Sukienka na poprawiny.

Zaczęty przez olgaaa1, 22 Lut 2008, 11:38:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ewdomaga

Witam! Wklejacie zdjęcia pięknych sukni. Tylko jedna z nich była długa, a ja właśnie potrzebuję długiej. Jeśli macie zdjęcie ciekawych sukni do kostek, to wklejajcie.

inkageo

Na tej stronie, którą odwiedzam w poszukiwaniu pomysłów długie suknie mają nieprzyzwoite ceny :(
http://www.saltandpepper.pl/sklep/kobiety,ec/sukienki-30,ec/wieczorowe-4,ec/1,pageShowAll/
Imagine there is no hate

spragnienie

masz rację Inka
mnie się podoba ta suknia Zienia..
http://www.saltandpepper.pl/sklep/kobiety,ec/sukienki-30,ec/wieczorowe-4,ec/zien-suknia-jedwabna-dluga;1619,prod.html

ale tyle to nawet na ślubną wydać nie zamierzam ;)

inkageo

Imagine there is no hate

spragnienie

Moim zdaniem też piękna ... a pomyśleć w czym te polskie (roz)gwiazdy wystąpiły na rozdaniu oskarów...suknia polskiego projektanta napewno by się nie powtórzyła ;)
a tak wyszła masakra

Majeczka

A ja znalazlam takie, mi bardzo przypadly do gustu.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Majeczko ta druga jest cudowna! Moge spytac skad?


mona_liza

Piekne suknie! My planujmy na poprawiny zrobić grilla w ogrodzie, więc wieczorowe suknie odpadają... Ale w jeansach i koszulce, to chyba też nie wypada. Macie jakieś propozycje co mogłabym na siebie włozyć???


mona_liza

Nie widzi mi się Inka ta sukienka, co wkleiłaś - może dlatego, ze nie przepadam za motywem kwiatowym.. Myślicie, że w ogóle sukienka na grilla się nadaje? A może bardziej pasowałyby eleganckie spodnie i bluzka. Piszę to jako maniaczka spodni wszelkiego rodzaju  ;)

maroonbug

Cytat: mona_liza w 10 Mar 2008, 15:34:49
Myślicie, że w ogóle sukienka na grilla się nadaje? A może bardziej pasowałyby eleganckie spodnie i bluzka. Piszę to jako maniaczka spodni wszelkiego rodzaju  ;)

Mi sie zdaje, ze letnia sukienka (ale nie wieczorowa) bardziej pasuje na grilla niz eleganckie spodnie.  Eleganckie na grilla absolutnie nie.
Moje poprawiny to tez grill w ogrodzie i jeszcze sie nad strojem nie zastanawialam gleboko, ale najpewniej zaloze jakies luzne, plocienne spodnie, sandalki i jakis sweterek, bo to sierpien bedzie. I bede sie trzymala jasnej kolorystyki. Stroj bedzie casual, ale nie sportowy. Na razie wiecej pomyslow nie mam.
Na poprawiny od tej pory marzyla mi sie sukienka w stylu lat 60. (na krynolinie), ale skoro na razie stanelo na grillu i potancowce na trawie, to nie bede szalec z falbanami :)

mona_liza

Hmm.. źle się wyraziłam pisząc "eleganckie spodnie", chodziło mi o to, by to nie były jeansy ;) A płócienne spodnie + jasna kolorystyka są super pomysłem! Może być i kiecka ostatecznie, ale nie w kwiaty. Ktoś ma jeszcze jakis pomysł?

Majeczka

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: mona_liza w 10 Mar 2008, 15:55:12
Hmm.. źle się wyraziłam pisząc "eleganckie spodnie", chodziło mi o to, by to nie były jeansy ;) A płócienne spodnie + jasna kolorystyka są super pomysłem! Może być i kiecka ostatecznie, ale nie w kwiaty. Ktoś ma jeszcze jakis pomysł?

polecam spodnie, mnie na poprawinach grillowych tak zjadły komary(byłam w sukience), ze nigdy wiecej...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamila13

Dziewczyny, gdzie mozna w Warszawie kupic ladne suknie wieczorowe- eleganckie??
Moze jakies salony?? Napewno nie chce szyc .

zuzia

kamila13,
przejrzyj ten wątek - gdzieś to tutaj było.

Kasia

#142
kamila13 moja przyszła szwagierka kupiła piekną sukienke w Żanecie w CH Bemowo


zuzia

Kasia,
ja w żanecie już raczej nic nie kupię. moja bratówka kupiła tam kieckę na moje wesele i ona się rozwaliła. tzn. suwak się rozwalił. ale to się zdarza. najgorsze było to, że przy reklamacji pani powiedziała, że ona nie przyjmie bo to wina producenta suwaka. po awanturze zwróciła kasę.

Kasia

tekst o winie producenta suwaka jest nie do pobicia lol lol lol

któras kiedyś opisywala że miała taki problem z suknia ślubną już PRZED weselem what what what


ja w żanecie jeszcze nic nie kupiłam ale nie wykluczam że tam zajrzę w sierpniu :) - bo maja wiele pieknych sukienek :)

spragnienie


Kasia

spragnienie jak bede miała lepsze zdjęcia to wrzucę

sukienka bomba - chyba najbardziej chwalona kreacja na naszym weselu :)

elegancka, modna i nieciotkowata :)

no i buty z Menbura takie jak moje tylko w złotym kolorze :)

spragnienie

dodaa - to dopiero jest masakra  what

sznapkowa

Może któraś chce kupić moją na poprawiny :)