dwie bezy do wyboru- która lepsza?

Zaczęty przez kffiatek, 03 Mar 2008, 22:26:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: elizapj w 14 Mar 2008, 14:43:56
Cytat: kffiatek w 14 Mar 2008, 11:13:55
Jeszcze raz pytanie o welon (chyba założę osobny wątek, bo nikt nie odpowiada  ;)) Czy krótki? Czy dopinany długi na sam ślub?
z welonem poczekaj:) nie musisz go zamawiac tego samego dnia co suknie, ani w tym samym salonie. wiec daj sobie na niego wiecej czasu
zgadzam się.
Na welon będzie jeszcze czas. na razie podejmij ostateczną decyzję co do sukni, kolorów etc. później zajmiemy się welonem (o ile w ogóle sie na niego zdecydujesz).

kffiatek

podjęłam decyzję, że jutro jednak kupię tą suknię. Kolezanka przerobiła mi w fotoszopie dekot- tak dla podglądu- może dałoby radę zrobić coś takiego:

kffiatek

Ale chyba jednak wolę prosty ;) Boże, jak trudno dogodzić kobiecie..... ;)

zuzia

Cytat: kffiatek w 14 Mar 2008, 16:41:56
podjęłam decyzję, że jutro jednak kupię tą suknię. Kolezanka przerobiła mi w fotoszopie dekot- tak dla podglądu- może dałoby radę zrobić coś takiego:
wszystko zależy co ta sukienka ma na gorsecie. Bo jak koraliki czy perelki to zapomnij - są najczęściej przyszywane taśmowo i próa zrobienia wycięcia źle sie skończy.
Ja też z tym kombinowalam.

elizapj

Cytat: kffiatek w 14 Mar 2008, 16:42:26
Ale chyba jednak wolę prosty ;) Boże, jak trudno dogodzić kobiecie..... ;)
nie martw sie brakiem przekonanie co do dekoltu. jesli zamowisz ze zmianami, to i tak przyjdzie raczej suknia w wersji oryginalanej a Tobie zmiany zrobia na miejscu krawcowe z salonu...tak przynajmniej jest w wiekszosci zmian dotyczacych stylu sukni. wiec zawsze jak juz przyjdzie i bedziesz mogla swoja, w swoim idelanym rozmiarze na siebie przymierzyc, to moze latwiej wtedy podejmiesz dec, jaki dekolt:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kffiatek

no własnie do tego samego wniosku doszłam :)

magdalinska

a ja dalej uwazam, ze najladniej talie i dekolt modeluje suknia nr 3 - 814 :)

Louve

magdalinska chyba już z kffiatekiem nie wygramy  ;D
w sumie, to i tak jej ślub  :P i to kffiatek ma się czuc dobrze!!! W każdym razie gratluję wyboru sukni!!!
A kolor wstążki jaki w końcu wybrałaś?

kffiatek

Macie rację- już po wszystkim  :D :D A raczej to dopiero początek  ;D Wybrana, zamówiona, zniżkę dostałam  ;D BYło super  ;D Niniejszym zamykam wątek bezy i zaczynam nowy związany z dodatkami  ;)

mika


inkageo

Imagine there is no hate

kffiatek

Dzięki dziewczyny za wszystkie opinie i Wasze cenne rady- wiem że jeszcze nie raz się przydadzą :)

sputnik_sweetheart

Gratuluję również :) I wiesz co? Jak nie byłam do końca przekonana czytając wątek to to ostatnie/ostateczne zdjęcie mnie przekonało! Wyglądasz ślicznie!
Kurcze a dlaczego mi nigdzie nie pozwolili robić zdjęć...bez sensu, babka stwierdzila ze i tak mi to nie ułatwi decyzji, nie zgadzam się z tym...

kffiatek

Dziękuję Sputniku :) I zgadzam się w 100%- mozliwość porównania zdjęć na spokojnie w domu bardzo dużo daje ( i pokazania ich Wam :)). Powiem więcej- nie szukałam dłużej sukni równiez z tego względu że w tym salonie spotkałam się z tak miłą i bezproblemową obsługą :) Może i jawnie nie pozwalają zrobić zdjęcia- ale nie wiem bo nie pytałam. Przy robieniu zdjęć telefonem nikt nawet okiem nie mrugnął, a specjalnie się nie kryłam :)