Fryzjerka na 01 maja - mission impossible

Zaczęty przez martaba, 19 Lut 2008, 17:52:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

kamelia04.08.2007 a przepraszam, myslalam, ze z drugiej..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

maroonbug

Wow martaba, nie zalapalam w ogole, ze to Ty na tym zdjeciu w sukni, myslalam w pierwszej chwili, ze to katalogowe zdjecie!
Makijaz z drugiego podejscia jest znacznie lepszy (ZNACZNIE!). Na Twoim miejscu poprosilabym makijazystke o mocniejszy roz na policzkach, doda uroku i swiezosci i radosci i w ogole. I bedzie git.
Co do fryzury jest okej, zdecydowanie mozesz zostac przy tym pomysle. Na pewno w dniu slubu bedzie duzo bardziej dopracowana, bedzie inny efekt. Doradzam podniesienie fryzury nad czolem, zrobienie takiej kopulki (Gwen Stefani taka czesto nosi)- wydluzy twarz, wysmukli sylwetke, doda elegancji. Pisze "kopulki" i mam na mysli subtelne uniesienie, a nie natapirowana konstrukcje rodem z lat 60 :)

martaba

#52
kamelia04.08.2007 albo nie przeczytałaś wątku uważnie, albo nie jesteś obiektywna. Choć osobiście wolałabym, żeby ta pierwsza wersja okazała się prawdą...

maroonbug ja mialam lekko podniesione wlosy. Moze na tym zdjéciu bédzie lepiej widav:

maroonbug

a rzeczywiscie, tamto zdjecie bylo zrobione z gory i nie bylo widac dobrze, przyjrzalam sie :)
rany, martaba, jak Ty wygladasz w tej sukni! jestem pod wrazeniem :)

spragnienie

martaba dobrze, że się nie obraziłaś tylko zmieniłaś Panią
teraz Twoje oczy podkreślone są kolorem, a nie megailością tuszu ;)
jest o wiele lepiej :)

kamelia04.08.2007

#55
martaba

bardzo przepraszam, jeśli cię zabolał brak pochlebstw z mojej strony, choć na twoim miejscu bym sie ucieszyła na krytykę konstruktywną, a nie zarzucała niedokładne czytanie czy brak obiektywizmu. Różnie można reagować na negatywne oceny: można wziąć pod uwagę i wyciągnąć wnioski albo można sie nadąsać i obrazić. Twój ślub, twój wygląd, twój wybór...
Mam wrażenie, że ty jednak nie przeczytałaś moich wcześniejszych wątków.

Oba te zarzuty są z lekka o kant stołu, gdyż miałam oceniać twoja fryzurę i makijaż, więc trudno mówić tu o niedokładnym czytaniu (zdjęcia?), a to, czy ci makijażystka nałożyła brąz i złoto, nie ma znaczenia dla oceny całości.
Co do braku obiektywizmu, to ten argument też z odległej galaktyki, gdyż cały obszar o którym dyskutujemy jest głęboko subiektywny.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

martaba

Kamelia, pewnie, tylko ze jak bys przeczytala watek, to zrozumialabys ze zdjecia ktore ocenilas negatywnie juz dawno w ten sposob zostaly ocenione przez pozostale forumki (tylko mialy wiecej taktu i uzyly delikatniejszych slow)

Ale kazdy sobie wystawia swiadectwo.

Natomiast zdjeciom, ktore w tej chwili poddalam pod ocene forumek, poswiecilas tylko jedno zdanie.

olgaaa1

Kamelia, skończ już, bo nie masz racji, maetaba nie wkleja tu foty aby ją oceniać, tylko popdpowiedzieć jej coś, każdy ma swoje zdanie, no ale bez przesady, jakbys się czuła gdyby ktoś Ci powiedział, że w dniu ślubu wyglądąłaś obleśnie i prostacko? Cięty jezyk jest teraz w cenie, ale trzeba go umiec używać, w odpowiednim momencie.
Pierwszy makijaż był fakt źle wykonany, drugi jest piękny, przynajmniej mi się podoba, jest delikatny  i podkreśla urodę. Ja bym tylko bardziej podkreśliła kości policzkowę, jakimś złocito-brązowym różem.

kamelia04.08.2007

Cytat: olgaaa1 w 10 Kwi 2008, 14:27:07
maetaba nie wkleja tu foty aby ją oceniać, tylko popdpowiedzieć jej coś

nie chcesz, czy nie potrafisz czytać....

Cytuję, to co było napisałam wczoraj o 13:10.

"Proponuję oczy potraktować cieniami, ale nie czarnymi, brązowym, czy innymi ciemnymi, lecz jaśniejszymi i przede wszystkim świetlistymi, kąciki powinny być rozświetlone. Rzęsy podkreślone, ale nie aż tak, może nie koniecznie czarnym tuszem, może ciemnym brązem. Teraz rzęsy robią niekorzystny kontrast z brwiami.
Usta podkreśl jakaś żywszą szminka, tylko nie różem barbie, lecz jakaś czerwienią.
Kości policzkowe też zaznacz.

