Fryzjerka na 01 maja - mission impossible

Zaczęty przez martaba, 19 Lut 2008, 17:52:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martaba

Dziewczyny - ratujcie  :placze:

Obdzwoniłam już wszystkie znane mi i w miarę zaufane salony w wawie - i żaden nie pracuje 01 maja, kiedy mi się właśnie w ten dzień zachciało brać ślub  :evil:  też mieliśmy pomysł...

Czy któraś może zna fryzjerkę, która byłaby chętna do pracy w Święto Pracy? I dodatkowo jest godna polecenia?

Jeszcze nie rozpoczęłam poszukiwań makijażystki, ale czuję przez skórę że będzie ten sam problem  :-(

zosia2007

Nie wiem czy "mój" fryzjer pracuje akurat 1 maja ale zawsze możesz zadzwonić i spytać. Jest to trochę "ekscentryczny" facet ale dobrze czesze i ścina - przynajmniej mnie i moje koleżanki. Namiary wysyłam na priv.

tyna

znam ten ból bardzo dobrze, ja też z 1 maja i z fryzjerem było cięzko ale ja z małej mieściny jestem to może dlatego. W końcu znajoma fryzjerka się zdecydowała ale pod warunkiem, że uczeszcze nie tylko mnie. Kosmetyczkę mam na szczęście znajomą więc nie ma problemu. Swoją drogą nie przypuszczałam, że będzie tak ciężko! Wydaje mi się, że na jakieś święta byłoby łatwiej coś załatwić niż na 1 maja. Życzę powodzenia w poszukiwaniach i pozdrawiam.

kwiaty-aga

fryzjerką nie jestem, ale pracuję w ten dzień :)
więc jak będziesz szukała kogoś, któwykona Ci bukiet i dekoracje kwiatowe, to daj znać :)

ze_nitka

Spróbuj tutaj: http://www.gabinetkleopatra.pl/site.php?id_menu=13. Jest fryzjer, makijażystka i wszystko. Nie wiem czy pracują 01.
A tak swoją drogą w związku z ewentualnymi problemami w sektorze usługowym dnia 3 maja przełożyliśmy ślub na 10.

kwiaty-aga

tak sobie jeszcze myślę, że może po hotelowych salonach poszukaj - tam powinni mieć otwarte w długi weekend. Albo prywatnie umów się z jakąś fryzjerką z salonu - ona dorobi, a Ty będziesz zadowolona

Basia

martaba, bardzo dobrze wiem co czujesz. Ja mam ślub 22 maja w Boże Ciało. Bardzo bałam się tego terminu właśnie ze względu na fryzjerkę...
Okazało się że nie potrzebnie ...

ale po kolei.
Dzwoniąc po salonach nic nie uzyskasz, bo po zeszłorocznej zmianie prawa oni po prostu nie moga pracować (w zeszłym roku wprowadzono zakaz pracy w  Nowy Rok, w święta Wielkiej Nocy, 1 maja, 3 maja, w pierwszy dzień Zielonych Świątek, w Boże Ciało, 15 sierpnia - w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Wszystkich Świętych (1 listopada), Święto Niepodległości (11 listopada), a także święta Bożego Narodzenia. )
Spróbuj porozmawiać prywatnie z fryzjerką. Jeśli nie masz żadnej sprawdzonej, porozmawiaj ze znajomymi. Na pewno ktoś ma znajoma fryzjerkę, ktora chętnie zgodzi się zarobić w dzień wolny przecież nie małą kasę!
Po ostatnich doświadczeniach wiem że bardzo dobrym źródłem takich informacji są też makijażystki. One pracują w tych samych kręgach i  mają dużo kontaktów.

Ja właśnie przez makijażystkę i znajomych znalazłam kilka możliwości. Nie mam czasu jednak ich wypróbować... więc po prostu zdecydowałam się na polecaną przez kilka osób fryzjerkę. Zadzwoniłam do niej i nie było problemów by umówic się z nią w dzień wolny.

