ile dni?

Zaczęty przez butterfly80, 14 Sie 2007, 10:57:28

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

butterfly80

Ile dni potrwa Wasza zabawa weselna? 1? 2? czy może wiecej?
U nas:2 dni. (jak już się rodzina i koledzy Ukochanego wybiorą w daaleeeeeką podróż na drugi koniec Polski, to niech choć się dobrze bawią 2 dni ;-).

Chyba zmienię temat pracy mgr na "planowanie ślubu"- łatwiej mi robić badania....(teraz się męczę z językoznawstwem:)Kurczę, żeby forum językoznawców było takie rozgadane...świat byłby piękniejszy ;-)

zuzia

u nas w zasadzie 1,5 bo w niedziele jest poprawinowy obiad i spokojna zabawa do 17 - 18.

sysunia-leniwca

U nas dwa dni wspanialej zabawy - mam nadzieje:-)

agnes

U nas tez 2 dni, wesele+poprawiny (pewnie gdzies do 18-19)...ale to dopiero za rok :-)
url=http://www.waszslub.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

inkageo

U nas w sobotę od 19:00 do 4:00 i w niedzielę obiad na 13:00, sala jest zarezerwowana do 18:00, więc pewnie tak długo tam zostaniemy.
Imagine there is no hate

kamu2

u mnie 2 , ale świadek z moim chrzestnym zapowiadają że trzy :roll: ślub mamy na 18 zaplanowany do 5 ,ale my chcemy żeby zespół kończył o 4.Poprawiny od 15 do 22. Mam nadzieje że będą to 2 dni super zabawy
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

rubin04

U mnie jeszcze nie wiem, ale poprawiny raczej będą - mama by mi nie darowała ;) zwązywszy na to, ze jej wesele trwało tydzień!!!

Były tańce w ogrodzie (położono deski na tę okolicznosć), tato pozakładał lampki na drzewach (jest elektrykiem), był wielki samochód -chłodnia, w domu były materace, ludzie jedli, tańczyli, spali. Wiekszosc wzięła urlopy (bo to lipiec był), a Ci co nie mogli to po pracy wracali..

I tylko załuje że mnie tam nie było..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

U nas w sobotę od 18 do 4.00 i w niedziele przewidziane jest śniadanie ok godz 12

kamelia04.08.2007

u nas zaczęło się ok. 19.30 w sobotę, skończyło przed 5.00 w niedzielę, w niedzielę był obiad w hotelu od 16 do 19.00 dla tych, którzy tam mieszkali.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

wrobelek0403

u nas mniej wiecej od 18.30 (slub o 17.00) do rana, a na drugi dzien sniadanie dla gosci i tyle.

nadmiar tez moze zmeczyc :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Moje tzreba raczej liczyc w godzinach, nie dniach. Jakies 6-7 h  :oops:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

My tez bedziemy sie bawic 2 dni. Na poczatku myslelismy w niedziele tylko o obiado-kolacji, ale zdecydowalismy sie na kolejny dzien pelny zabawy:-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

magdalinska

a my jeden, ja nie cierpie poprawin, po imprezie chce sie wyspac, polezec sobie spokojnie, odpoczac (jako ze starosc nie radosc;)) a nie siedziec znowu na imprezie, gdzie kazdy sie meczy, bo skacowany i tylko patrzy kiedy wypada zmyc sie do domu. Chociaz moja mama z tata chce robic w niedziele w domu male poprawiny :evil: , dla najblizszej rodziny, czyli: rodziców,  rodzenstwa mojego i N, siostry mamy z rodzina.... czyli jakies max 20 osob... mam nadz jej to wybic z glowy, ale ciezko bedzie.....  :roll:

tiliam

2 dni

sobota od 17:30 do 5 rano wesele
w niedziele od 12 obiad - dopóki goscie nie wyjadą, więc do późnych godzin popołudniowych
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dzidzia101

U nas tez 2 dni. W sobote od 16.30 (slub o 15.00) do 4-5 rano i w niedziele od ok. 12-13 obiad i dalsza zabawa z orkiestra. A w nastepna sobote powtorka- wesele kuzynki  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ursus_arctos

Mielismy dwa dni i polecam :) Wlasciwie to trzy, bo juz w piatek sie zjechala rodzinka i sie zrobila mala imprezka na 40 osob wieczorkiem. super bylo. w sobote slub o 15, wiec wesele zaczelo sie chyba gdzies po 17 i trwalo do 7 rano. poprawiny zaczelismy o 14 (ranne ptaszki mialy tez sniadanie i spacer po gorach) i skonczyly sie okolo 2 w nocy. Frekwencja byla prawie stuprocentowa! Grill, piwo z beczki, swieze powietrze (zorganizowalismy tez gre w boule i mölkky, idealne na kaca z piwem w lapce), tancow juz nie bylo. Po fantastycznej zabawie opowiesci o nieswiezych gosciach i nieswiezym jedzeniu i o tym jak to ludzie tylko czekaja na odpowiedni moment zeby sie "zwinac" z poprawin wlozylam miedzy bajki :) bylo super!

importerka2008

my zdecydowaliśmy się na jeden dzień. w niedzielę najbliższa rodzina usiądzie jeszcze do wspólnego obiadu, a wieczorem ruszymy w plener.
chcemy choć trochę sie pozbierać po weselu, bo w poniedziałek już planujemy wyjechać w podróż.