Sukienka na poprawiny.

Zaczęty przez olgaaa1, 22 Lut 2008, 11:38:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

inkageo, Czerwona fajna.. taka jak lubię.. cholera, moze sie zmusze i w przysżłym tyg pójdę na jakies zakupy.. Nie mam butów.. Płaszczyka na wiosnę no i kiecki na swieta... A no i w maire eleganckich klapek na wyjazd do Grecji!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

anulla

Pierwsza jest ładniejsza,ale kolorek trochę zakręcony  :lol:

rubin04

Co do tej czerwonej Orsey'a to ona mało na poprawiny, ja to bym ja chciała na wiosenną randke..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olgaaa1

dziewczyny a co myślicie o tej?
Myśłałam, żeby ją trochę przerobić i zrobić takie sexy rozcięcie w dekoldzie.

rubin04

Inka - a ta złotawo-rózowa to jak dla mnie przekombinowana...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: "rubin04"Inka - a ta złotawo-rózowa to jak dla mnie przekombinowana...
Ja się nad nią nawet zastanawiam, ale w zasadzie nie lubię satyny i różu, kojarzy mi się z piżamkami. W każdym razie jest ciekawa i na pewno nikt inny by takiej nie miał ;) Gdyby była butelkowo zielona, fioletowa..
Imagine there is no hate

maroonbug

Cytat: "olgaaa1"dziewczyny a co myślicie o tej?
Myśłałam, żeby ją trochę przerobić i zrobić takie sexy rozcięcie w dekoldzie.

tak tak tak! bardzo smakowita :) z rozcieciem czy bez, to jest to (choc z rozcieciem smakowiciej :))

golinda

Cytat: "kwiaty-aga"ważne żeby Tobie sie podobała i żebyś Ty sie dobrze w niej czuła

to jest tekst, który mnie zawsze rozwala!
to jak jej się będzie podobała i ona się będzie dobrze czuła, to po co ma pytać kogoś o radę, czy opinię!

jezu, dziewczyny, czemu tak bezmyślnie to ciągle powtarzacie?!?

dragonfly

olgaaa1,  ta pierwsza jest bardzo fajna, ja prawie wybralam bardzo podobna z Madonny, tez czerwona, ale potem sie rozmyslilam, i kupilam takie cos:

golinda

olgaaa1,

ta różowa w twojej wersji bardzo fajna
ale...ile masz wzrostu? bo to nie jest model na niskie dziewczyny

brawurka

golinda,  avatar pierwsza klasa!!!

ze_nitka

T czerwona z Orsay'a jest trochę badziewiasta. Widziałam ją na żywo, na wieszaku niby ok, ale przymierzyłam i na mnie wyglądała źle, albo w cyckach za ciasna w dole dobra, albo w cyckach dobra, a w dole szmata luźna. Moim zdaniem na poprawiny się nie nadaje bo mało elegancka jest. To kolekcja sylwestrowo-karnawałowa, pewnie jej już nie ma w sklepach.

golinda

Cytat: "ze_nitka"T czerwona z Orsay'a jest trochę badziewiasta

wszystko w Orsayu jest badziewiaste, to jest firma chyba dla dziewczynek do 16 roku życia

brawurka132, wiem!  :mrgreen:

olgaaa1

mam 162, ale nie uważam, że jestem niska  :-P

maroonbug

Cytat: "olgaaa1"mam 162, ale nie uważam, że jestem niska  

a ja mam 165 i uwazam,ze jestem :mrgreen:  ale to dlatego,ze moje przyjaciolki maja od 173 do 185. szkapy jedne  :-P

marax

Cytat: "golinda"
wszystko w Orsayu jest badziewiaste, to jest firma chyba dla dziewczynek do 16 roku życia

no maja wiele bubli ale ostatnio kupilam soebie tam fajna fioletowa suknienke i spodnie czarne na kant (calkiem jak nie orsay)

Kasia

ja tam orsaya nawet lubię - raz na jakiś czas tam coś wygrzebie :)

ale jedno na co zwróciłam uwagę to to że w Orsayu sprzedają bardzo czesto stadionowe ciuchy za orsayowe ceny  :shock:

już kilka rzeczy widziałam identycznych  :evil:

zuzia

Cytat: "Kasia"ale jedno na co zwróciłam uwagę to to że w Orsaju sprzedają bardzo czesto stadionowe ciuchy za orsajowe ceny  

już kilka rzeczy widziałam identycznych  
to nie tylko orsay tak robi moja droga. Tylko niektórzy nie mają porównania.

Kata

olgaaa1 mi sie podoba Twój pomysł przerobienia tej różowej, ale oprócz rozcięcia zrezygnowałabym także z szelki na szyję, bo Cię ona skróci. Podoba mi się też sukienka zaprezentowana przez dragonflay_80, nie myślałaś o czymś długim, to musi być koniecznie krótka sukienka?
Pozdrawiam

Kata

Kasia

zuzia, czy ty musisz być taka szybka i cytować posty z błędami zanim zdążę je poprawić  ;-)

Cytat: "zuzia"Tylko niektórzy nie mają porównania.

ja na stadionie jestem z raz czy dwa razy w roku wiec porównanie mam
a dodatkowo wiem co u mnie na bazarku sprzedają

więc jak widze takie same ciuchy za odpowiednio wyższą cenę to mnie k.......ca łapie  :evil:

a później chodzą nieświadome dziewczeta w takich ciuchach i mówią że one tylko w dobrych sklepach sie ubierają  :oops:  a tu zonk  :evil:

inkageo

To tak jak z tą moją kurtką Carry za 80 zł, którą znalazłam w Solarze za 390 :)
Imagine there is no hate

jo_miekka

Cytujdla mnie bardziej badziewiasty jest H&M

Ja lubię H&M ogólnie, ale cholera te rzeczy sa po prostu beznadziejnej jakości. Zwłaszcza czarne.
Trzy prania i kolor znika...

Kasia

Cytat: "dodaa84"potem na chmielnej w warszawie widziałam TAKIE SAME w butiku za 350 zł  

moja znajoma miała bude na stadionie z białymi bluzkami koszulowymi

i jej najlepsze klientki hurtowe to właśnie były panie / włascicielki z Chmielnej :)

kupowału od niej bluzki za 10-15zł a sprzedawały za 1500-200zł  :shock:

jo_miekka

Cytat: "dodaa84"jeszcze new yorker jest beznadziejny

Ja jestem rodem z pogranicza polsko-niem. i pamiętam w latach 90-tych jeździło się do Niemiec na sklepy, to wtedy New Yorker i Orsay to był szczyt luksusu :) A tandeta że hoho!
A mi do tej pory te sklepy "niemcem jadą", nie ubliżając oczywiście Niemcom, broń Boże! ;)

zuzia

Cytat: "Kasia"zuzia, czy ty musisz być taka szybka i cytować posty z błędami zanim zdążę je poprawić
ale o co chodzi?

Cytat: "Kasia"moja znajoma miała bude na stadionie z białymi bluzkami koszulowymi
i jej najlepsze klientki hurtowe to właśnie były panie / włascicielki z Chmielnej  
kupowału od niej bluzki za 10-15zł a sprzedawały za 150-200zł
ale przecież na stadion to obciach jechać, nie?