Aaaa i spytaj w swoim salonie sukien ślubnych. Panie które tam pracują to skarbnica wiedzy ...
Nie martw się! Będzie dobrze!
Powodzenia!

;-)
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

sierpniowajulka

Martaba, zapytaj także swojego fotografa, czy nie ma namiarów na kogoś, z kim współpracuje przy sesjach. Poleciłabym Ci mojego fryzjera, ale niestety wyjeżdża na weekend majowy, więc odpada.  :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

ja też myslałam że na 3 maja będę miała z umówieniem sie z fryzjerką i na zrobienie makijazu, jednak po osobistym kontakcie z moją fryzjerką okazało się, że ni ma problemu na umówienie się z nią. ona miała wcale nie pracować w ten dzień, ale ze względu na mnie zdecydowała sie pracować. Nawet moja mama siostry i świadkowa sie u niej będą czesać :-D

ale Basia  miała rację że przez telefon nic nie zdziałasz, bo fryzjerzy obawiają sie kontroli odnośnie nowych i tak nagłosnionych w telewizji przepisów.

powodzenia w poszukiwaniach i na pewno się uda :)

ze_nitka

marlen_ka, moja mi powiedziała że nie pracuje, a i tak w końcu nie u niej będę się czesać, bo jej upięcia nigdy nie przeżyły całej nocy.

marlen_ka

ze_nitka, ja bardzo chciałam się czesać u mojej fryzjerki, ponieważ tylko ona umie mnie uczesać, a jak zdarzyło mi sie iść do kogos innego, to zawsze byłam bardzo niezadowolona, poniewaz mam strasznie ciężkie i gęste włosy i inne fryzjerki nie umiały och tak zrobić żeby całość sie nie rozpadła. a poza tym ona ma zakład w małym miasteczku, tam gdzie mieszkaja moi rodzice i wiem, że za czesanie próbne+właściwa fryzura nie zapłace wiecej niż 100 zł, co przy cenach olsztyńskich fryzjerów jest bardzo mała kwotą,

5czwartych

ze_nitka, namiary do Kasi Sujki - 508858389 (makeup). dużo fot modowych na mojej stronie (marcinrusinowski.com > fashion/beauty) to jej praca. nie wspominając o avatarowej :) ślubnych też sporo robi - ostatnio coraz częściej się z nią widzę na przygotowaniach zamiast na sesjach modowych :)

nie wiem czy Kasia pracuje 1maja, ale zadzwonisz to się dowiesz :) jak zrobiła w sobotę próbny makijaż to przyszły pan młody na sesji narzeczeńskiej cały czas 'wow' i 'woow' gadał :)

aha - byłbym zapomniał - Kasia robi też fryzury. tylę mogę pomóc.

martaba

Za radą Sierpnikowejjulki skontaktowałam się z moim fotografem i niemożliwe stało się możliwe - w sobotę idę na próbny makijaż i fryzurę.

Dzięki Ci Fotobern  :)

Dopiero później się zorientowałam, że 5czwartych proponował mi tą samą osobę - świat jest mały...

Jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję za pomoc, namiary i słowa wsparcia, bo jak zakładałam ten wątek to byłam naprawdę w kropce.

A - i oczywiście zamieszczę zdjęcia z próbnej  :juhu:

5czwartych

tia, bo ja się zdążyłem pogubić w tym wątku kto kogo potrzebuje :D

martaba

tak jak obiecałam zamieszczam fotkę z próbnej fryzury i makjiażu...

zwierzatko_mojej_mamy

hmm - moze by tak wiecej koloru? :> oprocz tgo, ze sie nie usmiechasz to jakos tak smutno-nobliwie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

hej - zrobilam Ci alternatywna wersje :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

martaba

zwierzatko_mojej jesteś niesamowita  :D

Co do ust - to ja ich za bardzo nie lubię i nie chciałabym ich eksponować - stąd kolor cielisty.

Jeśli chodzi o fryzurę - muszę to przemyśleć, bo Twoje zdjęcie bardzo mi się podoba.

