Soczewki kontaktowe

Zaczęty przez mona_liza, 25 Lut 2008, 20:20:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Cytat: elvelve w 24 Mar 2008, 15:57:21
wrobelek dobrych kilka lat temu zamówiłam sobie toryczne i lipa, nie mogłam nosić. Okulary mam z cylindrem i jest ok, ale soczewkom nie dałam rady, stąd drugie podejście.
wrobelek ile placisz za toryczne?

elvelve, płace 300 zł za dwa opakowania, czyli 6 par w http://www.twojesoczewki.com/.

A teraz sister podrzuciła mi pomysl, zeby spróbować takich 24h. Ona spróbowała i jest zachwycona. Zapłaciła jakies 50 zł wiecej za paczkę niż normalnie.
http://www.twojesoczewki.com/soczewki-purevision-toric-miesieczne-24h.htm

a moze mialy zle wyprofilowana krzywizne. Jakiej firmy miałas??? Ja wlasnie B&L i lekarz stwierdzil, ze swietnie przylegaja.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

wrobelek0403 wiesz to było lata temu.... a potem jakoś nie było okazji.
Nie zdejmować wogóle soczewek? hmmmm
3 sztuki miesięcznych to na 3 miesiące, czy na miesiąc?

wrobelek0403

Cytat: elvelve w 27 Mar 2008, 21:57:18
wrobelek0403 wiesz to było lata temu.... a potem jakoś nie było okazji.
Nie zdejmować wogóle soczewek? hmmmm
3 sztuki miesięcznych to na 3 miesiące, czy na miesiąc?

3 sztuki to na 3 miesiace - kazda na 30 dni :)

no wlasnie ja sie wybieram do okulisty na dobranie i dostane pierwsza pare gratis. Nie kupilaby od razu szesciu nie wiedzac w czym topie 4 stówy...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

wrobelek0403 polane za dobre rady, skorzystam

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wis

Sama noszę soczewki od 7 lat a dodatkowo.. pracuje w Twoich Soczewkach :) o których pisze Wróbelek. Chętnie pomogę z soczewkami na tyle, na ile to możliwe przez forum. Nie ukrywam, że znam się na tym, ciągle się szkolę i wielu klientów/pacjentów wyprowadziłam na prostą w zakresie kontaktologii.

wis

Cytat: Tulipanna w 25 Mar 2008, 11:02:35
No i gdy kupujesz soczewki nie zapomnij podac oprocz ich mocy rowniez krzywizne.


Tulipanna to niestety nie wszystko, różne soczewki różnych marek o tym samym promieniu krzywizny i średnicy mogą się zupełnie inaczej układać na oku :(

Tulipanna

Cytat: wis w 15 Kwi 2008, 10:07:33
Cytat: Tulipanna w 25 Mar 2008, 11:02:35
No i gdy kupujesz soczewki nie zapomnij podac oprocz ich mocy rowniez krzywizne.


Tulipanna to niestety nie wszystko, różne soczewki różnych marek o tym samym promieniu krzywizny i średnicy mogą się zupełnie inaczej układać na oku :(

No wiadomo, soczewki musisz troche ponosic, wyprobowac.
To tak jak z butami, rozmiar 36 nie we wszystkich butach jest ten sam.

wis

I czasem, choć mamy nogę rozm. 36, buty kupujemy 37 bo takie pasują :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

wrobelek a poszukaj dobrze w swojej okolicy, my za duzego bauscha placimy 25 do 30 zl w kato u malego optyka poza centrum :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

emcia

nie przypuszczałam, że aż tyle z Was nosi soczewki

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403 ja kupuje renu lub solo zawsze na przecenie - jak daja 2 za cene jednego itp - allegro sprawdzalas??
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

w ogole to my placimy 16 zl za pare soczewek johnssona...
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wrobelek0403

#39
tachogti nir moge uzywac bauscha, szukam czegos innego, ale znane firmy sa drozsze  :zly: :zly:

Dodany tekst: 24 Paź 2009, 17:53:43

zwierzatko_mojej_mamy  :beer: :beer:
nie pomyslałam o allegro  :headbang: :headbang:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403 ZAWSZE trzeba myslec o allegro :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Norka

To może się podepnę pod wątek, bo chciałam Was prosić o namiary na sprawdzonego okulistę w Krakowie. Od kilkunastu lat noszę okulary, a teraz chciałabym spróbować z soczewkami, bo mam serdecznie dosyć.. :zly:

tachogti

wrobelek a Solo Care mozesz?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wrobelek0403

tachogti solo care tak, ale on jest w sklepach jeszcze drozszy niz renu.

wybieram sie w pon poszukac czegos, bo mam juz tylko na 2-3 dni, ech...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403 zawsze mozesz uzyc soli fizjologicznej w czasie awarii ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

dlatego lepsze wydają się jednodniowe, jeden problem odpada

ja dwa razy podchodziłam do soczewek i nic z tego nie wyszło

wrobelek0403

konwalia jednodniowki sa super :) ale nie robią ich w wersji dla astygmatyków  :zly:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

nie wiedziałam, ja też mam astygmatyzm, ale na "taki mały" nie robią, może stąd wynikał u mnie mniejszy komfort (miałam 30dniowe)

malybob

Ja kupuje soczewki (tez jednodniowe) na noszesoczewki.pl , tam znalazlam najtaniej.

wrobelek0403

malybob czesc  :bra: :bra: strasznie dawno cie nie było  :highfive: co u Ciebie???
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login