Sukienka na poprawiny.

Zaczęty przez olgaaa1, 22 Lut 2008, 11:38:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

Dziewczyny szukam teraz sukienki na poprawiny i się wkurzam, bo nic w tych sklepach nie ma  :lol:  Pokazałam moje propozycje na gazete.pl na forum o modzie, to mnie strasznie zjechały, ze wiocha, że fee...że takie można kupić pod KDT  :roll:  No i zaczeły mi pokazywać sukienki które one proponują, to hellllooooo....śmieci bym w nich nie wyniosła, więc zrezygnowałam z ich opini i pytam się was, czy podobają wam się te dwie sukienki:
Ta różowa jest dostępna w Madonnie.
Tą białą musiałabym sobie uszyć u krawcowej.( i nie chce białej).

kwiaty-aga

ta biała jest bardzo ładna

a nawet jeśli można w KDT kupić to co? ważne żeby Tobie sie podobała i żebyś Ty sie dobrze w niej czuła!

rubin04

No mi pierwsza się bardzo podoba - kolor nie mój, trochę zbyt mdły ale poz atym b. ok.

A ile w Madonnie ona kosztuje?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

No niby ladne, ale bez efektu wow...I nie w moim stylu, ale ma drugorzedne znaczenie :)  W drugiej nie podoba mi sie dol, nie lubie takich asymetrii. W obu nie podoba mi sie gora. Nie przepadam za odcinanym stanem, chyba ze w dlugich do ziemi sukniach w greckim stylu. Ale to moje zdanie. A co myslisz o czyms lekko w stylu lat 50.? Taki ksztalt spodnicy (obfity) jest super modny w 2008:

mayagaramond

Kroj 1. bardzo mi sie podoba, w 2. nie podoba mi sie dol.

Az zajrze na forum o modzie, co Ci tam laski zaproponowaly :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Pierwsza fajna, druga mi się nie podoba.
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: "olgaaa1"pod KDT

gdzie??? chetnie bym taką jak ta biała kupiła a do KDT mam po drodze  ;-)

ta różowa też mi sie podoba, tylko nie w tym kolorze :)

widać mam tandetny KDTowy gust ;)

ishka82

Mi się podoba druga. O jakim kolorze myślisz? Zmieniłabym tam dół, ale ogólnie jest ładna.
maroonbug, ta którą wstawiłaś jest śliczna, nawet kolor mi się podoba :-D
olgaaa1, najważniejsze, żeby sukienka podobała się Tobie i żebyś się w niej dobrze czuła. Poza tym ważne jest jaką masz figurę, w jakim fasonie ładnie wyglądasz. Moim zdaniem najlepiej poprzymierzać różne sukienki w sklepach i albo coś wybrać, albo przynajmniej zobaczyć w czym Ci najładniej i uszyć u krawcowej.

olgaaa1

Cytat: "Kasia"widać mam tandetny KDTowy gust
Widać ja też :)

rubin04

maroonbug, cudna! Tylko gdzie takie ładne znaleźć??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Przejrzałam wątek na forum moda i zgadzam się z dziewczynami, że jeżeli ta z Madonny jest ze szlachetnego materiału to warto dać 600 zł, a jeżeli to poliester to za drogo. Z propozycji dzieczyn z mody podobają mi się te. Nie lubię orsaya, ale ta czerwona sukienka za 100 zł nie jest zła, a z Madonny zodiaco fajna :)
Imagine there is no hate

olgaaa1

Ta czarna jest piękna, ale niestety nie na moją figure. Za drobna jestem na taki krój.
Ta mi się też niesamowicie podoba, ale nie odwże się

Kasia

Cytat: "inkageo"600 zł

a ona kosztuje 600zł ?

to jak na Madonne niedrogo

no i trzeba pamietać że w tej cenie jest również dopasowanie sukienki

moje koleżanka dowiadywała się w madonnie o cene jednej kiecki (niestety nie wim której) i usłyszała 1200zł

zuzia

Cytat: "olgaaa1"Ta czarna jest piękna, ale niestety nie na moją figure. Za drobna jestem na taki krój
która czarna?

Kasia

Cytat: "olgaaa1"Ta czarna jest piękna

to chyba fiolecik :)

inkageo

Cytat: "Kasia"a ona kosztuje 600zł ?
Taką informację znalazłam na forum moda.
Imagine there is no hate

olgaaa1

Dobra dziewczyny sprawa się wyjaśniła. Myślałam, że kosztuje 600zł, bo Pani w Madonnie jak zamawałam swoją suknie ślubną, powedziała w przelocie, że ta różowa około 600zł. Mówie ee...to spoko.
Ale zadzwoniłam teraz dla pewności i usiadłam z wrażenia........1290zł.  :shock:
No sorki, ale taka szmatka za tyle kasy, o nie......

ishka82

Cytat: "olgaaa1"No sorki, ale taka szmatka za tyle kasy, o nie......
Zawsze możesz uszyć u krawcowej ;-)  :mrgreen:

inkageo

A coś takiego, 375 zł
Imagine there is no hate

olgaaa1

widziałam ją na żywo i na pierwszy rzut oka nie wygląda na niesamowicie szlachetny :)
Poza tym nikt nie będzie się mnie pytał "Czy ta suknia jest ze szlachetnego materiału?" :lol:
Więć madonna odpada, ale nadal szukam, jak zobaczycie coś fajnego w sklepach to dajcie znać.
Ta czerwona z orsaya, wogóle mi się nie podoba i wolałabym coś na cienkich ramiączkach i z głębokim dekoldem

rubin04

inkageo, ta czerwona Orsey jest super! ja chcę taką!!!! to tegoroczna kolekcaja??
jejku, jak ją gdzies zlokalizujesz prosze o informacje!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Cytat: "rubin04"maroonbug, cudna! Tylko gdzie takie ładne znaleźć??

w internecie: http://www.therosedress.com/dresses/ad/bridesmaid/1094.html

Maja sporo ladnych i mozna wybrac kolor :) Trzeba sie tylko dokladnie zmierzyc, zamowic i voila, suknia jest  :mrgreen:

inkageo

Cytat: "rubin04"inkageo, ta czerwona Orsey jest super! ja chcę taką!!!! to tegoroczna kolekcaja??
jejku, jak ją gdzies zlokalizujesz prosze o informacje!!
Rubin tu jest link, piszą że miała być w sklepach do końca stycznia, ale pewnie jeszcze ją znajdziesz :)
http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=5162
Imagine there is no hate

maroonbug

Cytat: "inkageo"A coś takiego, 375 zł

Inka, ta jest piekna! Jest idealna!

Kasia

Cytat: "olgaaa1"Ale zadzwoniłam teraz dla pewności i usiadłam z wrażenia........1290zł.  

a nie pisałam ...