Fakt, że nie uśmiecham się na zdjęciu, ale jakoś tak wyszło  :(

zwierzatko_mojej_mamy

martaba - to jak nie usta to ja bym poszla w mocniejsze/ bardziej kolorowe oczy - bo teraz widac piekne rzesy - ale to tyle - ja bym bardziej podkreslila;) moze na zywo wiecej widac, ale ak sama widzisz na zdjeciu juz nie ;)

co do fryzury to tak zaszalalam, jak juz zmieniam to na calosc ;) w tej wersji spietej calkiem to jeszcze bardziej powaznie wygladasz, wiec jesli taka to ja bym cos tam dorzucila - kwiatka, fale na grzywce? no cos zeby odswiezyc ;) bo rozpuszczona bardziej dziewczeca ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

wersja fryzury autorstwa zwierzątka najbardziej mi sie podoba

nie wiem czy to wina aparatu czy taki rzeczywiście jest makijaż ale cera wygląda strasznie ziemisto

oczy ładnie wyeksponowane chociaż te brązy jakoś gryzą mi sie z tym kolorem cery

w każdym badź razie zwierzak powinien zostać wizażystką bo fryzurka super :)


usta podobają mi sie bardziej w pierwszej wersji

spróbowałabym jeszcze jakiegoś lekko barwiącego błyszczyka


salsa

martaba-niestety, ale pierwsze podejscie nie ejst zbyt udane
nie bede Ci tu sciemniac, bo pewnie chodzi Ci o nasze opinie a nie o sciemnianie:P

makijaż jest kiepski-cera się swieci, tusz słabej jakosci, wiecac, ze rzęsy posklejane, brak rózu na policzkach gasi całosc
nie wygladasz jak świeża panna młoda, ale jak zmeczona po całym dniu bizneswoman
ja to tak widzę, moze to tylko kwesta fotki....

druga sprawa to fryzura-tak sobie dobrana do twarzy, poza tym jakby "niedopracowana" moze to wiatr potargał jak wracałas do domu, a moze to dlatego ze probna i fryzjerce się nie chciało
ja bym ejdnak zdecydowanie zmieniła koncepcję uczesania, bo ta fryzura nie pasuje do Twojej buzi

mam nadzieje, ze kolejne wyjscie na probne czesanie czy malowanie uda sie lepeij, czego Ci zycze, boś ładna dziewoja i szkoda by było, zeby gdzies sie to zatraciło.

POWODZENIA:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

goga

Martaba - ależ ty masz długie rzęsy dziewczyno!!! tylko pozazdrościć. Trzeba je naprawdę wyeksponować - dobry tusz - który NIE SKLEJA -  i będzie super, no i mnie też za mocne usta nie bardzo się widzą. Pierwsza wersja ust chyba lepsza - tylko dodać błyszczyk:)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

a i jeszcze jedno - nie uczesala Ci brwi ;) chyba, ze uczesala, ale sobie potargalas ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

spragnienie

włosy bym jednak upięła (wersja zwierzakowa :)) pasuje Ci

makijaż niezbyt mi się podoba :( tak jak napisałą salsa - wyglądasz jak zmęczona po całym dniu pracy, a nie jak w świeżym makijażu (nawet po 10 godz powinnaś na ślubie wyglądać świeżo- trzeba popsikać fixatorem)
buzia Ci się świeci!! nie masz zaznaczonych kości policzkowych (chociażby pudrem rozświetlającym w kulkach, jeśli nie lubisz różu i mocniejszego podreślania), cera jest szara na tym zdjęciu, a powinnaś wyglądac promieniście
podkreśliłabym mocniej te wielkie oczy i długie rzęsy, a usta tylko lekko zaznaczyła, nawet samym jaśniutkim błyszczykiem (w myśl zasady, że mocno podreśla się albo oczy, albo usta)

inkageo

Jesteś bardzo ładną dziewczyną, oczy wyglądają pięknie, może należy je jeszcze mocniej podkreślić? Mi brakuje różu na policzkach, może odrobiny pudru brązującego. Fryzura średnia.
Imagine there is no hate