wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?

Zaczęty przez inkageo, 26 Lut 2008, 12:28:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

dziś oglądałam quinny, jest bombowy, bardzo lekki, żaden się do niego nie umywa, zestaw: stelaż, gondola, spacerówka i fotelik 2.300 pln  :o o połowę za dużo niestety, ale faktycznie jest najfajniejszy, nawet pomijając fakt, że ma 3- koła (też trójkołowców nie trawię) ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zosanka

Ja byłam dziś szukać prezentu dla 8-letniej chrzesnicy i pomimo, ze nie jestem w ciazy i narazie nie zamierzam, ogladalam tez wozki :) I ... quinny jest super, natomiast stokke w ogole nie przypadlm mi do gustu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

foszek

Moje dzisiejsze doswiadzcenia z Quinni:
-->Buzz: najwieksza wada, poza cena ;), to ze dziecko jak zasnie nie lezy na plasko, lezy w takiej dziurze, nozki ma uniesione wyzej, bo to w zasadzie taka wyprofilowana wanienka. Dodatkowo zastanawia mnie czy wieksze dziecko bedzie dobrz czulo sie w tej wnece..
--->Speedi, w tym wozku sprawa ma sie lepiej, czesc pod pleckami, mozna spokojnie opuscic, choc i tak nie da sie dziecka w 100 % na plasko umiescic.
->> freestyle, stary model, ale chyba najlepiej mi przypadl go gustu, fajny koszyczek pod spodem, do tego dziecko mozna polozyc jak w lozeczku, latwo sie skladal, niestety nie wiem jak jezdzi, bo wyprzedali dzisiaj wszystkie i zostal tylko jeden, bo mu opony kola ukradli :D
Minusem u wszystkich bylo jeszcze nie przekladanie sie raczki, pani twierdzila ze to tak jest we wszystkich 3-kolowcach, ale za to mozna obracac gondole/spacerowke cala(tzn chodzi mi o tylko czesc siedzaca, nie o stelaz)

konwalia

Moja koleżanka miała freestyle'a. Super wózek, poza tym że materiał był czarny i wyblakł od słońca :(

aniak1211

#179
Ja mam taki,pistacjowy kolor.

http://www.allegro.pl/item362960484_wozek_coneco_v3_gondola_spacerowka_fotelik_wys_0.html
mozna tez nosidelko zamontowac na stelazu.
W gondoli jest podnoszone oparcie,takze zima nie musze montowac spacerowki.
Podoba mi sie,lekki jest.
zobaczymy jak sie spisze na codzien.
Quinni bardzo mi sie podoba,ale cena...

twinnie77

aniak1211, wózeczek wygląda fajnie. Poczekam na twoje opinie, może sobie taki kupimy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rozanamama

Ja mam Mutsy Urban Rider. Jego jedyna wadą jest waga, poza tym rewelacja. Nie kupuję żadnej parasolki ani nic takiego. Jeździmy nim po lesie, po kamienistej plaży, duże pąpowane koła wjeżdżają na krawęzniki bez podnoszenia wózka, poza tym tylna skrętna oś pozwala skręcać trzymając wózek jedną dłonią. Rewelacja- polecam

aniak1211

twinnie77
po pokoju fajnie sie go prowadzi :D

A najlepiej zobacz go w sklepie a jak juz sie spodoba to zamow na allegro,gratisy typu torba,folia przeciwdeszczowa i mata sa przydatne a ta sama cena co w sklepie,moi tak zrobili (prezent od rodzicow :))

brawurka

polecam x landery,
dziewczyny nie chce was straszyc ale takie male kółka nie sa na nasze poslkie chodniki, ale to tylko moja opinia

vobi

rozanamama, widzialam w "kalendarzu..." ze Twoja coreczka ma juz ponad poltora roku, wymienialas w miedzyczasie wozek, czy caly czas uzywasz jednego? Nie chodzi mi nawet o zuzycie, ale czy ten Mutsy sie sprawdza od poczatku az do teraz?

vobi

swoja droga, rozanamama (aaa...teraz wiem skad ten nick :)!)  :drunk: za piekne wejscie na forum, baaardzo lubimy takie forumki, ktore szybko sie wlaczaja do rozmow zamiast miesiacami tylko czytac  brawo

rozanamama

Sprawdza się jak cholera!
Najpierw gądola na przemian z fotelikiem samochodowym, potem wkładka spacerowa, teraz głównie siedzisko, które nazywa się "fun"- popatrz na stronie mutsy, ale też normalna spacerówka. Wózek się nie psuje, nie skrzypi, objechał Mazury, Bieszczady, Rodos, o Zakopanem nie wspominam. Naprawdę szczerze polecam. Jest jeden warunek- albo macie wóżkownię w bloku, albo mieskacie w domu prywatnym. Nie ma szans wnieść go na piętro.

rozanamama


foszek

Cytat: aniak1211 w 23 Maj 2008, 13:52:58
Ja mam taki,pistacjowy kolor.

http://www.allegro.pl/item362960484_wozek_coneco_v3_gondola_spacerowka_fotelik_wys_0.html
mozna tez nosidelko zamontowac na stelazu.
W gondoli jest podnoszone oparcie,takze zima nie musze montowac spacerowki.
Podoba mi sie,lekki jest.
zobaczymy jak sie spisze na codzien.
Quinni bardzo mi sie podoba,ale cena...

