dwie bezy do wyboru- która lepsza?

Zaczęty przez kffiatek, 03 Mar 2008, 22:26:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kffiatek

Mam tylko minimalnie lepsze- są niestety robione telefonem :/ A z picassy nie korzystałam do tej pory, korzystam z "wyśmienitych" usług blue connecta ;) więc powiesiłabym się zanim coś bym tam wrzuciła...

zwierzatko_mojej_mamy

rozumiem ;) czyli podzialam na tym jak skoncze swoja robote ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kffiatek

Ha!

Wiedziałam że to forum to genialny pomysł ;)

Z góry dziękuję Zwierzątko  :) Nie bardzo wiem jaki dokładnie miałby to byc kolor, ale znalazłam juz kilka bukietów i bardzo podoba mi się taki- ale wstążkę chyba jasniejszą? Sama nie wiem, nie mam takiego dobrego wyczucia kolorów :(

martos82

Po pierwsze nie wiem gdzie Ty jestes wielorybem!!!

Pierwsza suknia jest ok, choc w drugiej zdecydowanie lepiej.
W trzeciej spodnica jest chyba za szeroka, a szarfa za bardzo podkresla talie i dzieli sylwetke na dwa. Nie jest tak zle, ale w dwojcie zdecydowanie lepiej - tak smuklo.
Nie wiem tylko czy po zmianie koloru wstazki na inny, nie osiagniesz takiego efekty jak w trojce - dzielenia sylwetki i podkreslania zbytniego talii.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kffiatek

No własnie zwierzątko coś obiecało pokombinować w tym temacie (kolorowej wstążki) :)

A ta trzecia suknia- wiesz to jest po prostu zero efektu- szarfa powinna luźniej zwisać ale była za krótka- pani z salonu usiłowała ją przytrzymać z tyłu do zdjęcia no i jest chyba w ogóle za wysoko- tak to wygląda kiedy osoba z rozmiarem 46 mierzy sukienkę 36 :/

Ta pierwsza ma jeszcze piękny tren- ale mam tylko bardzo niewyraźne zdjęcie białej i zdjęcie z netu w kolorze krwistej czerwieni:

inkageo

Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inka - no dlatego ja wkleilam ;) tez mi sie spodobala ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kffiatek

Zwierzątko, chylę czoła ! I dziękuję   :-*

Najbardziej odpowiada mi wersja zielona i fioletowa :)

Chyba nie skraca?

wrobelek0403

Cytat: kffiatek w 09 Mar 2008, 12:24:16
Zwierzątko, chylę czoła ! I dziękuję   :-*

Najbardziej odpowiada mi wersja zielona i fioletowa :)

Chyba nie skraca?

nie, moim zdaniem nawet lekko wysmukla talie - bo wstazka jest waska i ukosnie polozona na sukni, a ta brązowa w trójce wielka i dlatego Cie dzieli na pol. Jak dla mnie najlepsza fioletowa jasna i ciemna :)

kfiatku, nie tak do konca zrezygnowałam z kolorowej:
http://picasaweb.google.pl/wrobelek0403/Sukienki
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

Mi się podoba zielona i ciemno fioletowa- może dla Ciebie nawet bardziej ta fioletowa. Przejrzałam cały wątek i proszę Cię- nie jesteś wielorybem! Ale sukienka nr 3 absolutnie nie. 2 ok, a co jest nie tak z 1? Bo na pierwszy rzut oka to mi całkiem dobrze w niej wygladasz :)

martos82

Bardzo ladnie z kolorowa wstazka - najbardziej podoba mi sie numer 3 czyli ten najciemniejszy fiolet.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kffiatek

Wróbelek, jaka piękna! Żałuję że nie mam TAKIEJ figury- zazdraszczam ;) Naprawdę ślicznie wyglądasz :)

Sputnik- pierwsza też mi się podoba, ładny ma dekolt, fajny kształt, tren robi wrażenie... Ale jest biała, a ja uparłam się na kolorowy dodatek :/ A nie bardzo widzę możliwość dodania czegoś kolorowego do tej sukni :( Chociaż materiał na wierzchu bardziej mi się podoba niż w numerze dwa ( Sukienka z Atelier Diagonal ma wierzchu firankowy tiul, ale nie taki straszny jak w niektórych sukniach, poza tym jest tam dość dużo haftów czy tam koronek i nie rzuca się tak bardzo w oczy).

