buty do sukni ślubnych

Zaczęty przez dagi, 19 Lut 2008, 13:31:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Majeczka

elizapj :) ja wlasnie szukam satynowych a trafiam na skorzane :D moze masz jakies namiary na biale satynowe niewielki obcas??

a Twoje jak dla mnie bardzo ladne,a paluchy w niektorym modelach celowo wystaja i wygladaja sexi ;P
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Inka wyprzedzilas mnie z tymi 'sexi paluchami' niemal o sekunde :D
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: Majeczka w 11 Mar 2008, 20:59:46
elizapj :) ja wlasnie szukam satynowych a trafiam na skorzane :D moze masz jakies namiary na biale satynowe niewielki obcas??
a Twoje jak dla mnie bardzo ladne,a paluchy w niektorym modelach celowo wystaja i wygladaja sexi ;P
dzieki za to sexy...akurat nie mialam sexy jako zamiar w butach slubnych, widac wyszlo dobrze niechcacy...ja na te palce w ogole nie zwrocilam uwagi kupujac!!!:)
do satynowych moge podac nazwy firm, kt (nie wiem czy sa wszystkie) ale czesc powinnas znalezc na wyspie. Plus, pamietam, tez ze satynowe sa w wawie, na chmielnej w ktorejs bramie...wysokosci chmielnej nie pamietam. za to wiem, ze z ulicy byl napis o butach slubnaych w bramie.
przymierzalam satynowe: Filipa Scott, Versani, i fifi by Filipa Scott, Stewart Weitzam, manolo blahnik, Via Spiga, Kate Spade, Blue Tux, Ann Taylor, Grace
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 20:40:45
mialam dokladnie to samo napisać.
Buty ladne, ale to wykrojenie z widocznymi palcami...... okropne.
chyba zaczne sobie kolecjonowac krytyczne wypowiedzi zuzi...hahah ;D
czym Ci zaszlam za skore??? ???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Dzieki eliza piwko dla Ciebie :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

elizapj - a czy Ty pokazywalas juz swoja sukienke? Bom ciekawa :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Majeczka

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: elizapj w 11 Mar 2008, 21:26:05
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 20:40:45
mialam dokladnie to samo napisać.
Buty ladne, ale to wykrojenie z widocznymi palcami...... okropne.
chyba zaczne sobie kolecjonowac krytyczne wypowiedzi zuzi...hahah ;D
czym Ci zaszlam za skore??? ???
eliza czy ty szukasz zainteresowania swoją osobą czy coś?
bo nie bylam pierwsza i jedyna która napisala to o palcach. Chcialaś oceny to napisalam. Dla mnie jest to jedno z podstawowych kryteriów w pantoflach. Na przyszlosc napisz - przyjmuję tylko pochwaly i będzie po klopocie. Bo tobie najwyraźniej tylko pochlebne opinie pasują. Obiecuję, że więcej się w twoich wątkach nie odezwę.

elizapj

Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:11:26
eliza czy ty szukasz zainteresowania swoją osobą czy coś?
tak, ale nie na forum

Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:11:26bo nie bylam pierwsza i jedyna która napisala to o palcach.
poprzednia krytyka byla raczej konstruktywna dyskusja, w kt z checia zawedrowalam
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:11:26Chcialaś oceny to napisalam.
nie pisalam, ze chce oceny
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:11:26
Obiecuję, że więcej się w twoich wątkach nie odezwę.
Dziekuje
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

#59
elizapj,
ja jednak uważam, że to trudno nazwać konstruktywną krytyką:
Cytat: kathrines w 11 Mar 2008, 19:59:59
Fason może i niezły ale mi osobiście nie podobają się tak bardzo wykrojone buciki. Dla mnie wystające linie palców u stóp są mało eleganckie w czółenkach. Jak już pełne to tak, żeby nie było ich widać.
ale to tylko kwestia gustu... :)
a ty dorabiasz filozofię do swoich niezbyt trafnych wypowiedzi.
Dziewczyno, wyluzuj taką straszną rzecz napisalam?:
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 20:40:45
Buty ladne, ale to wykrojenie z widocznymi palcami...... okropne.
po co ci to forum jak już wlasnego zdania nie można wyrazić? Tylko glaskac po glowce? Przecież to nie koniec świata, że mi się twoje buty nie podobają. Twój ślub i twoje buty.