Zdjęcie z drugiej strony. Oczy wyglądają lepiej."

legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

olgaaa1


nie chcesz, czy nie potrafisz czytać....
Czasami nie mam ochoty, ani czasu czytań komentarzy czytać uszczypliwych komentarzy pewnych osób jupi


sierpniowajulka

Martaba, w sukni wyglądasz przepięknie. Jednak mam zastrzeżenia do fryzury i makijażu...
1 fryzura: o ile z tyłu prezentuje się dobrze (choć nie jest w moim guście, bo nie lubię takich zawijasków), to z przodu nie jest dobrze... :( Wygląda na to, że fryzjerka skupiła się jedynie na tyle, a na przód zabrakło już jej inwencji. I nie twierdzę, że powinna była Ci tam porobić loczki czy inne cuda, ale mogła się trochę wysilić. Przedziałek powinien być bardziej z boku, a kosmyki włosów nie powinny tak smętnie lecieć na twarz! Może zamiast kwiatów powinnaś we włosy nad uchem wpiąć spinkę przytrzymującą grzywkę?
Makijaż zaś powinien być bardziej rozświetlający Twoją twarz... Kamelia ma trochę racji pisząc:
"Proponuję oczy potraktować cieniami, ale nie czarnymi, brązowym, czy innymi ciemnymi, lecz jaśniejszymi i przede wszystkim świetlistymi, kąciki powinny być rozświetlone."
Przy linii rzęs dałabym ciemne cienie, ale jedynie tam... Tak jak miała Inka na plenerze: http://picasaweb.google.pl/Inkageo/PlenerOdMonikiIEmilaPoPiesznych/photo#5122016791176438610
Oko ma ciemną oprawę i świetnie wygląda na zdjęciach, ale dzięki zielonemu (czyli jasnemu i świetlistemu) cieniowi jest bardzo świeże.
Nie zgadzam się tylko z kameliową wizją czerwonej szminki - masz zbyt delikatną urodę...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Drugi makijaż bardzo ładny, i mam do niego takie pytanie... jak długo wytrzymuje kolor położony na usta przez makijażystkę? Czy może makijażystka daję trochę błyszczyku/pomadki do poprawiania potem?

Wiem, pytanie kompletnie laickie, ale ja zupełnie nie mam doświadczenia w profesjonalnym makijażu.

kamelia04.08.2007

#62
Cytat: ze_nitka w 13 Kwi 2008, 17:32:17
Czy może makijażystka daję trochę błyszczyku/pomadki do poprawiania potem?


nie daje niestety. Teoretycznie nakłada trwałą szminkę, która teoretycznie ma długo wytrzymać. W praniu jest, jak wiadomo, różnie.

MaxFactor ma/miał trwałe szminki lipfinity (szminka+bezbarwny błyszczyk-utrwalacz), podobno je wycofał i na to miejsce wprowadził błyszczyki dwustronne (po jednej stronie kolor, po drugiej nabłyszczenie-utrwalenie). Szminki były bardzo dobre, błyszczyki mogą być.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

wis

Cytat: ze_nitka w 13 Kwi 2008, 17:32:17
Czy może makijażystka daję trochę błyszczyku/pomadki do poprawiania potem?
Moja powiedziała, że na próbnym jak już wybierzemy kolorówkę, spiszę sobie co mam na ustach i zakupię w Sephorze co by wieczorem poprawić zjedzoną szminkę czy błyszczyk.

salsa

ja od swojej dostałam szminkę, błyszczyk, puder i chusteczki matujące-choć tu się uparła bo nie mogła uwierzyć, ze nie potrzebuję;)
wyposażyła mnie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ze_nitka

Porozmawiam z moją, może mnie również wyposaży...

Basia

Cytat: salsa w 14 Kwi 2008, 17:43:09
ja od swojej dostałam szminkę, błyszczyk, puder i chusteczki matujące-choć tu się uparła bo nie mogła uwierzyć, ze nie potrzebuję;)
wyposażyła mnie :)
jejku... co Ty miałaś za makijażystkę...  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jeszcze nie spotkałam takiej... (może zdradzisz namiar na nią namiar?)
Te które spotkałam to tylko odwalają robotę i nie przejmują się co będzie dalej...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

martaba

Dziewczyny, moja także da mi szminkę, błyszczyk i waciki matujące, także sądząc po Waszych wypowiedziach to raczej norma  :) Mi szminka trzymała się z 4h, ale ja mam wysuszone usta (muszę nad tym popracować)

Muszę pomyśleć nad przodem fryzurki...

katjaaa

Martaba-w drugiej wersji makijażu wyglądasz świeżo i przyjemnie:)
Suknia piękna-idealnie dobrana do Twojego typu urody-wyglądasz w niej REWELACYJNIE!
Z tyłu fryzura ok-jęli chodzi o przod-mam wrażenie ,że za bardzo "leży"-moze  dało by się coś podnieśc?

Ogólnie- piękna Panna Młoda:)

Zazdroszczę makijażystki-nawet nie wiedziałam,ze mogą wyposażyc klientki w niezbędne kosmetyki...