Makijażystka poszukiwana!

Zaczęty przez Basia, 23 Lut 2008, 22:54:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

5czwartych

Cytat: Basia w 10 Mar 2008, 21:10:19
Cytat: 5czwartych w 10 Mar 2008, 20:57:18
ale kto ją zachwalał?

Nie twierdzę tez że nie zna się na tym co robi, po prostu miałysmy zupełnie inny gust. 
każdą makijażystkę trzeba sprawdzić na sobie.

no to już brzmi trochę bliżej sedna. czasem to jak widzi Was ktoś inny rozmija się z tym jak chciałybyście się widzieć. co wcale nie oznacza, że ktokolwiek nie ma racji. w makijażu musicie się czuć dobrze i to jest priorytet. generalnie dobrze jest zrobić sobie zdjęcie w świetle naturalnym (bez flesza). przy oknie na przykład. lustro i oświetlenie sztuczne bardzo wypacza realny obraz.

Louve

powiem tak - ja na ślub cywilny wybrałam makijażystkę polecaną i zachwalaną przez Panny Młode na forum ŚiW gazetowej - po moim makijażu w dniu ślubu cywilnego (byłam na tyle naiwna - no bo jak można schrzanić makijaż - nie zdecydowałam się na próbny) w życiu bym tej kobiety nie poleciła - o mój Boże! nie dość, że makijaż trwał ponad 2 godziny, to wyglądałam jakbym miała maskę na twarzy! Koszmar!
Moja makijażystka ze ślubu kościelnego ma ceny 2 razy większe (ale na ślubny dojeżdża), dodatkowo bierze osobne pieniądze za makijaż próbny, do sesji i dla innych osób (np. mamy, świadkowej) w dniu ślubu. Za to jej praca jest zachwycająca! Dodatkowo, jak nie może sama się zająć – to poleca kolegę, który malował mnie do pleneru i  też było rewelacyjnie!
Jak wrócę do domu – to postaram się wrzucić foty – będziecie mogły porównać jakość pracy...
Namiary na makijażystkę ze ślubu kościelnego – Magda Stępień, http://www.makeupownia.pl/

A trafiłam na nią zupełnie przypadkowo – koleżanka miała część panieńskiego w pracowni Magdy – to tak na marginesie rewelacyjny pomysł na początek wieczoru panieńskiego!

Louve

Cytat: elizapj w 07 Mar 2008, 04:54:17
dziewczyny podbijam watek, bo tu cisza!!!
Louve - puk puk

Wybacz, że tak dłuuugo odpowiadałam  8)

mika

maroonbug bardzo się cieszę że mogłam pomóc, tylko się nie zdziw jak do niej pójdziesz bo Angelika to jest Murzynka:) u mnie też malowała mnie, świadkową i dwie mamy
jeśli jescze ktoś szuka to polecam jeszcze raz
www.makijaze.com

maroonbug

Cytat: mika9983 w 11 Mar 2008, 13:57:53
maroonbug bardzo się cieszę że mogłam pomóc, tylko się nie zdziw jak do niej pójdziesz bo Angelika to jest Murzynka:) u mnie też malowała mnie, świadkową i dwie mamy
jeśli jescze ktoś szuka to polecam jeszcze raz
www.makijaze.com

Super, dzieki raz jeszcze :) Dwa piwa dostalas za to :)

mika

no dwa piwa to nie jedno heheheheh dziękuję, mam nadzieję że będziesz zadowolona... aha i na nią namiar też mam z wizażu, ale nie była przez nikogo tam polecana tylko sama znalazłam w wątku gdzie się reklamują makijażystki

aureola

Cytat: mika9983 w 11 Mar 2008, 13:57:53
niezla reklame zrobilas. Ja tez sie umowilam z p. Angelika. Ciekawa jestem jaki bedzie efekt i jak wygladala wspolpraca. Czy sama mialas pomysl i konkretna wizje, czy raczej zdalas sie na nia. Powiem szczerze, ze na Twoich zdjeciach makijazu praktycznie nie widac. Rozumiem, ze bylo to Twoim zamiarem?

Pozdrawiam

sputnik_sweetheart

A czy któraś z was poleci kogoś z Krakowa?

elizapj

Cytat: Louve w 11 Mar 2008, 11:31:58
Jak wrócę do domu – to postaram się wrzucić foty – będziecie mogły porównać jakość pracy...
Namiary na makijażystkę ze ślubu kościelnego – Magda Stępień, http://www.makeupownia.pl/


o super@!!! sa namiary! :)
teraz czekamy na fotki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: Louve w 11 Mar 2008, 11:35:19
Cytat: elizapj w 07 Mar 2008, 04:54:17
dziewczyny podbijam watek, bo tu cisza!!!
Louve - puk puk

Wybacz, że tak dłuuugo odpowiadałam  8)
polalam, poleje po raz drugi po fotach!- to tak na zachete;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Aureola ja się zdałam całkowicie na Angelikę, ona się o wszystko wypytała, jak  się maluje na codzień (prawie wcale), jaka będzie suknia, jaki będzie bukiet (nie miałam jeszcze wybranego, podpowiedziała mi kolorystykę), jak będzie ubrany N, a potem mi powiedziała co mi proponuje, tak pomalowała i mi się bardzo spodobało, ja prawie wcale nie maluję ust, jedynie błyszczykiem więc i do tego się zastosowała, pociągnęła je jedynie konturówką albo innym jakimś cudem bo mi się usta optycznie powiększyły i na to błyszczykiem, oczy mi  malowała chyba ze 3 kolorami i różnymi cieniami, ona używa praktycznie samych selektywnych kosmetyków... zależało mi przede wszystkim żebym nie miała maski i żeby mnie N poznał :D osiągnęła oczekaiwany przeze mnie rezultat bez żadnych trudności

aureola

Dzieki Mika za opis. Ja probny makijaz bede miala niestety dopiero w piatek przed slubem, wiec mam nadzieje, ze mi sie spodoba. Pozdrawiam

Basia

Dziewczyny, wielkie dzięki za wszystkie namiary.
chyba wybiorę się na makijaż i do Angeliki i do Magdy Stępień

ciekawe co stworzą... mam nadzieję ze tym  razem wyjdę zadowolona!

jeszcze raz dzięki  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


stawiam piwko!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

anawar

dziewczyny, a może macie namiary na jakąś super wizażystkę, która mogła by mnie pomalować w Białymstoku?
to mój jedyny a zarazem największy dylemat wśród przygotowań ślubnych! najgorsze (a może najlepsze :D) jest to, że sama mam całkiem niezłe pojęcie o make'upie stąd bardzo trudno mi dogodzić.. jednak w tym dniu chciałabym, aby ktoś zajął się mną super profesjonalnie :)

Basia

Louve , czy możesz podac jakis namiar na Magdę Stępień?
jej strona www u mnie nie działa (a próbowałam na kilku kompach ...  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


będę wdzięczna za pomoc.
Pozdrowienia!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

izek271

Hej dziewczyny poszukuję makijażystki w Wałbrzychu.  Mozecie kogoś polecić??????? :)