Autor Wątek: wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?  (Przeczytany 215929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Lut 2008, 15:20:22 »
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"
moze watek wozkowy wydzielic? :>

wydziel, wydziel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W temacie wozka chcialam dodac, ze jestem skapiradlem ;-)  i nie kupie nowego wozka za 600€ nie mowiac juz o 1000€.

[ Dodano: 26-02-2008, 15:22 ]
Cytat: "zuzia"
chciałabym mieć bliźniaki

tez bym chciala - jeden macierzynski i po sprawie  :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

« Odpowiedź #26 dnia: 26 Lut 2008, 15:23:49 »
Cytat: "zuzia"
w sumie to chciałabym mieć bliźniaki ale podobno sny sprawdzają się odwrotnie.

będziesz miała czworaczki?? :shock:  :mrgreen:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #27 dnia: 26 Lut 2008, 15:32:25 »
Cytat: "mika9983"
zuzia napisał/a:   

będziesz miała czworaczki?? :shock: :mrgreen:

mika :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:  :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:  :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj: Prosze obiecaj, ze nie bedziesz dorabiac jako wrozka :mrgreen:  ;-)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 26 Lut 2008, 15:32:25 »

mika

« Odpowiedź #28 dnia: 26 Lut 2008, 15:34:16 »
ależ maya ja chcę tylko dobrze ;-)  :mrgreen:

o widzę że tematy wydzielone to ja się biorę za wklejanie wózków :mrgreen:

zuzia

« Odpowiedź #29 dnia: 26 Lut 2008, 15:51:10 »
Cytat: "mika9983"
zuzia napisał/a:

będziesz miała czworaczki??  

osiołku! sny sprawdzają się odwrotnie a nie podwójnie!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 26 Lut 2008, 15:51:10 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #30 dnia: 26 Lut 2008, 16:20:26 »
zuzia, czyli ze co?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

nionczka

« Odpowiedź #31 dnia: 26 Lut 2008, 16:27:52 »
Cytat: "mayagaramond"
W temacie wozka chcialam dodac, ze jestem skapiradlem ;-) i nie kupie nowego wozka za 600€ nie mowiac juz o 1000€.

Ja licze, ze wydam 600€ dla trojki to wyjdzie mi wózek za 200€ na glowe. Ja jestem za to skapiradlo jesli chodzi o moje ciuchy. Sa mi calkowicie obojetne i kupuje rezczy za mniej niz 9.90 €.

mayagaramond

« Odpowiedź #32 dnia: 26 Lut 2008, 17:08:09 »
Cytat: "nionczka"
mayagaramond napisał/a:   
W temacie wozka chcialam dodac, ze jestem skapiradlem ;-) i nie kupie nowego wozka za 600€ nie mowiac juz o 1000€.

Ja licze, ze wydam 600€ dla trojki to wyjdzie mi wózek za 200€ na glowe.

Przy trojce dzieci to juz inna kalkulacja ;-)

a jestem za to skapiradlo jesli chodzi o moje ciuchy. Sa mi calkowicie obojetne i kupuje rezczy za mniej niz 9.90 €.

Ja z kolei skapie na rzeczy z ktorych pozytek bedzie przez pol roku albo mniej. Dlatego nie wydalabym majatku na ciuszki dla bobasa (kurtka skorzana za 200€ albo i wiecej), bo po 1. zaraz z tego wyrosnie, po 2. i tak  nie wie co na sobie ma  ;-)

A wozka szukalabym chyba uzywanego (w dobrym stanie oczywiscie), ale juz fotelika do samochodu nie, tu bym grosza nie zalowala i kupila nowy.

inkageo

« Odpowiedź #33 dnia: 26 Lut 2008, 17:11:02 »
O rany, stałam się autorką wątku w strefie dziecięcej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak mąż zobaczy to wyśle mnie na obserwację do szpitala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

nionczka

« Odpowiedź #34 dnia: 26 Lut 2008, 17:14:50 »
Cytuj (zaznaczone)
Ja z kolei skapie na rzeczy z ktorych pozytek bedzie przez pol roku albo mniej. Dlatego nie wydalabym majatku na ciuszki dla bobasa (kurtka skorzana za 200€ albo i wiecej), bo po 1. zaraz z tego wyrosnie, po 2. i tak nie wie co na sobie ma ;-)

A wozka szukalabym chyba uzywanego (w dobrym stanie oczywiscie), ale juz fotelika do samochodu nie, tu bym grosza nie zalowala i kupila nowy.

