Moja piękna sesja nadmorska....

Zaczęty przez zuzia, 21 Lut 2008, 12:56:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamelia04.08.2007

na prawde bardzo fajne zdjecia, takie optymistyczne i pełne zycia
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kate.zet1

Zuzia fajne te jak wokół Ciebie biega 4 Twoich meżów....to by była całkiem ciekawa opcja - jeden do pracy, drugi na zakupy, trzeci sprząta a czwarty.... zawsze z Tobą....marzenia  :-D

zuzia

Cytat: "goga"zuzia, super zdjęcia!!! ale ciekawe jak twoja kiecka wyglądała po tej sesji  
w salonie nawet nie mrugnęli okiem :)

Cytat: "salsa"zuzia, zuzka ty w konczu przesyłasz mi ta płytę z rawami czy nie??  
zajrzyj do pw.

[ Dodano: 21-02-2008, 23:35 ]
Cytat: "sonatina"Zdjęcia super, nam też robiła zdjęcia ta sama fotografka  , tylko, że w lipcu.
no wlaśnie przez Ciebie ją znalazlam :)

[ Dodano: 21-02-2008, 23:36 ]
Cytat: "kate.zet1"Zuzia fajne te jak wokół Ciebie biega 4 Twoich meżów....to by była całkiem ciekawa opcja - jeden do pracy, drugi na zakupy, trzeci sprząta a czwarty.... zawsze z Tobą....marzenia  
mi się najbardziej podoba fotka, na której mój K. ma skrzydla aniola - jedyna okazja, żeby go zobaczyć w tej roli  ;-)

sputnik_sweetheart

Super fotki, takie radosne!!no i morze :) piękne!

mary

sama skusiłabym się na taką sesję, gdyby nie te 700km do morza ;)

zuzia

Cytat: mary_popins w 04 Mar 2008, 19:10:33
sama skusiłabym się na taką sesję, gdyby nie te 700km do morza ;)
my przejechaliśmy 600 :D


ddu

zdjęcia extra! ale: zawsze mnie interesowało: co się dzieje z sukienką po takich wodnych zdjęciach?

zuzia

Cytat: ddu w 06 Mar 2008, 18:19:38
zdjęcia extra! ale: zawsze mnie interesowało: co się dzieje z sukienką po takich wodnych zdjęciach?
dziekuję.
idzie do prania. W salonie (bo sukienkę wypożyczałam) nawet nie mrugnęli okiem :)

ddu


sierpniowajulka

Wyciągam wątek do góry, cobyś nie musiała go szukać... by wkleić drugą porcję zdjęć. :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login