fryzury - długie włosy

Zaczęty przez syrenka, 03 Mar 2008, 10:49:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

syrenka

Proponuję założyć dział z fryzurami ślubnymi :)
Jeśli macie jakieś zdjęcia w swoim archiwum, to wklejajcie proszę fryzury z włosami rozpuszczonymi, nie ważne z jakimi ozdobami (kwiaty, spinki, welon...) - myślę, że taki katalog fryzur stworzony przez nas pomoże wielu jeszcze niezdecydowanym :)

kamelia04.08.2007

w wątku relacji okołoslubnych znajdziesz m.in. zdjęcie mojej fryzury
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

golinda

i ja miałam długie rozpuszczone :-)

syrenka

#3
ja właśnie chciałabym mieć gładkie rozpuszczone włosy, może z jakąś ozdobną spinką...
welon też by się przydał, tylko jak go wpiąć w proste włosy?

kamelia04.08.2007 - śliczna fryzurka :)
Niestety moje włosy są jak druciki - nie chcą się nawet pofalować, nie mówię już o kręseniu :(

golinda

Cytat: syrenka w 03 Mar 2008, 10:58:38

welon też by się przydał, tylko jak go wpiąć w proste włosy?

spokojnie, fryzjerka Ci to zrobi

rubin04

A ja szukam fryzury na długie włosy, ale takiej by włosy nie były do końca spięte (typu kok) - by można było dłuuugi cięzki welon przypiac...

A Moze taka "korona" czy "koszyczek" niewiem jak to się nazywa..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja mialam rozpuszczone, ale grzywke mialam upieta do gory spinka bo mialam slub w plenerze i balam sie (i slusznie), ze moze byc wiatr i mnie bedzie caly czas zawiewalo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Welonu nie mialam, ale mialam taki malenki jakby kuperek i dwie spinki i do zcegos takiego napewno mozna lekki welon przypiac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

#8
Mi sie bardzo podobala ta dziewczyna:


I ta druga tez, ale do mnie nijak to nie pasowalo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Ja mialam "pol-rozpuszczone", wkleje jak bede w domu.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka

Ja miałam długie i całkiem rozpuszczone i welon się trzymał :)

syrenka

Druga fryzurka śliczna, trafiona w mój gust :)
Pierwsza też bardzo mi się podoba, ale ten kwiat jest troszkę za duży, choć do takich loczków bardzo ładnie to pasuje.
Właśnie myślałam też o jakiejś ozdobie za uchem, która by lekko podtrzymywała kosmyk włosów...

nionczka

No, druga jest boska. Nawet probowala sie tak uczesac w domu, ale ja mam za malo czola i nie moglam. WYgladalam idiotycznie. Ta dziewczyna dla mnie wszytsko ma boskie (oprocz sukienki ;-))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Oto fryzura:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Zapomnialam dodac, ze moj maz tez mial rozpuszczone wlosy;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

syrenka

Ja od siebie dodaję jeszcze takie propozycje :)
Tylko dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć nic na całkiem proste włosy?  ???
Wiadomo, że można zmodyfikować, ale to już nie będzie to samo ;)

syrenka

#15
i jeszcze takie :)

emcia


olgaaa1

Ja też szukam jakieś fryzurki z rozpuszczonych wlosów, ale te co tutaj wklejacie, nie wiem jak dla was, ale dla mnie są stasznie tandetne, też chce mieć (chyba) włosy lekko pofalowane, ale tutaj to one wyglądają bardzo sztucznie, jak do komuni :)
I dlatego boje się powiedzieć fryzjerowi, aby zrobił mi włosy lekko pofalowane, bo nakręci mi na cienką lokówe i będę miała sianowate loczki, że tylko dać mi baranka i śmigać na pole paść owieczki. ;D
Wklejam fotki fryzur, które w miare mi się podobają.
PS> JAK MECIE ZDJĘCIA FRYZUR ALA IROKEZ (czyli zaczesana grzywka do tyłu i proste włosy. to prosze wklejcie, bo nigdzie nie mogę znaleść takowej :)

olgaaa1

Jeśłi macie gdzieś więcej zdjęć tej aktorki która grała w bevery hills (nie wiem jak ona się nazywa-pierwsze zdjęcie) z jej śłubu, to też prosze wklejcie, bo znalazłam tylko jedno w necie, a bardzo mi się jej fryzurka.

syrenka

To wszystko zależy jaką kto ma twarz, bo nie wszystkim będą pasowały loczki. Do mnie mimo iż może pasują jakieś fale, to jak na złość włosy nie chcą się utrzymać - widać za duża ekstrema dla nich ;)
Natomiast co do gustu, to mnie się tu już ze dwie spodobały :)

nionczka

Cytat: olgaaa1 w 03 Mar 2008, 19:03:12
Ja też szukam jakieś fryzurki z rozpuszczonych wlosów, ale te co tutaj wklejacie, nie wiem jak dla was, ale dla mnie są stasznie tandetne, też chce mieć (chyba) włosy lekko pofalowane, ale tutaj to one wyglądają bardzo sztucznie, jak do komuni :)
I dlatego boje się powiedzieć fryzjerowi, aby zrobił mi włosy lekko pofalowane, bo nakręci mi na cienką lokówe i będę miała sianowate loczki, że tylko dać mi baranka i śmigać na pole paść owieczki. ;D
Wklejam fotki fryzur, które w miare mi się podobają.
PS> JAK MECIE ZDJĘCIA FRYZUR ALA IROKEZ (czyli zaczesana grzywka do tyłu i proste włosy. to prosze wklejcie, bo nigdzie nie mogę znaleść takowej :)

Ja mialam cos podobnego, ale irokez mi sie splaszczyl a wlosy rozwial wiatr podczas ceremonii.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Mi zrobili probna z loczkami i wygladalam TRAGICZNIE!!! Kazalam orzyjaciolce od razu wymazac zdjecia z aparatu, zanim ktos je zobaczy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olgaaa1

Ja mialam cos podobnego, ale irokez mi sie splaszczyl a wlosy rozwial wiatr podczas ceremonii.
[/quote]
nionczka , to wklej zdjęcie swojej fryzurki PLISSSS  ;)

martos82

Tiffani Amber - Thiessen

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



http://thiessenpictures.com/thumbnails.php?album=481
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Voilà, z przodu i z tylu, na jednym zdjeciu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login