elizapj

Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:19:58
elizapj,
ja jednak uważam, że to trudno nazwać konstruktywną krytyką:
Cytat: kathrines w 11 Mar 2008, 19:59:59
Fason może i niezły ale mi osobiście nie podobają się tak bardzo wykrojone buciki. Dla mnie wystające linie palców u stóp są mało eleganckie w czółenkach. Jak już pełne to tak, żeby nie było ich widać.
ale to tylko kwestia gustu... :)
a ty dorabiasz filozofię do swoich niezbyt trafnych wypowiedzi.
Bo rzeczywiście straszną rzecz napisalam:
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 20:40:45
Buty ladne, ale to wykrojenie z widocznymi palcami...... okropne.
widze ze obietnice nie wypowiadania sie trudno trzymac;)

otoz, wszystko w zaznaczonym przez Ciebie zdaniu Kathrines, jest czyms z czym moglam polemizowac=dyskutowac
napisala doklanie co jej sie nie podoba i dlaczego a poza tym wg mnie zakonczyla taktownie, mowiac ze to kwestia gustu; dla mnie (i chyba wszystkich na swiecie) oznaka, ze ktos nie mial zlych intencji w krytyce i ze chce podkreslic, ze ich nie mial:)
napisanie, ze cos jest okropne, dla mnie nie otwiera drzwi do dyskusji:)
to juz tym razem papa na zawsze?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: elizapj w 11 Mar 2008, 22:26:52
widze ze obietnice nie wypowiadania sie trudno trzymac [/quote]
tak trudno czytać ZE ZROZUMIENIEM? to nie jest twój wątek.

salsa

Elizapj-ale Zuzia powiedziała tylko, ze jej sie nie podoba wycięcie tych palców, niczym Ci nie dogadywała.
mnie się tez nie bardzo te buty widzą, ale to jest moje zdanie, ktos inny moze powiedziec cos innego-czy to znaczy ze tez jestem złośliwa?

oceniamy buty, nie Ciebie:):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: elizapj w 11 Mar 2008, 22:26:52
napisanie, ze cos jest okropne, dla mnie nie otwiera drzwi do dyskusji:)
wyciągasz tylko polowę mojego zdania. Może warto przeczytać calość?

zuzia

#64
Cytat: elizapj w 11 Mar 2008, 22:26:52
to juz tym razem papa na zawsze?
bez komentarza bo musialabym przestać być mila.

elizapj

Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:19:58
po co ci to forum jak już wlasnego zdania nie można wyrazić?
tam gdzie prosze o zdanie, prosze o nie
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:19:58Tylko glaskac po glowce?
sa tez inne rodzaje interakcji na forum, poza wybrzydzaniem czyjis wyborow i glaskaniem po glowie
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:19:58Przecież to nie koniec świata, że mi się twoje buty nie podobają.
o dziekuje, to bylo oslniewajace
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: salsa w 11 Mar 2008, 22:29:18
Elizapj-ale Zuzia powiedziała tylko, ze jej sie nie podoba wycięcie tych palców, niczym Ci nie dogadywała.
mnie się tez nie bardzo te buty widzą, ale to jest moje zdanie, ktos inny moze powiedziec cos innego-czy to znaczy ze tez jestem złośliwa?

oceniamy buty, nie Ciebie:):)
salsa, sto lat Cie nie widzialam!
nie musisz bronic zuzi, bo ja jej nie atakuje, mowie tylko jak jest. ostatnio kilka ostrych akcentow pod moim adresem, uznalam za wazne poruszenia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: elizapj w 11 Mar 2008, 22:32:41sa tez inne rodzaje interakcji na forum, poza wybrzydzaniem czyjis wyborow i glaskaniem po glowie
czepiasz się i tyle.
Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem i nie pomijać części moich wypowiedzi wybierając te, które ci do twojej filozofii w danym momencie pasują to możemy podyskutować.

zuzia

Cytat: elizapj w 11 Mar 2008, 22:35:50
nie musisz bronic zuzi, bo ja jej nie atakuje, mowie tylko jak jest. ostatnio kilka ostrych akcentow pod moim adresem, uznalam za wazne poruszenia
no tak, zapomnialam, że raz śmialam się nie zgodzić z twoim tokiem myślenia. I to tak bardzo cie boli.

