Dlugie rekawiczki

Zaczęty przez asia407, 02 Mar 2008, 18:58:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asia407

Ostatnio po glowie chodza mi rekawiczki. Dlugie, za lokiec, oczywiecie "palczaste".
Suknia to Lorna, do tego albo woalka albo rozpuszczone wlosy i kwiat. Koniecznie bez welonu, jakos do mnie nie pasuje.
Musialabym znalezc dobre jakosciowo rekawiczki w kolorze Lorny, czyli jasnym ecru. Macie moze jakies namiary, najlepiej internetowe?
Ktos ostatnio na forum wspominal (chyba sierpniowajulka), ze Madonna sprzedaje takie rekawiczki. Widzialyscie je moze na zywo? Jak z jakoscia i cena?
A moze znacie kogos kto mialby takie rekawiczki na sprzedaz?

Wielkie dzieki za pomoc  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: asia407 w 02 Mar 2008, 18:58:48
Ostatnio po glowie chodza mi rekawiczki. Dlugie, za lokiec, oczywiecie "palczaste".
Suknia to Lorna, do tego albo woalka albo rozpuszczone wlosy i kwiat. Koniecznie bez welonu, jakos do mnie nie pasuje.
Musialabym znalezc dobre jakosciowo rekawiczki w kolorze Lorny, czyli jasnym ecru. Macie moze jakies namiary, najlepiej internetowe?
Ktos ostatnio na forum wspominal (chyba sierpniowajulka), ze Madonna sprzedaje takie rekawiczki. Widzialyscie je moze na zywo? Jak z jakoscia i cena?
A moze znacie kogos kto mialby takie rekawiczki na sprzedaz?

Wielkie dzieki za pomoc  :)

Fajny pomysł, to będzie zupełnie nowa odsłona Lorny :)
Imagine there is no hate

asia407

Ciagle jeszcze sie zastanawiam nad rekawiczkami. Bo 1) mam branzoletke- co powinnam z nia zrobic? Zalozyc na rekawiczke? 2)Co z momentem zakladania obraczek? Slub cywilny, wiec krotki, rekawiczki mialaym na sobie 10 minut. Musialabym je zdjac (obraczki) - dyskretnie, ale czy sie tak da...Potem pewnie juz bym ich nie zalozyla.
Ale sam pomysl z rekawiczkami nadal mi sie bodoba. Nie wiem tylko jak to rozwiazac technicznie...
No i musze je najpierw gdzies kupic
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Asia, ja kupiłam takie rękawiczki w Madonnie (na potrzeby pleneru) - możesz zajrzeć w mój wątek zdjęciowy. Ładniejszych, przynajmniej w necie, nie widziałam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Zdejmowanie rękawiczki (w widowiskowy sposób) mogłoby znacznie przedłużyć ceremonię. :D A może obrączkę założyć na rękawiczkę - tylko czy by to dobrze wyglądało? Bo bransoletka na rękawiczce z pewnością prezentowałaby się dobrze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asia407

Nie chcialabym zakladac obraczki na rekawiczke.Jakies to takie "nieteges"  :-\
A zdejmowanie rekawiczek w trakcie wydaje mi sie troche nieeleganckie. Jak to rozwiazac?

Sierpniowajulka, wygladalas swietnie z rekawiczkami. Byly snieznobiale czy bardziej madonnowo perlowe? Pamietasz moze ile kosztowaly?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Były madonnowo perłowe i niestety najtańsze nie były - kosztowały 100 zł.
To może zdejmij rękawiczki przed ceremonią, a załóż z powrotem po ceremonii, a przed życzeniami. I zostaw na pierwszy taniec. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asia407

Dzieki wielkie. Jezeli zdecyduje sie na rekawiczki, to wolalabym cos w miare dobrego jakosciowo. 100 zl to sporo, ale do zaakceptowania.

