Autor Wątek: wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?  (Przeczytany 215192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Odp: wyścigi wózków - jaki kupujecie/macie?
« Odpowiedź #100 dnia: 22 Kwi 2008, 08:22:15 »
Jusia mutsy to świetny wybór, ja bym się nie obawiała kupna używanego, możesz wypatrzyć jakiegoś sprzedawce z Łodzi i spróbować od neigo odkupić, a przedtem obejrzeć...z gondoli koryzsta się kilka miesięcy więc po jednym dziecku jest słabo używana, a co do spacerówki... no to zależy od ludzi... ja kupiłabym jedynie nowy fotelik do samochodu bo one są często używane w niektórych przypadkach non stop, a poza tym nie wiadomo czy nie brał udziału w kolizji - no chyba że znasz ludzi od których kupujesz i wiesz że na pewno nie jest uszkodzony
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #101 dnia: 22 Kwi 2008, 08:53:20 »
jusia, moj brat ma własnie Chicco (chyba, glowy nie dam), jezdzi tym juz drugie dziecko i dziala bez zarzutu. znoszony z 2 pietra i wozony w bagazniku, nie narzekali nigdy na niego

katgoli

« Odpowiedź #102 dnia: 22 Kwi 2008, 10:37:34 »
Kurcze, bylam ogladac wozki tutaj w DE, za kazda czesc kaza ladnie sobie doplacac, w sumie to co mi sie mniej wiecej podobalo, kosztowalo ok 1 tys €, a nie ogladalam zadnych markowych wozkow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszku polecam Segmüller- kilku naszych znajomych kupilo tam wozki bo maja konkurencyjne ceny do sklepow w FFM i prowadza wiekszosc znanych marek (np. Quinny)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 22 Kwi 2008, 10:37:34 »

Lwica

« Odpowiedź #103 dnia: 22 Kwi 2008, 12:02:13 »

Ja się napaliłam na ten. Muszę teraz podejść do sklepu i popatrzeć na niego na żywo.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mika

« Odpowiedź #104 dnia: 22 Kwi 2008, 12:18:36 »
Dorotka one są piekielnie ciężkie, wiem bo szwagierka ma dla bliźniaków z tej firmy wózek a on waży tyle samo co ten pojedynczy, teraz czeka tylko żeby dzieci przesadzić do lekkiej spacerówki

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 22 Kwi 2008, 12:18:36 »

mika

« Odpowiedź #105 dnia: 22 Kwi 2008, 12:20:59 »
Dorotka jak chcesz coś w rozsądnej cenie a fajnego, lekkiego to może taki

Lwica

« Odpowiedź #106 dnia: 22 Kwi 2008, 12:26:30 »
mika9983 odpada ze względu na design. Mi się te wózki a la "taczki" (ja je tak z moim mężem nazywamy) nie podobają a po drugie jak widzę mamusie na spacerze które w parku albo na wertepach (których we Wrocławiu mnóstwo )  ledwo dają rade normalnie prowadzić wózek bo trochę błotka i już utknęły to mi się żal ich robi. 

mika

« Odpowiedź #107 dnia: 22 Kwi 2008, 12:32:03 »
ale chodzi Ci że trójkołowy?? bo oxford jest też 4 kołowy

Lwica

« Odpowiedź #108 dnia: 22 Kwi 2008, 12:35:24 »
mika9983 ogólnie o te takie sztywne, proste, łyse stelaże. to wszystko jakoś tak mnie w oczy razi.

mika

« Odpowiedź #109 dnia: 22 Kwi 2008, 12:36:47 »
aha rozumiem, ale mówię Ci zastanów się nad tym tako bo on jest naprawdę ciężki niemiłosiernie, chyba że mieszkacie w domku i nie będziesz musiała go taszczyć na któreś piętro w bloku

mika

« Odpowiedź #110 dnia: 22 Kwi 2008, 12:37:47 »
a może coneco??

mika

« Odpowiedź #111 dnia: 22 Kwi 2008, 12:39:54 »
ostatnio też widziałam takie całkiem ładnie się prezentują i wg auckji wagę mają spoko

Lwica

« Odpowiedź #112 dnia: 22 Kwi 2008, 12:44:13 »
mika9983 ciesze sie że chcesz mi pomóc. Ale ten Pierre Cardin to jest ohyda totalna i niewypał. TA wielka rączka a gondola i spacerówka przy tym taka mikra  te koła śmiesznie wyglądają i te ramy.... Nad tym Coneco jeszcze sie ewentualnie zastanawiałam gdyby nie te przednie koła i nie przekładana rączka a dla mnie to bardzo ważne.

