jak się ubrać??!!!!(Kanary)

Zaczęty przez ddu, 03 Mar 2008, 12:55:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

jak trwoga to na forum.... ;)mój mąż zabiera mnie w zaległą podróż poślubną/prezent urodzinowy na Wyspy Kanaryjskie. no fajnie. cieszę się OGROMNIE, ale też denerwuję z wielu powodów- np. nie mam jeszcze podpisanego urlopu a wyjazd w sobotę...zakładając, że szefowa da mi urlop- jakie ja mam tam zabrać ciuchy???? wiosenne? letnie? będę na tyle ciepło, żeby się powylegiwać na plaży???? pomóżce....

inkageo

Ale fajnie :) Na którą wyspę lecicie?
Imagine there is no hate

nionczka

Letnie. Tam jest lato przez caly rok. Tylko czasem sa zalamania i jakis deszcz. no i powiedz o jaka wyspe chodzi i ktora jej czesc. Np. Teneryfa polnoca i poludniowa to niebo i ziemia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

boszzzzz. nie wiem  :-[ coś na "L" chyba....

inkageo

Imagine there is no hate

nionczka

Jedno Z Inkageo, Lanzarote. czyli moze byc wiatr. juz Ci podaje prognoze:

A moze La Palma, La Gomera? Tez na L :-)

http://tiempo.meteored.com/prediccion_para-Arrecife-Las%20Palmas-Espana-Europa-.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

och dziewczyny, co ja bym bez Was:d

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Nie zdziw sie bo ludzie z Kanarów moga chodzic w plaszczach, ale turysci beda lezec na plazy. Na plazy beda glownie niehiszpanskojezyczni. Bo dla Hiszpanów do wielekiej nocy nie chodzi sie na plaze. Poza tym musza kiedys te plaszcze zakladac :-)

Ale wystarcza letnie ciuchy i jakis swterek albo cienka kurteczka.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu


inkageo

Weźcie też długie spodnie, w naszym hotelu nie wpuszczali na kolację mężczyzn w krótkich ;) W sumie dobrze, starali się żeby było aligancko ;)
Imagine there is no hate

ddu

nawet nie wiem, czy się cieszę. tak naprawdę mam próbną umowę: do piątku! nie mam jeszcze podpisanej następnej, a tu taka niespodzianka...mówiłam już szefowej, powiedziała, że jak się wyrobię, mogę jechać. ale wiecie jak to jest z "wyrabianiem", zawsze coś się znajdzie...

nionczka

Cytat: ddu w 03 Mar 2008, 13:38:24
haha!!!!sandały w marcu :)

Ja sie w marcu i listopadzie w morzuu kapalam i to na polnocy, w Atlantyku. Pamietaj, ze to nie jest Europa tylko Afryka. Bedziesz na wysokosci Maurytanii :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login