zuzia

Cytat: salsa w 11 Mar 2008, 22:29:18
Elizapj-ale Zuzia powiedziała tylko, ze jej sie nie podoba wycięcie tych palców, niczym Ci nie dogadywała.
mnie się tez nie bardzo te buty widzą, ale to jest moje zdanie, ktos inny moze powiedziec cos innego-czy to znaczy ze tez jestem złośliwa?
oceniamy buty, nie Ciebie:):)
no jakiś glos rozsądku. Szkoda, że eliza i tak tego nie zauważy.

elizapj

Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:36:01
czepiasz się i tyle.
nie sadze. nie slyszalam tego zarzutu od innych poza Toba, jak sie lista wydluzy, zaczne sie mocno nad soba zastanawiac
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:36:01Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem
zrozumialam wszystko, ale cytuje selektywnie. trudno komentowac kazde zdanie Twoich wypowiedzi. Jesli ten komentarz tyczyl sie zaprzestania udzielania sie na moich watkach - to przyznaje bez bicie, rozszerzylam rozumienie "moich watkow" do wszystich moich wpowiedzi w ogole... :) i byloby o tyle lepiej na tym forum, gdyby tak wlasnie sie stalo
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:36:01
i nie pomijać części moich wypowiedzi wybierając te, które ci do twojej filozofii w danym momencie uwazam
ywazam jednak ze wazniejszych tresci nie pomijalam
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:36:01
pasują to możemy podyskutować.
ogrania mnie smutek, ale nie wierze bysmy kiedys mogly cywilizowanie podyskutowac

mam wilekie poczucie straty czasu, mysl, ze Ty podobnie, wiec ja sie wylaczam z tej dysusji definitywnie .
osoby zainteresowane butami wylacznie przepraszam za zasmiecanie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

Dziewczyny to miał być wątek pomocny w wyborze butów ślubnych!!!
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: dagi81 w 12 Mar 2008, 07:48:34
Dziewczyny to miał być wątek pomocny w wyborze butów ślubnych!!!
i piwo dla tej Pani :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

elizka dyskryminujesz zuzię ;)

jak kathrines napisała Ci że te widoczna linie palców są beeeee to nawet nie pisnęłaś, baaaaaaaaaa nawet dodałaś że Twoja mama też tak twierdzi

ale jak zuzia napisała praktycznie to samo to odskoczyłaś jak oparzona
dlaczego?
tylko dlatego że nie napisała na koniec że to kwestia gustu?

eliza nie obraź się ale nie widze ostrych ataków w Twoim kierunku


co do butów to nie podobają mi się bo sa za proste, takie zwykłe buty

a widoczne linie paluchów bardzo mi sie podobają ;)

zuzia

Cytat: elizapj w 12 Mar 2008, 00:04:16
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:36:01
czepiasz się i tyle.
nie sadze. nie slyszalam tego zarzutu od innych poza Toba, jak sie lista wydluzy, zaczne sie mocno nad soba zastanawiac
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:36:01Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem
zrozumialam wszystko, ale cytuje selektywnie. trudno komentowac kazde zdanie Twoich wypowiedzi. Jesli ten komentarz tyczyl sie zaprzestania udzielania sie na moich watkach - to przyznaje bez bicie, rozszerzylam rozumienie "moich watkow" do wszystich moich wpowiedzi w ogole... :) i byloby o tyle lepiej na tym forum, gdyby tak wlasnie sie stalo
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:36:01
i nie pomijać części moich wypowiedzi wybierając te, które ci do twojej filozofii w danym momencie uwazam
ywazam jednak ze wazniejszych tresci nie pomijalam
Cytat: zuzia w 11 Mar 2008, 22:36:01
pasują to możemy podyskutować.
ogrania mnie smutek, ale nie wierze bysmy kiedys mogly cywilizowanie podyskutowac
większych bzdur nie czytałam. Wybierasz selektywnie jakieś pojedyńcze słowa. Czepiasz się i jesteś wielce obrażona. Najwyraźniej pasuje ci rola biednej, atakowanej elizy bo inaczej to byłoby po prostu za zwyczajnie. Nudzisz się i tyle.
Nie próbuj mnie wmanewrowywać w swoje tanie gierki. Nie pozwolę, żeby ktoś mnie obrażał i dopowiadał sobie do moich wypowiedzi nie wiadomo czego. A ty to ewidentnie robisz. Bo co? bo napisałam, że unikanie nauk jest nie fair? I ty od razu uważasz, że atakuję Cie gdzie się da i o co się da?
Dziewczyno - dorośnij bo na razie to zachowujesz się jakbyś dopiero co wyszła z piaskownicy!