Obrączki odebrane!

Zaczęty przez Lwica, 19 Lut 2008, 16:38:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

mieliśmy troche złota poszliśmy do jubilera na ul Ruskoiej we Wrocku ( tam gdzie wiele was polecało - wielkie dzięki)  :) i oto efekt.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

spragnienie

na Ruskiej? też słyszałam dobre opinie..  długo czekaliście?

A zdradzisz jaką macie grawerkę ?  :mrgreen:

Lwica

spragnienie, nasze imiona i data ślubu  :-D a czekaliśmy niespełna dwa tygodnie.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

spragnienie

acha  :mrgreen:
fajnie, że się udało zmieścić w Twojej obrączce grawerkę pod diamencikami

Lwica

No u mnie jest małymi literkami a u mojego Kochanie takie wielkie heheheh. to chyba żeby nie zapomniał z kim ślubował  :-D A grawerke oni na gratis zrobili sami.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

aniak1211

bardzo ladne obraczki :-D

Lwica

aniak1211, dziękuję! sama jestem zdziwiona przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mobka

Hmmm na Ruskiej? My w większości polecałyśmy Kazimierza Wielkiego ;) No chyba, że coś przegapiłam. A obrączki b. ładne - zdradzisz cenę?

Lwica

mobka, znaczy my dalismy tylko 390 zł  ;-) bo mieliśmy swoje złoto. Ale takie gotowe od nich były za ok 1 400 zł.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mobka

Hmmm to w takim razie "kamyczki" to cyrkonie czy brylanciki? Bo jak te drugie to przepłaciłam ;) No chyba, że mieliście znacznie więcej złota niż na obrączki i oddaliście w rozliczeniu ;)

Lwica

mobka, na razie cyrkonie a potem moje kochani wstawi mi brylanciki. U nich koszt jednego to ok 70 zl. A złota mieliśmy mnóstwo (obydwie mamy stanęły na wysokości zadania) i dalisy tylko tyle ile miały ważyc obrączki.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mobka

Cytat: "Dorotka1981"U nich koszt jednego to ok 70 zl

To dobrą mają cenę :) Ja płaciłam 120zł. Ale to pewnie też zależy od wielkości, przejrzystości itp.

ewdomaga

hej Dorotka. jak tam nastrój? to już niedługo Wasz wielki dzień.

marta85

My też już mamy - to się chwalę - cudne są i pięknie na palcu wyglądają :)
http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,pallad,7092
grawer był gratis, obsługa - super!