Autor Wątek: kościół a gołość  (Przeczytany 5179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

kościół a gołość
« dnia: 26 Lut 2008, 21:52:55 »
wiem, że najtrafnije od razu o tym z księdzem, ale pytam o Wasze doświadczenia. narzucali/prosili o coś?

goła oczywiści nie będę, ale wyekspononowana tu i tam tak...zastanawiam sie czy sam welon starczy, czy mam sobie jakieś narzutki sprawić?
piszcie jak było u Was..a najlepiej to odswieżcie pamięć swoimi fotkami Waszej odkrytej/zakrytej golizny
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

kościół a gołość
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lut 2008, 22:05:56 »
u mnie ksiądz na naukach mówiła aby nie było goło

no i ja się zastanawiam co zrobić

bo mi nic sie nie widzi

chyba zakryję sie welonem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

isabelles

Odp: kościół a gołość
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Mar 2008, 20:26:36 »
Z tego co wiem to różnie różni księża podchodzą do „gołości”
Warto więc wcześniej wybadać teren Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #3 dnia: 02 Mar 2008, 20:28:12 »
szkoda że w tym wątku straciłyśmy wiele postów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pamiętam tylko że była dyskusja - gorąca dyskusja

elizapj

« Odpowiedź #4 dnia: 03 Mar 2008, 04:53:44 »
szkoda że w tym wątku straciłyśmy wiele postów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pamiętam tylko że była dyskusja - gorąca dyskusja
moze one sie nadal kopiuja:)?

Kasia

« Odpowiedź #5 dnia: 03 Mar 2008, 08:18:26 »
niestety stracone bezpowrotnie

elizapj

« Odpowiedź #6 dnia: 04 Mar 2008, 00:17:05 »
niestety stracone bezpowrotnie
to podbijam, moze te osoby ,kt sie tu madrymi radami z nami dzielily napisza od nowa co i jak i ile gloziny wolno/wypada
czy sam welon przykrywajacy gole plecy wystarczy, etc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #7 dnia: 13 Maj 2008, 09:59:06 »
A mie się nie widzi niczym przykrywać....
Mam szal, ale wolałabym go nie użyć.

panikarola

« Odpowiedź #8 dnia: 13 Maj 2008, 10:29:10 »
a czemu te posty stracone? to kiedy ta dyskusja byla?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #9 dnia: 13 Maj 2008, 11:21:57 »
panikarola 26 lutego - jak strefa rypla i zostal zmieniony skrypt forum i hosting Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

golinda

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Maj 2008, 21:36:18 »
no chyba powinnaś zapytać o to swojego księdza, bo nasz powiedział jasno, że nie ma nic przeciwko młodym dziewczynom w mini, ale kościół to miejsce, które trzeba traktować z szacunkiem i mega golizna to nie wypada, tzn. odkryte ramiona, nogi do kolan ok, ale mini, mimo że lubi popatrzeć, już niekoniecznie
ale dla niektórych księży odkryte ramiona to też za dużo

elizapj

« Odpowiedź #11 dnia: 22 Maj 2008, 22:03:17 »
kto bedzie celebrowal msze wiemy od 2 dni:) nie jest ani z parafii mojej, ani z tej, w kt sie pobieramy, jest to misjonarz.....trafilismy na niego przypadkowo i jakos nie wpadlam na to by mu zadac to pytanie podczas spotkania:)
w sumie to chyba ja tak bardzo 'gola' nie bede...Nie chce sie go o to pytac...bo jakos mi nie swojo...poza tym czuje, ze by mnie odeslal do proboszcza parafii z tym pytaniem..
moze oleje...
chyba wiekszosc sukni jakie tu widzialam na strefie byla bardziej odkrywajaca...i jakos sie nikt nie martwil...
przemysle jeszcze po dobiorze sukni. ale i tak dzieki za pomysl!