

zuzia

Cytat: kffiatek w 04 Mar 2008, 23:22:01
Mam coraz większą ochotę na to kolorowe cudo z Atelier Diagonal, ale z tego co widzę, jak zwykle mam pecha i jest to zeszłoroczna kolekcja, której nie pokazują już na stronach www (poza salonem w Olsztynie). Damn.
ale ten salon w Olsztynie to ci mogę polecić :)

kffiatek

Dziękuję wam bardzo za pomoc dziewczyny :) Zrobiłam już listę salonów do odwiedzenia i jutro wyruszam na łowy, może coś upoluję ;)

Maraxela- ja już wiem co jest nie tak z tą drugą suknią- obejrzałam zdjęcia całości i ten cały przód wygląda jak koronkowy fartuch zawiązany na sukience :/

kffiatek

No dobrze, wróciłam z przymiarek. Niestety bez zdjęć, bo już w Katrin pani przyuważyła koleżankę że majstruje coś przy telefonie (chociaż wtedy akurat pisała sms-a ;)) i już się nie odważyłyśmy.

Jestem załamana. Wygladam dobrze tylko w sukienkach z gorsetem bez ramiączek, literka A, pełna klasyka, coś czego nigdy nie chciałam założyć ;) Ale to już wiedziałam wcześniej- wczoraj usiłowałam znaleźć coś, co zwróci moją uwagę. Fioletowe cudo z Atelier Diagonal mierzyłam (oczywiście całą białą jakże by inaczej kolorowych nie ma wcale- nawet małe wstążki są białe wrrrrrrr ;)) i..... wyglądam w niej grubo :'( Za wcześnie biodra mi sie zaczynają, jak na taki dłuższy gorset i szarfę na biodrach. Więc odpada również i maggie sottero w czerwone kwiaty... A właśnie odpisali mi z Berlina ze zapraszają na mierzenie :/

Byłam w 5 salonach- Katrin na Leszno, Abiu, Mystique, w Promesie i tym wielkim Tylko Ona (A może ona i on? tam, gdzie niby nic na mnie nie wejdzie ;)) W sobotę wracam już z mamą i chciałabym się zdecydować wreszcie... Mierzyłam siedem sukienek, niestety nawet w internecie nie znalazłam wszystkich zdjęć. Najdziwniejsze jest to, że na modelkach w necie te suknie wyglądają hmm.... w najlepszym przypadku blado, a na mnie super  ;D ;D ;D Ach ta wrodzona skromność ;) A zatem:

1. sukienka z Katrin- piękny haftowany szal, suknia ślicznie leży, ale nie rzuca na kolana. Tam mierzyłam jeszcze jedną z kolekcji sarah danielle znacznie ładniejszą- brak zdjęcia w necie.

2. Sukienka z Abiu- oczywiście mierzyłam białą :) Ładny tren, ładnie leży, nie zawchwyca.

3. Mystique- mierzyłam trzy z kolekcji Atelier Diagonal- wszystkie białe- cudo z szarfą jak pisałam odpada, druga również z szarfą zmieniającą sie z tyłu w tren- trudno stwierdzić:/ bo szarfa biała, a to poważnie zmienia efekt, niemniej jednak pani twierdziła że może to powiększyć mój i tak duży tyłek. I została trzecia- na którą nie zwróciłam za bardzo uwagi wcześniej.... Tylko zmnieniam kolor szarfy na intensywny róż/fiolet- jeszcze mam czas poszukać wstążki.


kffiatek

No i zostaje jeszcze nr 4- suknia Allie Renee z brązową szarfą.

W promesie nic nie mierzyłam, Pani nie odpowiedziała nawet na "dzień dobry", no cóż, nie maja konkurencji więc nie muszą się starać :/ Wyszłam po minucie. W ostatnim nie miałam juzna nic siły i nic nie rzuciło mi sie w oczy. Obsługa w Abiu i Mystique- fantastyczna, miła, dowcipna- naprawdę polecam te salony- jesli któraś z was zamierza coś tam kupić- w sobotę dzień kobiet i na wszystkie sukienki dają 10% zniżki od ręki :)

Co sądzicie o tych 4 modelach? Trudno coś wybrać bez zdjęć właściwej osoby w środku sukienki ;) Ja chyba skłaniam się do Atelier Diagonal....

Kasia

kffiatek tak naprawde trudno cos doradzić bo nie widzimy tych sukienek na Tobie

weź ze sobą jakąś śmielszą koleżanke ze sobą i niech cyka foty :)

my w Abiu i w Mystique robiłyśmy fopty nawet zwykłym aparatem :)

w promesie trzeba sie niestety zapisywać :(

najważniejsze że jesteś zadowolona z pioerwszych przymiarek :)

kffiatek

Wiesz Kasiu, może w sobotę z mamą uda mi się zrobić zdjęcia- moja mama budzi respekt- może jej nie odmówią ;) no i będzie więcej osób i większe zamieszanie - wczoraj wszędzie byłyśmy same- ja, koleżanka + dwie panie w salonie patrzące nam na ręce. Nie wiem jak wy robicie te zdjęcia :) I po co te idiotyczne przepisy???? Pani z Katrin powiedziała że muszą dbać o prawa autorskie do sukienek- salon ich nie ma, tylko producent, ale to troszkę naciągane...

magdarynka

Pani z Katrin powiedziała że muszą dbać o prawa autorskie do sukienek- salon ich nie ma, tylko producent, ale to troszkę naciągane...
[/quote]
tez tego nie rozumiem, tym bardziej ze zdjecia w internecie pozwalaja na dowolne kopiowanie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

absolutnie nie próbuj sie pytac o możliwość zrobienia zdjęcia

tylko z tajniaka

przymierzasz jedną kieckę, pani odchodzi po welon dla ciebie a w tym czasie ktoś sprytny CYKA fotki

w Mystique jest taka fajne boczna przymierzalnia ...

w Abiu to wogóle jest przymierzalnia w oddzielnym "pokoiku"

nie bierz wszystkich sukienek na raz do przymierzalni

jak bedziesz miała jedna na sobie to poproś Panią o przyniesienie innej podobnej
ona sie oddala a twoja towarzyszka fotografuje :)

pytac sie nie ma co bo raczej nie pozwolą
i póxniej człowiekowi już głupio próbować cykać fotki

kffiatek

W Abiu byłam w przymierzalni w rogu salonu, nie w tej oddzielnej... Ale liczę na sobotnie zamieszanie :D I na to że na rodziców krzyczec nie będą  ;D

Własciwie to powinnam wziąć ojca- on świetnie bajeruje ekspedientki, na pewno odwróci ich uwagę :) W Mystique jako że też byłyśmy jedyne przymierzałyśmy na wprost wejścia i też było ciężko, chociaż ze mnie lepszy tajniak- koleżance zrobiłam dobre zdjęcie telefonem :)

Kasia

czyli przymierzałaś w tych gorszych do fotografowania przymierzalniach ...

mayagaramond

Cytat: magdarynka15 w 07 Mar 2008, 10:21:44
tym bardziej ze zdjecia w internecie pozwalaja na dowolne kopiowanie

Niezupelnie, zdjecia w necie sa jak najbardziej chronione prawem autorskim. Mysle, ze w PL jak na razie nikt sie tym tematem nie zajal, ale w DE mozna sobie narobic mnostwo klopotu wklejajac na forum zdjecia ze strony producenta albo uzywajac tych zdjec do aukcji internetowej.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"