A pomysl z rekawiczkami do pierwszego tanca jest super. Tylko ze ja chcialam "wejscie smoka" zrobic  ;) Tata ma mnie wprowadzic do sali, gdzie beda juz wszyscy goscie i mlody. Wiem, ze Kevin lubi dlugie rekawiczki w zestawieniu z kiecka z golymi ramionami (ponoc sexi  ;D) i wymyslilo mi sie wlasnie takie wejscie. Troche dla niego. Jednak to pozniejsze ich zdejmowanie jakos mi nie podchodzi...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Mmm, doskonaly pomysl! Uwielbiam dlugie rekawiczki, jest w nich cos niesamowicie eleganckiego i sa super zmyslowe. Kevin sie zna :)
Co do rozwiazania ze zdejmowaniem i zakladaniem,  to rzeczywiscie jest sie nad czym glowic. Bo bransoletka na rekawiczce to zaden problem, bardzo Marilyn Monroe, ale z obraczka to juz gorzej. Niby nosi sie pierscionki na rekawiczkach, ale i wiem jak z obraczka...moze sprobuj przymierzyc jak to wyglada? Moze sie zdarzyc, ze wyglada zachwycajaco. Bo w sumie troche byloby szkoda zakladac rekawiczki tylko na pierwszy taniec, w kosciele wygladalyby pieknie.

Kasia

no i jeszcze nie wiadomo czy obraczka "wejdzie" na palec w rękawiczce

zuzia

Cytat: Kasia w 03 Mar 2008, 09:34:55
no i jeszcze nie wiadomo czy obraczka "wejdzie" na palec w rękawiczce
nawet jak wejdzie to dla mnie wyglada to okropnie!

mika

hmmmmmmmmmmmm długie rękawiczki do lorny... to będzie piękna stylizacja... tylko niech Cię Bóg broni od zakładania obrączki na rękawiczkę... o ile bransoletka na rękawiczce wygląda stylowo o tyle obrączki czy tudzież pierścionki moim zdaniem wyglądają jakby były nie na miejscu i wyglądają jakby nosząca je kobieta miała zamiar je wyeksponować nadmiernie

asia407

Zakladanie obraczki na rekawiczki odpada.
A slub cywilny, ale i tak fajnie wygladaloby wejscie na sale z rekawiczkami na lapach. Nadal sie zastanawiam.

Mam jeszcze jedno pytanie...Znalazlam kilka sklepow online sprzedajacych takie rekawiczki. Najczesciej maja wybor: matowe lub blyszczace. Nigdy takich rekawiczek z bliskanie ogladalam, wiec nie wiem co lepsze. Do znawczyn: blyszczace czy matowe do Lorny? Ktore lepiej wygladaja w rzeczywistosci?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: asia407 w 03 Mar 2008, 09:59:41
Mam jeszcze jedno pytanie...Znalazlam kilka sklepow online sprzedajacych takie rekawiczki. Najczesciej maja wybor: matowe lub blyszczace. Nigdy takich rekawiczek z bliskanie ogladalam, wiec nie wiem co lepsze. Do znawczyn: blyszczace czy matowe do Lorny? Ktore lepiej wygladaja w rzeczywistosci?
ja bym wzięła matowe. Błyszczące to raczej do satyny.

golinda

a czy Lorna to nie jest koronkowa suknia?
i do niej chcesz rękawiczki? jakoś mi to nie pasuje
do satynowej - jak najbardziej, ale nie do koronkowej czy tiulowej

asia407

Lorna jest koronkowa. Taki mi sie pomysl ostatnio urodzil, ale nie jestem jeszcze na 100% pewna. Nie bylabym oryginalna, jakis czas temu widzialam na Allegro zdjecia PM w Lornie z dlugimi rekawiczkami i stad te wymysly. Wygladala bardzo fajnie. Nie wiem tylko jak to wyglada na zywo, bo na zdjeciach struktury materialow za bardzo nie widac. Mam chyba gdzies zapisane jedno zdjecie, jak znajde to sie podziele  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: sierpniowajulka w 02 Mar 2008, 20:47:57
Zdejmowanie rękawiczki (w widowiskowy sposób) mogłoby znacznie przedłużyć ceremonię. :D

À la Rita Hayworth w Gildzie
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

a mi sie wogle rekawiczki nie podobaja.. :-[

sierpniowajulka

Matowe. Błyszczące wyjdą tandetnie na zdjęciach (w rzeczywistości też tak mogą wyglądać, ale zdjęcia to jeszcze uwypuklą).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asia407

Sierpniowajulka, wiec twoje byly matowe? Wygladaly suuuper. Czyli ze gladkie rekawiczki i koronkowa sukienka to dobre zestawienie.Fajnie...

A zdjecia PM w Lornie i dlugich rekawiczkach nie moge znalezc. Chyba przepadlo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login