Autor Wątek: wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?  (Przeczytany 225940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

Odp: wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?
« Odpowiedź #7375 dnia: 07 Sty 2018, 21:28:49 »
Dziękuję za podpowiedzi, przekazane:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #7376 dnia: 08 Sty 2018, 13:58:42 »
errata, SIS będzie miała chłopca, szukają raczej w szarości, granie czegos

spoks. Choć wg mnie kolor i do chłopaka pasuje, moja dwójka tym jeździła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #7377 dnia: 08 Sty 2018, 22:21:29 »
errata, wiesz jak jest;) pierwsza ciąża, w dodatku teraz po tym wypadku, wszystko musi być jak zaplanowane i w ogóle. Dla mnie też kolory ok, ale Jo nie pasuja

Justynna

« Odpowiedź #7378 dnia: 05 Lip 2018, 22:42:21 »

Snap i inne wozki valco.
Szukam właśnie spacerówki dla J. i czy ten miałaś na myśli, że warto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #7379 dnia: 05 Lip 2018, 22:47:31 »
Jeszcze taki wpadł mi w oko. Znacie? 
« Ostatnia zmiana: 05 Lip 2018, 22:56:31 wysłana przez Justynna »

Angie

« Odpowiedź #7380 dnia: 05 Lip 2018, 22:52:07 »
Mam dla Leo valco snap. Bardzo fajny wózek.  Siedzisko dla dziecka jest duże.  Wózek dość lekki i łatwo go złożyć.
Rzadko to już używam, ale polecam.
« Ostatnia zmiana: 05 Lip 2018, 22:53:06 wysłana przez Angie »

Justynna

« Odpowiedź #7381 dnia: 05 Lip 2018, 22:55:52 »
Angie, dzieki! To chyba zamówię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #7382 dnia: 05 Lip 2018, 23:15:45 »
moje 2 koleżanki mają tego valco snap i są bardzo zadowolone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja mam greentoma i go uwielbiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Justynna

« Odpowiedź #7383 dnia: 05 Lip 2018, 23:47:30 »
justynaaaa2, greentoma widzę często na Instagramie u różnych ludzi i się zastanawiałam czy to modny wózek czy fajny wózek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kolory ma super!

justynaaaa2

« Odpowiedź #7384 dnia: 06 Lip 2018, 00:57:40 »
Justynna, haha nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to wózek eko a że eko w modzie to może i modny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja go z rok temu odkryłam, kupiłam jakoś w styczniu bo była promocja, na stałe używam od majówki
jeździ cudownie, miękko, lekki no i przy okazji ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #7385 dnia: 06 Lip 2018, 09:13:54 »
greenek to chyba bardziej znany dla tych co się w ogóle wózkami interesują Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i w tych kregach jest modny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to jak ze stokke, w zwykłych sklepach ich nie ma, trzeba na niego trafić w necie żeby wiedzieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Stokke + greentom to chyba dość popularne połaczenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zresztą mam wrażenie, że blogerki często w tej konfiguracji wózki do testowania dostawały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

za to netowe mamy mało znają marki typu tutek, Rico etc które to tylko w takich zwykłych sklapach są sprzedawane i raczej modne wśród tych co chcą wydać na wózek mniej niż więcej
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #7386 dnia: 06 Lip 2018, 10:35:13 »
justynaaaa2, to może jeszcze poczytam o nim i też wezmę do rozważenia.  A jaki masz kolor? Bo podobają mi się z tym białym stelażem i zastanawiam się czy to jest łatwe do utrzymania w czystości.