gatka2804

« Odpowiedź #113 dnia: 22 Kwi 2008, 12:45:56 »
Również jestem na etapie szukania wózka. Jak na razie moim faworytem jest wózek Focus:
Elementy na które zwracam uwagę i koniecznie muszą być jak dla mnie to:
- 4 duże pompowane koła - nie wyobrażam sobie trzepać dzieckiem po okolicznych krawężnikach, chodnikach z kostki brukowej, w wózku z piankowymi lub jeszcze gorzej plastikowymi kółkami
- łatwy dostęp do kosza na zakupy
- oddzielna gondola od spacerówki, a nie taka gondola, która przekształca się w spacerówkę

No i dobrze by było gdyby udało mi się znaleźć wózek tak jak ten Focus, tylko żeby miał jeszcze przekładaną rączkę... Ten nie ma.

Kasia

« Odpowiedź #114 dnia: 22 Kwi 2008, 12:52:55 »
gatka2804 a ten Focus to Deltrim?

moja koleżanka miała deltrim Focus i była berdzo zadowolona
bo wózek można złożyć i zawiesić na ramieniu, gondolkę w rece i spokojnie można wejść na wyższe piętro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 22 Kwi 2008, 12:52:55 »

mika

« Odpowiedź #115 dnia: 22 Kwi 2008, 12:55:23 »
Kasia deltim to te wózki

Lwica

« Odpowiedź #116 dnia: 22 Kwi 2008, 12:57:59 »
gatka2804 zgadzam się z tobą w 100% koła najważniejsze. JA się już w życiu dużo dzieci nawoziłam wózkami i wiem jakie to ważne żeby był stabilny i dobrze się drogi trzymał. Teraz na wakacjach 2007 byłam z moją rodzinką na wakacjach na Kaszubach moją chrześnice 4 miesięczną  woziliśmy w podobno świetnej spacerówce Chicco a co się okazało jak pojechaliśmy zwiedzać Zamek w Bytowie to nie dawało rady na krzywym dziedzińcu na kostce starej pchać tego wózka 9dgyby miała już zęby na bank by je straciła) potem pojechaliśmy kamienne kręgi oglądać w Parku Narodowym to samo tatuś się poświęcił i został z małą przy aucie bo nie dało się wózka pchać po dziurach drogą prowadzącą przez szlak (dodam że było prościutko z pozoru). 

gatka2804

« Odpowiedź #117 dnia: 22 Kwi 2008, 12:59:14 »
oj nie wiem czy focus jest firmy deltrim, na stronie nic o tym nie ma...

mika

« Odpowiedź #118 dnia: 22 Kwi 2008, 13:00:04 »
nie to nie jest deltim, Deltimy to te wózki które wcześniej wkleiłam

gatka2804

« Odpowiedź #119 dnia: 22 Kwi 2008, 13:01:40 »
Dorotka1981 właśnie o to mi chodzi, jeśli chodzi o pompowane koła to zapieram się rękami i nogami. Zdaję sobie sprawę, że przez to wózek jest cięższy. Na szczęście mamy windę. Poza tym najważniejsza jest wygoda dziecka. A jak trzeba będzie taki wózek ładować do samochodu to będę liczyła w tej materii na męża

mika

« Odpowiedź #120 dnia: 22 Kwi 2008, 13:04:41 »
nie wózek nie jest cięższy przez to że koła są pompowane, tzn przez to też ale główny  ciężar to stelaż, np. wózki quinny też mają pompowane koła a są jednymi z najlżejszych na rynku

gatka2804

« Odpowiedź #121 dnia: 22 Kwi 2008, 13:05:19 »
mika9983 jeśli chodzi o wózek PIERRE CARDIN BASCO to też na początku mi się taki typ podobał. Ale widziałam ten wózek na żywo i dużym mankamentem wg mnie jest w spacerówce bardzo miało miejsca na nogi siedzącego dziecka. Przypuszczam że nasze dziecko będzie wysokie, bo oboje mamy troche centymetrów, więc taki wózek nie wystarczyłby na długo. 

mika

« Odpowiedź #122 dnia: 22 Kwi 2008, 13:05:37 »
aha no i ja quinnim np też jeździłam po wertepach i dawał rade sobie bardzo dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #123 dnia: 22 Kwi 2008, 13:05:53 »
mika9983 a no właśnie
ten Focus mnie zmylił

te deltimy sa bardzo fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i na allegro też możne je znaleźć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tutaj ich charakterystyka: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #124 dnia: 22 Kwi 2008, 13:06:15 »
gatka2804 to możliwe, ja ten wózek widziałam tylko w wersji z gondolą i wyglądał całkiem ładnie