Poza wszystkimi innymi względami- suknia nr 1 i nr 2 mają jeszcze jedną zaletę :) Ponieważ dwa lata temu moja siostra kupiła sukienkę w tym salonie, dostanę zniżkę 10% od ręki :) Czyli cena obu sukienek nie przekroczyłaby 3000PLN :)

Kasia

mi się najbardziej w pierwszej podobasz :) - najlepiej na Tobie leży

druga tez jest niczego sobie, sukienka sama w sobie najładniejsza z tych trzech
ale nie leży tak ładnie jak 1

trójka ... hmmmmmmm koszmarnie
widzę że to salon Mot a Mot na Chłodnej :)

kffiatek

Tak Kasiu, to Mot a Mot właśnie :) Pierwszy salon, który odwiedziłam. Ta ich przymierzalnia jest oświetlona jakimś halogenem i wściec się można z gorąca, więc dodatkowo powiększyło się moje poczucie dyskomfortu po wbiciu się w złotego wieloryba :/

W pierwszej sukni było mi wygodnie i bardzo podoba mi się przód- nie jest taki zabudowany wysoko jak w sukni z Diagonala. Ale jest biała wrrrrrrrr Gdyby chociaż te haftowane koraliki można było zamówić w wersji kolorowej...

No nic, pojadę jeszcze raz, tym razem z tatą ;) Przyjrzę się obu jeszcze raz na spokojnie... Aha, pierwsza ma jeszcze ten minus że absolutnie nie założę do niej żadnego stanika- tył jest za niski. A bez tego jakoś głupio bym się czuła, choć panie we wszystkich salonach twierdzą że wszystkie suknie są tak szyte, żeby nie trzeba było żadnych biustonoszy zakładać :/ Ale jakoś mi się to nie widzi :/ Wy tez nie zakładacie do swoich sukienek biustonoszy?


Kasia

ja z mot a mot uciekłam w miarę szybko

od tych lamp miałam wrażenie że zaraz sie rozpłynę - straszny dyskomfort
miałam wrażenie że się spocę i biedzie śmierdzieć ... taka fobia


ale tam znalazłam suuuper kieckę ;) tylko kosztowała 5tys


ja do swojej na bank założe stanik
mam mały biust więc bez stanika suknia nie prentowałaby się dobrze


kffiatek

Kasiu, która suknia kosztowała 5 tysięcy????

Mi nic specjalnie nie wpadło tam w oko, poza omawianą kiecką i jeszcze jedną krótka bombką z kokardą ;) Ale jej nie mierzyłam ofkors. Salon jakoś tak nie robi wrażenia- ale wczoraj powiedzieli mi że dopiero miesiąc temu było otwarcie, może się jeszcze rozkręcą. Chociaż nie wiem skąd biorą suknie- żadnej z ich kolekcji nie znalazłam w necie...

Maraxela- ja nigdy przenigdy nie chodzę bez stanika- dlatego ten pomysł mi za bardzo nie leży :(

marax

wiesz co bo ja to latam bez stanika po szpitalu w bialym fartuchu i robie pacjeta miss mokrego podkoszulka  ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D

marax

kfiattek jezeli moge podpowiedziec widzialam jedna dziewczyne w suknia justin alexander
8278 miala rozmiar 46 poprostu wygladala przeslicznie w tej sukni lepiej niz moje 36 strasznie sie zdziwilam-no ale ona jest biala i nie kazdemu sie podoba taki wzor
http://www.allegro.pl/item322538924_sliczna_suknia_slubna_justin_alexander_model8278.html

Kasia

salon jest otwarty od 12 stycznia i wtedy też byłam mierzyć tam kiecki

jak dzwoniłam się umówić to babka powiedziała że bedą mieć dla mnie tylko pół godziny bo mają takie zainteresowanie że szok

przyjechałam, pusty salon z gołymi manekinami na wystawie i strasznie brudnymi szybami

panie dziwne, dość ekscentryczne, na górze ukrop od halogenów, marzyłam o prysznicu

sukienka:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kffiatek

Maraxela- to jakiś fenomen tego modelu- w Katrin to samo powiedziała mi sprzedawczyni- że ta suknia fantastycznie wyszczupla- ale byłam już padnięta, więc w rezultacie nie mierzyłam.

Śliczna suknia Kasiu, ale te 5 tysięcy to chyba dla mnie za dużo.... Teraz salon wygląda już ok, ale byłam dwa razy i dwa razy nikogo nie było. No i trochę za mało tam miejsca- suknie wiszące na wieszakach nie robią tego wrażenia co na manekinie.

Chyba przestanę już oglądać zdjęcia w necie, tylko skupię się na tych dwóch modelach co by już całkiem nie pomieszać sobie w głowie. A myślałam że to będzie takie proste ;)


salsa

Kffiatku
w sukni nr 2 wygladasz świetnie, tą bym brała
ładnie wysmukla figurę a ta delikatna szarfa jest ciekawą ozdobą
suknia nr 3  jest nietrafiona, poniewaz niepotrzebnie Cie poszerza


wybieram nr 2
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

babka w salonie mowila o tym samym modelu ?? czy o takim kroju ogolnie/? bo ja bylam bardzo zaskoczona jak swietnie wygladala tamt dziewczyna -duzo lepiej niz ja a miedzy nami bylo 10 rozmiarow