Autor Wątek: Murzynek - po prostu  (Przeczytany 18252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Odp: Murzynek - po prostu
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Mar 2008, 22:20:55 »
Jak piekłaś? Pewnie coś ściemniasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Albo zobaczysz przez noc Ci się skiepści i będzie wyglądał jak mój Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A tak na serio, jak ustawiłaś piekarnik?
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

golinda

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Mar 2008, 09:44:05 »
Inka, przez noc nic mu się nie stało.
Robiłam dokładnie wg przepisu, dodałam jeszcze tylko płatki migdałów i siekane orzechy włoskie. Polewę też posypałam płatkami migdałów. Mi smakuję, mężu memu też :-)
Piekarnik ustawiłam na 170C, piekłam ok. 1,5h

zuzia

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Mar 2008, 09:49:38 »
golinda,
no normalnie nie spodziewałabym sie po słoniku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj takich zdolności Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Mar 2008, 11:17:13 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
golinda,
no normalnie nie spodziewałabym sie po słoniku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj takich zdolności Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

uwierz w słoniki!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Mar 2008, 11:31:48 »
Sama instrukcja że 170 stopni mi nie wystarczy, jakie grzałki trzeba odpalić? Góra, dół, fala, kreska, kreska z kropelką czy termoobieg z falą i inne tego typu mam do wyboru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Mar 2008, 11:31:48 »

Kasia

« Odpowiedź #30 dnia: 10 Mar 2008, 11:32:34 »
inka [piecz na samym dolnym pieczeniu
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Mar 2008, 11:56:59 »
Inka, mój piekarnik ma tylko grzanie od dołu - tam gdzie się gaz podpala
stawiam na środkowej "półce"
i zawsze wychodzi, nawet tak wymagający biszkopt wychodzi rewelacyjnie

Kasia

« Odpowiedź #32 dnia: 10 Mar 2008, 12:03:44 »
u mnie też piekarnik gazowy i wszystko się udaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

crazy.live

« Odpowiedź #33 dnia: 10 Mar 2008, 13:15:49 »
mój wyszedł pięknie! pachnie w całym domu!
a to ulubione ciasto moejgo męża :-)

Cieszę się , że komuś sie w końcu udało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #34 dnia: 10 Mar 2008, 13:18:21 »
Ja tez pieke w gazowym ( starym gracie zreszta ) i murzynek pieczony z bardzo podobnego przepisu pieke tak jak Golinda napisala, 170C i 1,5h. Tylko ze kazdy piekarnik trzeba wyczuc, ja ten sam przepis w domu rodzinnym pieklam troche duzej
« Ostatnia zmiana: 10 Mar 2008, 13:19:58 wysłana przez magdarynka15 »

dagi

« Odpowiedź #35 dnia: 10 Mar 2008, 13:19:44 »
Uwielbiam murzynka z polewą.
Jak mama kiedyś pytała jakie ma upiec ciasto, to z siostrą zawsze krzyczałyśmy, że murzynka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Inka ja piekę ciasta na ustawieniu góra dół, termoobiegu używam przy cieście marchewkowym ale to już na sam koniec pieczenia.
« Ostatnia zmiana: 10 Mar 2008, 13:21:44 wysłana przez dagi81 »
url=http://www.przewodnikmp.pl] Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]

inkageo

« Odpowiedź #36 dnia: 15 Mar 2008, 19:25:23 »
Do trzech razy sztuka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Murzynek siedzi w piekarniku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Okazało się, że nie mam opcji grzania tylko dołem, więc ustawiłam na góra-dół bez termoobiegu.

inkageo

« Odpowiedź #37 dnia: 15 Mar 2008, 20:06:11 »
Nie jest źle..jest fatalnie.. Taki kształt ma moje ciasto na półmetku pieczenia..

golinda

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Mar 2008, 20:16:44 »
no, Inka, trzymam kciuki
mój mąż zjadł dzisiaj właśnie ostatni kawałek tego, który mi tak pięknie wyszedł w zeszły weekend
będę musiała teraz upiec coś innego (może szarlotkę?)

golinda

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: 15 Mar 2008, 20:19:27 »
Inka, dlaczego fatalnie? To, że popękał nic nei znaczy, mój też pękł, a smakował super!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Mar 2008, 20:19:27 »

inkageo

« Odpowiedź #40 dnia: 15 Mar 2008, 20:26:58 »
Wygląda jak makieta gór Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Środek już jest po erupcji i się zapada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale jak pachnie...

crazy.live

« Odpowiedź #41 dnia: 15 Mar 2008, 20:55:36 »
Inka trzymam kciuki,żeby Ci się w końcu udało. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mój też zawsze pęka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #42 dnia: 15 Mar 2008, 22:28:59 »
Nie może być.. Wygląda na to, że się UDAŁ Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pycha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #43 dnia: 16 Mar 2008, 00:07:07 »
Nie może być.. Wygląda na to, że się UDAŁ Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pycha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No to w nagrodę dostajesz piwko. Ja jeszcze ani jednego ciasta w życiu nie upiekłam  :-[

zuzia

« Odpowiedź #44 dnia: 16 Mar 2008, 19:34:12 »
bardzo fajnie wychodzi, jak w te popękania wlejesz czekoladę. Nigella, kiedyś coś takiego pokazala i spróbowalam. pycha.

brawurka

« Odpowiedź #45 dnia: 05 Kwi 2008, 10:07:42 »
dzis moja kolej na piczenie, tylko poczekam az brat wstanie zeby do sklepu poszedł

panikarola

« Odpowiedź #46 dnia: 05 Kwi 2008, 11:32:12 »
moj murzyn juz siedzi w piecu i pachnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj piwko dla ciebie, crazy live!!!
« Ostatnia zmiana: 07 Kwi 2008, 11:38:52 wysłana przez panikarola »
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

annka-cygannka

« Odpowiedź #47 dnia: 08 Kwi 2008, 22:04:49 »
Okazało się, że mój N nie wie co to jest murzynek!!!  :oTo tak jak nie wiedzieć czym jest szarlotka!!! W związku z tym postanowiłam upiec to ciacho i właśnie wyjęłam je z piekarnika. Pachnie tak, że nie mogę się doczekać aż wystygnie... ciekawa jestem jak smakuje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #48 dnia: 08 Kwi 2008, 22:29:26 »
Uważaj przy wyciąganiu z formy. Mi dzisiaj wyszedł puszysty jak kaczuszka i się trochę rozwalił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale jest pyszny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

annka-cygannka

« Odpowiedź #49 dnia: 08 Kwi 2008, 22:32:44 »
Pycha, udał się!  brawo Piwo dla crazy.live za przepis i dla Ciebie Inka za polewę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mniam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj