Sukienka na poprawiny.

Zaczęty przez olgaaa1, 22 Lut 2008, 11:38:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

http://www.allegro.pl/item318167588__precious_skarb_w_twojej_szafie_sukienka_r_34.html
W aukcji jest napisane, że jest wszyty został WYPROFILOWANY stanik, hello...kawałek materiału to nie stanik :( Poza tym miała mieć długość 84, a ma 100 dość spora różnica. Poza tym nie ma ani podszewki, ani nic, krzywy dół.
Poza tym mogła napisac, że sukienka wystawiona na allegro, nie jest tą która jest na zdjęciu, tylko jest nieudaną kopią ich krawcowej :((

marcheewka

Cytat: olgaaa1 w 07 Mar 2008, 12:53:00
http://www.allegro.pl/item318167588__precious_skarb_w_twojej_szafie_sukienka_r_34.html
W aukcji jest napisane, że jest wszyty został WYPROFILOWANY stanik, hello...kawałek materiału to nie stanik :( Poza tym miała mieć długość 84, a ma 100 dość spora różnica. Poza tym nie ma ani podszewki, ani nic, krzywy dół.
Poza tym mogła napisac, że sukienka wystawiona na allegro, nie jest tą która jest na zdjęciu, tylko jest nieudaną kopią ich krawcowej :((

Szkoda, że jest taka kiepska.
Ale co do stanika, hmm tam nie ma nic o staniku
...
Doskonale wyszczupla dzieki pionowym szwom. Można ją nosić również bez stanika - ma wyścielony atłasem i wyprofilowany własny satnik.
...
jest SATNIK - a co to jest satnik to wie tylko pani z allegro

wrobelek0403

Cytat: olgaaa1 w 07 Mar 2008, 12:30:14
cześć dziewczyny :( bardzo mi smutno :( Przyszła sukienka. Jest fatalna, okropna, beznadziejna, wogóle nie jest zgodna z opisem allegrowicza, wykończona tragicznie, podobno miała mieć wszyty wyprofilowany stanik. Ale dla tej Pani podszycie w miejscu piersi podszewki, to stanik. ;/ Kolor bordo...fuuu. Bez podszewki, dół sukienki krzywo uszyty. Miała mieć 84cm długości, a ma 100cm długości. ((( Nieudana kopia orginału :((

no to juz chyba wiemy czemu pani ma zablokowane konto...

olgaa, bardzo mi przykro. Koniecznie walcz o swoje pieniadze!!!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Dziewczyny a coś takiego? Na mnie leży źle bo jest za duża, ale na bardziej kształtnej figurze mogłoby być fajnie :)
Imagine there is no hate

brawurka

olgaaa jest drobna bardzo, więc na nią też będzie za duża. Mi się kolor nie podoba jak na poprawiny

inkageo

A jeżeli poprawiny mają tylko formę obiadu bez tańców, to może bardziej pasuje bluzka? Np. coś takiego i ołówkowa spódnica?
Imagine there is no hate

olgaaa1

W naszych rejonach, poprawiny to drugie wesele, więc bluzeczka i spodnie odpadają. Poza tym mój braciszek bierze ślub we wrześiu i chciałam mieć też coś na jego weselicho :)

sonja

Inka ale śliczna ta pierwsza sukienka:) jedno pytanie gdzie:)?

inkageo

To jest sukienka z kolekcji Paprocki&Brzozowski dla reserved, kosztuje chyba 180 zł. Byłam na nią strasznie napalona, a okazała się za duża.. Cholera w kwietniu mam wesele i nie mam się w co ubrać.. :(
Imagine there is no hate

martos82

Inka swietna ta bluzeczka. Bardzo mi sie podoba. Gdzie mozna ja kupic?

Sukienke Cichopek ( chyba oryginalna ) mozna kupic tu

http://www.edressme.com/reddresses9.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Bluzeczka też z reserved :)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Sliczna ta sukienka. Szkoda, ze za duza.

Bluzka tez bardzo mi sie podoba.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

olgaaa1

inka skoro jest za duża, to może kup ją i idź do krawcowej, aby dopasowała ją do Ciebie. A jaki rozmiar przymierzałaś? 36?

inkageo

34 i za duża, już jedną za dużą mam w szafie, właśnie nie wiem co z nią zrobić.. W poniedziałek idę do krawcowej!
Imagine there is no hate

olgaaa1

yyy...to chyba zaszaleli z rozmiarówką, bo 34 w reserved bywa na mnie za małe :) Albo ta sukienka ma mieć taki charakter, że ma być duża :)

mayagaramond

Moze ona rzeczywiscie taka ma byc? Troche wiszaca? Na zdjeciu na za duza w zasadzie nie wyglada...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Pod pachą tam gdzie nie ma ramiączka robiła mi się mega torba i się obsuwała odsłaniając pierś jak nie przytrzymywałam ręką.. No i w pasie dyndała, nie była obcisla, ale to można poprawić paskiem.. Przesadzili, mierzyłam jeszcze czarną bluzeczkę z siateczką u góry, siateczka chyba miała się kończyć nad biustem, a mi kończyła się pod.. Dwa razy bym w nią weszła..
Imagine there is no hate

mayagaramond

#117
Cytat: inkageo w 08 Mar 2008, 12:51:28
Pod pachą tam gdzie nie ma ramiączka robiła mi się mega torba i się obsuwała odsłaniając pierś jak nie przytrzymywałam ręką.. No i w pasie dyndała, nie była obcisla, ale to można poprawić paskiem.. Przesadzili, mierzyłam jeszcze czarną bluzeczkę z siateczką u góry, siateczka chyba miała się kończyć nad biustem, a mi kończyła się pod.. Dwa razy bym w nią weszła..

chyba rzeczywiscie za bardzo wzieli sobie do serca walke z anoreksja...

Nionczka kiedys pisala, ze zara zmienila rozmiarowke i rzeczywiscie: spodnica 36 byla na mnie za duza, za to 34 nie weszlo przez bioda, ale w talii odstawalo  ::)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

olgaaa1

mnie wkurza to zawyżanie rozmiarówek, ja rozumiem, że oni to robią dla sprzedaży, aby panie noszące rozmiar 40, cieszyły się, że zmieściły się 36/38. No ale to gdzie ja mam kupować ciuchy w smyku? :) Skoro 34, wchodzi dziewczyna 2 razy taka jak ja

olgaaa1

A tak wogóle inkageo, to seksowne skarpeteczki :P

mayagaramond

Cytat: olgaaa1 w 08 Mar 2008, 13:25:32
mnie wkurza to zawyżanie rozmiarówek, ja rozumiem, że oni to robią dla sprzedaży, aby panie noszące rozmiar 40, cieszyły się, że zmieściły się 36/38. No ale to gdzie ja mam kupować ciuchy w smyku? :) Skoro 34, wchodzi dziewczyna 2 razy taka jak ja

Zostaje size zero ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

olgaaa1

Cytat: mayagaramond w 08 Mar 2008, 13:30:09
Cytat: olgaaa1 w 08 Mar 2008, 13:25:32
mnie wkurza to zawyżanie rozmiarówek, ja rozumiem, że oni to robią dla sprzedaży, aby panie noszące rozmiar 40, cieszyły się, że zmieściły się 36/38. No ale to gdzie ja mam kupować ciuchy w smyku? :) Skoro 34, wchodzi dziewczyna 2 razy taka jak ja

Zostaje size zero ;D
Nie spotkałam się z takim rozmiarem.

inkageo

No oberwałam już wczoraj za moje podkolanówki w wątku wiosennym ;) Ja tam je lubię ;) Mają przynajmniej ładny kolor ;)
Imagine there is no hate

olgaaa1

A to prawda, kolor świetny, sama mam pończoszki w tym kolorze :)