Autor Wątek: Fotografowie - linki zebrane  (Przeczytany 18201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

moniulinek

Odp: Fotografowie - linki zebrane
« Odpowiedź #50 dnia: 09 Lis 2009, 19:30:57 »
O, nie wiedziałam o istnieniu tego wątku!

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Polecam baaaaaardzo

michal.irach

• Zupelnie nowa wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 0
  • zupełnie nowy wiedźmin ;) // michalirach.pl
    • Michał Irach - fotografia ślubna
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Lis 2009, 11:02:42 »
Jeśli można polecę moją skromną osobę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
Jestem z Warszawy, ale dojeżdzam wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba.

Pozdrawiam i do usłyszenia!
Michał Irach

Martade.

« Odpowiedź #52 dnia: 24 Lis 2009, 12:48:55 »
Mój pierwszy wpis na forum i od razu się zareklamuję heh Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale nie tylko bo chciał nie chciał też jestem przyszłą panna młoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zajmuję się fotografią ślubną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pozdrawiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wedding_waw_pl

« Odpowiedź #53 dnia: 26 Lis 2009, 16:28:28 »
A ja się ani nie polecam ani ani zachwalam, tylko zapraszam na stronkę:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Rada dal forumowiczów:
nie dajcie sobie wmówić że jakieś zdjęcia są dobre albo że są złe - to WAM MUSZĄ SIĘ ONE PODOBAĆ !!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Norka

« Odpowiedź #54 dnia: 26 Lis 2009, 17:16:38 »
Zgadzam się z wedding_waw_pl, po co polecenia innych forumek, skoro można się zdać na własny dobry smak. Muszę przyznać, że ujęło mnie zdjęcie Pańskiego autorstwa - niesamowita wierność w oddaniu prosiaczkowo-różowej twarzy PM, oczu zombie Cioci Wiesi i trupiej twarzy Młodego..

Na autoreklamę przewidziane jest inne miejsce na tym forum, proszę się skontaktować z administratorką.
« Ostatnia zmiana: 26 Lis 2009, 17:18:18 wysłana przez Norka »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 26 Lis 2009, 17:16:38 »

didi_loczek

« Odpowiedź #55 dnia: 26 Lis 2009, 17:22:55 »
Norka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #56 dnia: 26 Lis 2009, 17:25:25 »
Norka, obśmiałam się jak norka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Boska jesteś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 26 Lis 2009, 17:25:48 wysłana przez sonja »

wrobelek0403

« Odpowiedź #57 dnia: 26 Lis 2009, 17:30:08 »
Norka normalnie szacun  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

malybob

« Odpowiedź #58 dnia: 26 Lis 2009, 18:46:58 »
Normalnie, niebezpiecznie Was czytac w pracy. Jeszcze odszodowanie za Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj monitor kaza mi zaplacic..

callja

« Odpowiedź #59 dnia: 26 Lis 2009, 20:53:27 »
Norka, jesteś BOSSSSSKA !!! a Twoja spostrzegawczość medalu godna - no to chociaż leję morze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

zuzia

« Odpowiedź #60 dnia: 26 Lis 2009, 21:44:58 »
Norka
odpadłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
az ci poleje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #61 dnia: 26 Lis 2009, 23:41:34 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #62 dnia: 26 Lis 2009, 23:46:08 »
Norka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Norka

« Odpowiedź #63 dnia: 27 Lis 2009, 09:42:57 »
Dzięki dziewczyny, odlewam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po prostu nie lubię, jak ktoś próbuje ze mnie zrobić idiotkę, a panowie-spece zbyt często patrzą na klientki z góry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie potrzebuję nachalnych rad od kogoś, kogo nie znam i ze względu na umiejętności poznać nie chcę.

aneta

« Odpowiedź #64 dnia: 14 Lip 2010, 17:52:39 »
Zgadzam się z wedding_waw_pl, po co polecenia innych forumek, skoro można się zdać na własny dobry smak. Muszę przyznać, że ujęło mnie zdjęcie Pańskiego autorstwa - niesamowita wierność w oddaniu prosiaczkowo-różowej twarzy PM, oczu zombie Cioci Wiesi i trupiej twarzy Młodego..

Na autoreklamę przewidziane jest inne miejsce na tym forum, proszę się skontaktować z administratorką.

Nie do końca rozumiem, inni się reklamują i nie budzi to takich kontrowersji.

W każdym razie jeśli chodzi o działalność gospodarczą:
Według prawa nie trzeba mieć założonej działalności gospodarczej, by legalnie rozliczać się z US.
To, że fotograf nie prowadzi działalności nie oznacza, że jest jakimś tam Panem Heńkiem, co rozlicza się pod stołem. Być może współpracuje jako fotograf z jakąś firmą, a jego działalność w fotografii ślubnej nie jest na tyle rozwinięta, by opłacało mu się płacić składki ZUS. A może robi świetne zdjęcia, ale dopiero zaczyna działalność zawodową. Lub... <wstaw 100 innych powodów>

Jeśli zdjęcia nam odpowiadają, myślę, że powód jest nieistotny. Ważne jest to, że taki fotograf także działa legalnie i płaci podatki.

Wszystkich niedowiarków zachęcam do zadzwonienia do Krajowej Informacji Podatkowej i zapytania.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 14 Lip 2010, 17:52:39 »

Helena

« Odpowiedź #65 dnia: 10 Wrz 2010, 21:42:17 »
Witam wszystkich na forum, zapraszam też ma moją stronkę:)
« Ostatnia zmiana: 19 Mar 2012, 18:24:51 wysłana przez Helena »

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #66 dnia: 25 Lis 2010, 19:22:06 »
Hej! Ja i mój mąż zapraszamy tutaj:

Zbyszek

« Odpowiedź #67 dnia: 18 Mar 2012, 10:32:47 »
Zapraszam do siebie

Kasia Dobosz

« Odpowiedź #68 dnia: 20 Cze 2012, 14:06:20 »
Witam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zapraszam również do nas na stronę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mieszkamy w Warszawie, fotografujemy na całym świecie:)
« Ostatnia zmiana: 20 Cze 2012, 14:10:33 wysłana przez Kasia Dobosz »

Lenkova

« Odpowiedź #69 dnia: 17 Lip 2012, 12:41:27 »
a ja dodam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardzo rozsądne ceny

callja

« Odpowiedź #70 dnia: 17 Lip 2012, 21:59:08 »
Ups...
« Ostatnia zmiana: 17 Lip 2012, 22:18:10 wysłana przez callja »