Panny Młode 2010 - 2011

Zaczęty przez twinnie77, 07 Sie 2007, 22:48:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

Witam wszystkie Panny Młode i wszystkie żonki :)
Mój ślub odbędzie się 26 kwietnia 2008 brrr...czyli zostało mi już tylko 3 miesiące i zaczyna dopada mnie stres  :oops:
Pozdrawiam  :lol:

Kasia


mobka

Cytat: "olgaaa1"Mój ślub odbędzie się 26 kwietnia 2008 brrr...czyli zostało mi już tylko 3 miesiące i zaczyna dopada mnie stres

O, ślubujemy w tym samym dniu  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Jak przygotowania?

olgaaa1

W sumie to mamy już wszystko, bo staraliśmy się załatwiać wszystko regularnie, aby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwile. Poza tym mój N. pracuje w Giżycku, a ja studiuje w Warszawie, a ślub i wesele jest również w innym miejscu, więc zamieszania z załatwianiem troche było :)
Teraz czekamy na obrączki i zaproszenia.
Musimy jeszcze załatwić oprawę muzyczną ślubu i szable.
A jak u Ciebie przygotowania?

Dziękuje za tak miłe przyjęcie  :lol:

twinnie77

Cytat: "mobka"
Cytat: "olgaaa1"Mój ślub odbędzie się 26 kwietnia 2008 brrr...czyli zostało mi już tylko 3 miesiące i zaczyna dopada mnie stres

O, ślubujemy w tym samym dniu  Obrazek
Jak przygotowania?

Mobka, na mojej liście mam jakąś inną datę twojego ślubu, coś się zmnieniło??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: "twinnie77"Mobka, na mojej liście mam jakąś inną datę twojego ślubu, coś się zmnieniło??

A tak, tak, zajrzyj do kalendarza ;) Przełożyliśmy ślub na 26 kwietnia 2008 właśnie :)

[ Dodano: 30-01-2008, 16:21 ]
Cytat: "olgaaa1"A jak u Ciebie przygotowania?

Muszę odwiedzić USC, rozdać zaproszenia, odebrać obrączki (w piątek - ale się cieszę), ustalić konkretne menu na przyjęcie, kupić wino, zapytać kwiaciarkę czy znajdzie mi taki kolor gerber jak chcę i takie tam inne drobne pierdoły ;)

inspiracja

Witam Wszystich  :)   Nasz Szczęsliwy Dzień to 28 czerwca 2oo8  :-D

dzidzia80

Witam Wszystkich. Termin ustaliliśmy 2 dni temu...planujemy wziąźć ślub 23.05.2009

pak1986

06 czerwca 2009

Częstochowa

Monika

widzę, że coraz więcej dziewczyn na 2009 :D witamy, witamy!


foszek

A ja poprosilabym o wypisanie mnie z 10 maja 2008 :-) Nowa date podam niedlugo :-D

dagi

Cytat: "foszek"A ja poprosilabym o wypisanie mnie z 10 maja 2008 :-) Nowa date podam niedlugo :-D
jakto? czy ja coś przeoczyłam, to już nie maj?  :shock:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

foszek

Przeoczylas, we wrzesniu zostane mama i slub przesuniety na 2009  ;-)

dagi

foszek, w takim razie moje wielkie gratulacje  :juhu:
muszę poszukać tego wątku, bo aż mi się wierzyć nie chce, że przegapiłam  :oops:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

foszek

dagi81, bo informacje podalam na najbardziej popularnym i najchetniej czytanym watku: plotach w dniu bodajze 27 stycznia :-)

dagi

foszek, już znalazłam, niestety ja na ploty ostatnio zaglądam od czasu do czasu i stąd moje braki, niestety na razie brak internetu w domu, więc mogę zaglądać albo w pracy  :-> albo jak odwiedzę siostrę.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

magdarynka

Cytat: "twinnie77"18: magdarynka15
Przepraszam bardzo ale 14 czerwiec   :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Cytat: "magdarynka15"18.06.2008

W takim razie to twój błąd, bo tak napisałaś w poście na str. 4  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

french

Witam dziewczyny :)

Dołączyłam do forum kilka dni temu, narazie tylko się przyglądałam. Chyba jednak nadszedł czas na przedstawienie się i kilka słów o sobie.

Nasz ślub w tym roku, w listopadzie:) Termin niepopularny,lecz my uparliśmy się na ślub w bieżącym jeszcze roku. W miejscu, które wybraliśmy sobie na uroczystość ostatnie wolne terminy to listopad i grudzień. Wybraliśmy 22 listopad. Narazie mamy tylko fotografa, wierzymy ze względu na mało popularną datę ze wszystkim spokojnie zdążymy. Zaczynam się rozglądać za suknią, ale narazie tylko wirtualnie, do salonów wybiorę się chyba w okolicach kwietnia.


Narazie może tyle o mnie, pozdrawiam serdecznie  Was wszystkie i mam nadzieję miło spędzać z Wami czas :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

spragnienie


magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

french

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magda_s

dzień dobry :-)

nasz ślub pewnie 5 lipca 2008 :-) pewnie, bo wszystko zależy od terminów w USC :-)

magdarynka

Witam, ruch sie dzisiaj tutaj zrobil  :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login