wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?

Zaczęty przez inkageo, 26 Lut 2008, 12:28:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

na spacer zimą jak ma iść spać i dać nam spokoj :) na wakacje chce wziąć żeby poszła spać po południu

magdalinska

#7201
 Szym na wakacjach tylko jezdził i to na siłe. Pozniej juz nie wsiadł do wózka. Za to Kuba jeszcze jak miał 4 lata to wracał z przedszkola  w wózku :)

marax

Teraz idziemy do kościoła wiec ona jedzie w wózku i śpi

magdalinska

no i dobrze ze jezdzi, ja chciałabym czasami, szczegolnie na wyjezdzie, zeby Szym wsiadł do wózka, a on nie wsiadzie za skarby swiata. Juz sie boje o wakacje, czy da rade tyle chodzic ile chcemy...

golinda

Cytat: marax w 06 Sty 2018, 10:48:33
Teraz idziemy do kościoła wiec ona jedzie w wózku i śpi

gdzie idziecie?

Kasia

My wraz z zakończeniem żłobka zakończyliśmy przygodę z wózkiem. A juz i końcówka żłobka to wygladała tak ze wozek stał a Maja na hulajnodze wracała :)

marax

Cytat: golinda w 06 Sty 2018, 10:55:35
gdzie idziecie?

Wczoraj miałam długa rozmowę z siostra zakonna podjechałam pod szkole a ona idzie
"Proszę jutro przyprowadzić Laure na schole o 10"
Ja " hmmm jutro to jakieś święto jest ?"
Siostra " 3 króli obowiązkowe !!! Święto kościelne pani nie wie "
Po mszy proszę przebrać córkę w stroje misyjne
Ja " hmmm cZyli jakie ? " 😂😂😂

niewiemjaka

Marax jakie to te stroje misyjne byly ???

My juz dawno pożegnaliśmy wózek

marax

#7208
eskimos . Ja wielkie oczy i kolejne pytanie " mamy swoje misje na Grenlandii  ?" lol lol

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: marax w 06 Sty 2018, 18:48:17
eskimos . Ja wielkie oczy i kolejne pytanie " mamy swoje misje na Grenlandii  ?" lol lol

o k....a Ty jesteś niemożliwa :D :D

marlen_ka

errata, SIS będzie miała chłopca, szukają raczej w szarości, granie czegos

marlen_ka

Dziękuję za podpowiedzi, przekazane:)

errata

Cytat: marlen_ka w 07 Sty 2018, 21:27:57
errata, SIS będzie miała chłopca, szukają raczej w szarości, granie czegos

spoks. Choć wg mnie kolor i do chłopaka pasuje, moja dwójka tym jeździła :D

marlen_ka

errata, wiesz jak jest;) pierwsza ciąża, w dodatku teraz po tym wypadku, wszystko musi być jak zaplanowane i w ogóle. Dla mnie też kolory ok, ale Jo nie pasuja



Angie

#7217
Mam dla Leo valco snap. Bardzo fajny wózek.  Siedzisko dla dziecka jest duże.  Wózek dość lekki i łatwo go złożyć.
Rzadko to już używam, ale polecam.


justynaaaa2

moje 2 koleżanki mają tego valco snap i są bardzo zadowolone :)
ja mam greentoma i go uwielbiam :)

Justynna

justynaaaa2, greentoma widzę często na Instagramie u różnych ludzi i się zastanawiałam czy to modny wózek czy fajny wózek :D Kolory ma super!

justynaaaa2

Justynna, haha nie wiem :D
to wózek eko a że eko w modzie to może i modny ;)
ja go z rok temu odkryłam, kupiłam jakoś w styczniu bo była promocja, na stałe używam od majówki
jeździ cudownie, miękko, lekki no i przy okazji ładny :)

Kasia

greenek to chyba bardziej znany dla tych co się w ogóle wózkami interesują :D i w tych kregach jest modny ;)
to jak ze stokke, w zwykłych sklepach ich nie ma, trzeba na niego trafić w necie żeby wiedzieć ;)
Stokke + greentom to chyba dość popularne połaczenie :D zresztą mam wrażenie, że blogerki często w tej konfiguracji wózki do testowania dostawały ;)

za to netowe mamy mało znają marki typu tutek, Rico etc które to tylko w takich zwykłych sklapach są sprzedawane i raczej modne wśród tych co chcą wydać na wózek mniej niż więcej

Justynna

justynaaaa2, to może jeszcze poczytam o nim i też wezmę do rozważenia.  A jaki masz kolor? Bo podobają mi się z tym białym stelażem i zastanawiam się czy to jest łatwe do utrzymania w czystości.

Justynna

Kasia, widzę go często na zdjęciach, a że biorę Instagram jako nie do końca wiarygodne źródło informacji, bo to często posty sponsorowane, więc nie byłam pewna tego wózka. Ale jak Justa pisze, że fajny, to ja jej wierzę :)