Ja ciuszki tez zamierzam kupowac w Kiddy´s Class (zara) , H&M  i holenderskiej Hemie, ktora odwiedzam podczas moich wizyt w Brukseli. I tez o ile sie da na wyprzedazach. W Baby Dior nie bede ubierac :-) Ale z wozkiem zaszaleje. Tym bardziej, ze mamy do domu pod górke a winda (mala na dodatek) dojezdza tylko na 6 pietro i do nas na dach trzeba sie wspinac po schodach  :-P

mayagaramond

« Odpowiedź #35 dnia: 26 Lut 2008, 17:15:10 »
Cytat: "inkageo"
Jak mąż zobaczy to wyśle mnie na obserwację do szpitala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tak, do szpitala, do domu bez klamek Cie wywiezie ;-)  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #36 dnia: 26 Lut 2008, 17:15:19 »
O rany, stałam się autorką wątku w strefie dziecięcej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

To cos chyba znaczy... tylko co???

inkageo

« Odpowiedź #37 dnia: 26 Lut 2008, 17:17:59 »
Ale będziecie mnie szukać jak zniknę w niewyjaśnionych okolicznościach? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #38 dnia: 26 Lut 2008, 17:19:38 »
Ale będziecie mnie szukać jak zniknę w niewyjaśnionych okolicznościach? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zglosimy na policje! Albo od razu do Interpolu!

mayagaramond

« Odpowiedź #39 dnia: 26 Lut 2008, 17:21:19 »
do nas na dach trzeba sie wspinac po schodach

to moze schody ruchome? ;-)  

H&M

niektore ciuszki sa tam przesliczne, chyba kupie cos siostrzencowi H. :-D

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 26 Lut 2008, 17:21:19 »

inkageo

« Odpowiedź #40 dnia: 26 Lut 2008, 17:22:16 »
Przyjrzałam się wózkowi Capri i on nie ma pod brzuszkiem tego koszyczka na zakupy i inne towary, teraz się już takich nie montuje?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #41 dnia: 26 Lut 2008, 17:25:32 »
inkageo, palety na cegly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ales mnie rozbawila tymi "towarami" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #42 dnia: 26 Lut 2008, 17:26:47 »
Cytuj (zaznaczone)
Przyjrzałam się wózkowi Capri i on nie ma pod brzuszkiem tego koszyczka na zakupy i inne towary, teraz się już takich nie montuje?

Sa inne sposoby (takie niby plecaczki na dole), ale w tych wozkach juz 10 kg ziemniaków nie przewieziesz.

inkageo

« Odpowiedź #43 dnia: 26 Lut 2008, 17:27:15 »
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"
inkageo, palety na cegly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ales mnie rozbawila tymi "towarami" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Bo zaraz zapytam o przyczepkę na trociny i będzie afera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #44 dnia: 26 Lut 2008, 17:28:06 »
Cytuj (zaznaczone)

Ty sie za bardzo nie przygladaj wózkom bo moze Ci od tego brzuch urosnac!

mayagaramond

« Odpowiedź #45 dnia: 26 Lut 2008, 17:28:22 »
nkageo napisał/a:   

Zglosimy na policje! Albo od razu do Interpolu!

a ja pozycze od znajomych psa tropiciela. Mam rowniez wtyki w Federalnym Urzedzie Kryminalnym ;-)

inkageo

« Odpowiedź #46 dnia: 26 Lut 2008, 17:30:53 »
Zawsze chciałam mieć taki koszyczek, a tam por, pietruszka z metrową natką, widać że dobra gospodyni powozi wózkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak się schowa do plecaczka, to nie ma tego efektu..

nionczka

« Odpowiedź #47 dnia: 26 Lut 2008, 17:39:28 »
Specjalnie dla Inki, nie wiem czy pasuje do modelu BUZZ:

inkageo

« Odpowiedź #48 dnia: 26 Lut 2008, 17:44:12 »
To o tych już nie rozmawiamy? Mi się dalej podobają..

mary

« Odpowiedź #49 dnia: 26 Lut 2008, 17:45:24 »
Strefa jest wielce niebezpieczna, zaczęłam piec i gotować, zwężać staniki, zastanawiać się gdzie wstawimy łóżeczko, a mąż ogląda foteliki samochodowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Cholera co będzi dalej..

Podzielam Inki zdanie, to forum jest niebezpieczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dziecko planowaliśmy wstępnie z N. za 2 lata. Aktualnie planujemy na 2009r. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W pracy dziś nam kier. zaproponował przejęcie działki po pani, która z końcem roku odchodzi na emeryturę, a ja od razu w głowie przeliczyłam, że już pewnie będę się zbierać na l-4 więc nie ma sensu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj