naprawa biżuterii

Zaczęty przez temp_doda, 23 Lut 2008, 17:13:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

temp_doda

dostałam kiedyś od męża złoty pierścionek z perłą i po jakimś roku perełka odpadła. całe szczęście znalazłam ją i byłam u jubilera, aby to naprawił, ale sytuacja powtórzyła się znowu i znowu. w związku z tym mam pytanie do dziewczyn z warszawy. Gdzie naprawiacie biżuterię, gdzie jest w warszawie dobry jubiler, który też naprawia biżuterię?
:->

golinda

ja też poproszę o namiary na takiego jubilera, bo zgubiłam jeden kolczyk i chciałabym, żeby ktoś mi zrobił taki sam

golinda

Cytat: "dodaa84"dostałam od teściowej

ja też dostałam od teściów, przywieźli mi z Peru, srebrne i bardzo je lubię!
i bardzi mi ich żal

ale zuzia mi właśnie powiedziała, że mali jubilerzy robią takie rzeczy na wzór i zamówienie

zuzia

Cytat: "dodaa84"dostałam od teściowej, przypuszczam, że ze sklepu YES albo coś w tym stylu..
podpytaj teściowej gdzie je kupiła. Nawet w sklepach sieciowych robią czasami jedną sztukę na zamówienie. Moim znajomym ostatnio dorabiali jedną obrączkę chociaz nie było ich już w kolekcji. Ale musi to być ich wyrób.

zuzia

Cytat: "dodaa84"ale i tak najbardziej się martwię tym pierścionkiem, bo już chyba ze 3 razy dopasowywali mi z powrotem tę perłę i po jakimś czasie odpada... nie chciałabym jej w końcu zgubić na amen.
a gdzie byl kupowany? w jakiejś sieciówce?

Cytat: "golinda"ale zuzia mi właśnie powiedziała, że mali jubilerzy robią takie rzeczy na wzór i zamówienie
K. wlasnie dzielnie mysli jak ci wytlumaczyc jak sie dostac do takiego jednego co mi naprawial pierscionek (poleconego).

zuzia

Cytat: "dodaa84"kupowaliśmy go na alejach jerozolimskich, jubiler na przeciwko smyka/mcdonaldsa
nie pamiętam nazwy
a nie możesz reklamować pierścionka? ew. perla jest źle osadzona.

zuzia

Cytat: "dodaa84"zuzia, nie mam paragonu....
no to rzeczywiście klops....
szkoda. ale może idź do nich porozmawiaj? powinno poznać swój wyrób. Trzykrotnie naprawianie to naprawdę dużo.

golinda

u złotników nie trzeba mieć paragonu, oni znają te swoje tajemne znaki