Justynna

« Odpowiedź #7387 dnia: 06 Lip 2018, 10:39:37 »
Kasia, widzę go często na zdjęciach, a że biorę Instagram jako nie do końca wiarygodne źródło informacji, bo to często posty sponsorowane, więc nie byłam pewna tego wózka. Ale jak Justa pisze, że fajny, to ja jej wierzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #7388 dnia: 06 Lip 2018, 11:18:57 »
Kasia, widzę go często na zdjęciach, a że biorę Instagram jako nie do końca wiarygodne źródło informacji, bo to często posty sponsorowane, więc nie byłam pewna tego wózka. Ale jak Justa pisze, że fajny, to ja jej wierzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na fb sa grupy wózkowe. greentom ma skrajne opinie, mam wrazenie, że z nim jak ze stokkiem właśnie. To sztywny wózek, mało amortyzowany, "plastikowy". Mi sztywny, nieamortyzowany stokke bardzo odpowiadał, nie mogłam się przekonać do rozbujanych wózków (chociaż parasolki, które sa sztywne nie przekonały mnie nigdy).

justynaaaa2, a co z Espiro?

justynaaaa2

« Odpowiedź #7389 dnia: 06 Lip 2018, 13:56:11 »
Kasia, espiro to już się nie nadaje żeby nim do ludzi wyjechać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja wózków nie rozwalam, jakoś przesadnie też nie dbam, ot normalne użytkowanie ale to jest wg mnie wózek na 1 dziecko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj używamy go na działce, do lasu, do sklepu, żeby nie wozić za każdym razem
jak go kupiliśmy to byłam zadowolona, ale teraz jak mam porównanie do greenka to jak to stwierdził mój M. i tata "no ten jest super, tamten w porównaniu z tym to było dziadostwo" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

greenek mimo braku amortyzacji (espiro ją miał) jest zdecydowanie miększy, on jakby lekko płynie
te kółka przypominają twardą gąbkę i to one tak fajnie amortyzują Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie spotkałam innego wózka który by się prowadził w ten sposób Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #7390 dnia: 06 Lip 2018, 14:02:20 »
Justynna, ja mam morski na szarej ramie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj rozważałam jeszcze granat na szarej
czarna rama zwykła a biała bałam się o brud Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
J. jest jeszcze mały więc wg mnie ta wersja classic dla niego na razie odpada, musiałabyś albo poczekać gdzieś tak do roku aż będzie porządnie i sztywno siedział albo kupić na razie wersję reversible a potem zmienić na classic

Justynna

« Odpowiedź #7391 dnia: 06 Lip 2018, 14:12:53 »
justynaaaa2, a no właśnie.  On jeszcze nie siedzi, a w gondoli nie chce leżeć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A muszę coś kupić na już.

Kasia

« Odpowiedź #7392 dnia: 06 Lip 2018, 15:06:18 »
Justa, ja tez go rozważałam jako wozidupkę po stokku ale wygrała wersja całkiem oszczędnościowa gdyz ja wozka potrzebowalam tylko na drodze zlobek dom i nigdzie wiecej. Szkoda było na te warunki cos wartościowszego kupowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #7393 dnia: 06 Lip 2018, 22:07:24 »
justynaaaa2, a no właśnie.  On jeszcze nie siedzi, a w gondoli nie chce leżeć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A muszę coś kupić na już.

Tez to przerabialam. Jak J. skonczyl 5 miesiecy  zmienilam gondole na spacerowke. Jezdzil na pol lezaco.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #7394 dnia: 06 Lip 2018, 22:32:15 »
calla, i jaki wózek wybrałaś?

Justynna

« Odpowiedź #7395 dnia: 06 Lip 2018, 22:33:14 »
Tez to przerabialam. Jak J. skonczyl 5 miesiecy  zmienilam gondole na spacerowke. Jezdzil na pol lezaco.
on i tak długo jeździł w gondoli, bo ma prawie 8 m-cy

calla

« Odpowiedź #7396 dnia: 07 Lip 2018, 12:35:29 »
Justynna, ja mam abc design. Chyba nie jest znany w PL. Ja mam wersję 3 w 1. Gondola, spacerówka i wpinanie maxi cosi.
I to prawda, długo Ci J. wytrzymał. Mój nie chciał leżeć i był cyrk. Kończyło się tak, że siedział w gondoli. Więc sensu nie było większego jego i siebie męczyć.

Justynna

« Odpowiedź #7397 dnia: 25 Lip 2018, 12:15:48 »
Mam jeszcze jedno pytanie o Valco Snapa. Jak jest z wysokością rączki.  Czy dla mojego wysokiego męża nie będzie ona za nisko?