Ladny ten wozeczek, ale jego - Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa ECE R44.03   Universal, ten na siedzenia do auta... Radzilabym pposzukac czegoc z koncowka .04 bo ten juz jest na granicy dopuszczalnosci w tych norm.
A absolutnie nie nadaja sie te z koncowka .02, za to dostaje sie mandat

nionczka

Ja przedwczoraj widzialam w Zara Home babke z Quinny Capri (znaczy w turkusiku, czyli dokladnie moj wybór). zamiast ogladac rzeczy w sklepie, chodzialam za nia i gapilam sie na wózek :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

A jeszcze od do Quinny przeczytalam, ze sa dwa modele Quinny Buzz 2007 i 2008. I roznica jest taka, ze ten 2008 nadaje sie rowniez dla 4 letniego dziecka. Kosztuje jakies 150 -170 euro wiecej. A ja bym ze wstydu umarla jakbym wozila 4 letnie dziecko w wózku!!! WIem, ze w Europie to czesty widok, ale ja jestem z Polski i moje dziecko w wieku 4 lat bedzie chodzic samo :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Mi strasznie podoba się Mutsy Urban Rider. Oglądam inne wózki, ale ten wydaje mi się najfajniejszy. Jak juz będzie dla kogo to chyba sobie taki kupię. Powoli zaczynam nastawiać na niego męża, żeby poźniej nie był zaskoczony że drogi  :D

sonatina

Cytat: brawurka132 w 23 Maj 2008, 17:39:39
polecam x landery,
dziewczyny nie chce was straszyc ale takie male kółka nie sa na nasze poslkie chodniki, ale to tylko moja opinia

brawurka masz jakieś dobre doświadczenia z x landerem??
Jak na razie to nasz typ i nic nie zapowiada się na zmianę.

aniak1211

Cytat: foszek w 24 Maj 2008, 10:36:48
Cytat: aniak1211 w 23 Maj 2008, 13:52:58
Ja mam taki,pistacjowy kolor.

http://www.allegro.pl/item362960484_wozek_coneco_v3_gondola_spacerowka_fotelik_wys_0.html
mozna tez nosidelko zamontowac na stelazu.
W gondoli jest podnoszone oparcie,takze zima nie musze montowac spacerowki.
Podoba mi sie,lekki jest.
zobaczymy jak sie spisze na codzien.
Quinni bardzo mi sie podoba,ale cena...

Ladny ten wozeczek, ale jego - Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa ECE R44.03   Universal, ten na siedzenia do auta... Radzilabym pposzukac czegoc z koncowka .04 bo ten juz jest na granicy dopuszczalnosci w tych norm.
A absolutnie nie nadaja sie te z koncowka .02, za to dostaje sie mandat
Nie mam tego fotelika,tylko wozek,chcialam ale nie mozna bylo dostac przez jakis czas a wozek mama kupila dla mnie i juz musiala wyslac,oczywiscie jak tylko wyslala to foteliki sie pojawily.
Narazie pozycze od kolezanki bo jej juz nie potrzebny.

vobi

Cytat: nionczka w 24 Maj 2008, 14:27:08
WIem, ze w Europie to czesty widok, ale ja jestem z Polski

Polske gdzies przesunieto? Do Azji? Dawno mialam geografie, moze sie cos zmienilo...

nionczka

Cytat: vobi w 24 Maj 2008, 15:27:59
Polski

Polske gdzies przesunieto? Do Azji? Dawno mialam geografie, moze sie cos zmienilo...
[/quote]

Oj nie Vobi. Ja sie tak nieprecyzyjnie wyrazam jak chce powiedziec, ze w innych krajach Europy. Tak samo mówie o Hiszpanii versus Europa :-) Chodzilo mi o to, ze ogolnie w Europie takie widoki sa normalne, ale w Polsce juz nie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Wlasnie kupilam wozek.  brawo brawo
Przekonala mnie cena, razem z gondola i adapterami i reszta bajerkow do niego zaplacilam 349 €.
Troche wczesnie, ale dzisiaj konczyla sie promocja.
Siedzialam pol dnia w sklepie i porwnywalam wszystkie 3 Quinny: Freestyle, speedy i buzzy.
W buzzy nie podobalo mi sie to, ze nie da siego rozlozyc, w speedy, ze brak obreczy zabezpieczajacej i w zasadzie dziecko siedzi caly czas w pasach.
Wiec kupilam ten :D

aniak1211


brawurka

Cytat: sonatina w 24 Maj 2008, 14:55:42
Cytat: brawurka132 w 23 Maj 2008, 17:39:39
polecam x landery,
dziewczyny nie chce was straszyc ale takie male kółka nie sa na nasze poslkie chodniki, ale to tylko moja opinia

brawurka masz jakieś dobre doświadczenia z x landerem??
Jak na razie to nasz typ i nic nie zapowiada się na zmianę.

mam x landera x3, sweedee ma xa i tez chyba zadowolona. duze koła sa bardzo wazne tak uwazam. i wizualnie mi sie podobaja, no i nie kosztuja fortuny

elizapj

Cytat: foszek w 24 Maj 2008, 15:43:36
Wlasnie kupilam wozek.  brawo brawo
Przekonala mnie cena, razem z gondola i adapterami i reszta bajerkow do niego zaplacilam 349 €.
Troche wczesnie, ale dzisiaj konczyla sie promocja.
Siedzialam pol dnia w sklepie i porwnywalam wszystkie 3 Quinny: Freestyle, speedy i buzzy.
W buzzy nie podobalo mi sie to, ze nie da siego rozlozyc, w speedy, ze brak obreczy zabezpieczajacej i w zasadzie dziecko siedzi caly czas w pasach.
Wiec kupilam ten :D
to nie moge sie doczekac na fotki Feliksa w tym wozku:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login