buty do sukni ślubnych

Zaczęty przez dagi, 19 Lut 2008, 13:31:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

mojego nabytku??
poprawinowej??

jeszcze jej nie odebralam...:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

a i wrzuc/przypomnij pliz link do Twojego watku...bo sie pogubie:(((
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mignon

Dziewczyny! Mam pytanie czy Wasze buty były w identycznym odcieniu niż sukienka? Znalazłam bardzo wygodne buty (a u mnie z tym trudno, bo podbicie jak u chłopa, pięta chuda, stopa mała), ale są niestety ciut ciemniejsze od tego sukienkowego skrawka materiału. I tak się zastanawiam czy to się bardzo będzie rzucać w oczy... :(

magdarynka

Cytat: mignon w 15 Kwi 2008, 08:33:20
Dziewczyny! Mam pytanie czy Wasze buty były w identycznym odcieniu niż sukienka? Znalazłam bardzo wygodne buty (a u mnie z tym trudno, bo podbicie jak u chłopa, pięta chuda, stopa mała), ale są niestety ciut ciemniejsze od tego sukienkowego skrawka materiału. I tak się zastanawiam czy to się bardzo będzie rzucać w oczy... :(
Ja kupilam buty bez probki materialu wiec pojecia nie mam czy mnie oko nie zawiodlo ;) Mysle ze lepiej jak but jest ciut ciemniejszy od sukni niz jak jest na odwrot
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

Też mi się wydaje, że już lepiej ciemniejszy, zwłaszcza że te buty później bym wykorzystała, ale ciągle się waham

Kasia

ja mam srebrne do białaej sukni
czyli kolor całkowicie inny
i jestem bardzo zadowolona bo tak chciałam

ze_nitka

Cytat: mignon w 15 Kwi 2008, 08:33:20
Dziewczyny! Mam pytanie czy Wasze buty były w identycznym odcieniu niż sukienka? Znalazłam bardzo wygodne buty (a u mnie z tym trudno, bo podbicie jak u chłopa, pięta chuda, stopa mała), ale są niestety ciut ciemniejsze od tego sukienkowego skrawka materiału. I tak się zastanawiam czy to się bardzo będzie rzucać w oczy... :(
Mignon, kolor butów może różnić się trochę od sukienki. Nie będzie to tragedia. Moje są trochę jaśniejsze, uparłam się na skorzane i nie znalazłam butów skórzanych w kolorze idealnie pasującym do sukienki.

elizapj

mignon, jesli sa bardzo wygodne, i jesli to u Cieb bliskie  cudem,  to je kup:) nie przydadza Ci sie (na wszelki wypadek) na inne okazje??:)

Lub, jesli mozesz umow sie ze sklepem, ze je oddasz, bez uzywania, jesli sie okaza za bardzo ciemne - ale ze wolisz kupic teraz - przed mozliwoscia porownania z suknia - w obaiwe, ze potem ich juz nie bedzie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xbozenkax

A co myślicie o tych butach?

xbozenkax

I wersja z odkrytymi palcami:

Majeczka

Mi sie podobaja :) i chyba bardziej te z odkrytymi czubkami. A gdzie je znalazlas?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

xbozenkax

Buty znalazłam na allegro. Mają kolor jaśniutkie ecru, a ja mam suknię śmietankową więc myśle , że powinny pasować. Ale już raz kupiłam buty bez mierzenia i jednak rozmiar rozmiarowi nie równy. Ale te mozna zwrócic w razie czegi i ceny są zachecające. Ale nie wiem i tak które wybrać...

kathrines

Te z odkrytymi czubkami niezłe. A z czego one są, wyglądaja na lakierki. nie boisz się obtarć?

xbozenkax

Tak to są lakierki. Jeśli buty są sztywne obcierają mnie bez róznicy na to z czego są, a nawet czasem te które w pierwszej chwili wydają mi sie bardzo wygodne. Więc tego nie przewidzę  niestety.Ale mimo wszystko jakoś obawiam się zamówić bez mierzenia

olgaaa1

Jak ja szukałam butów, to Pan mi powiedział, że buty powinny być ciemniejsze od sukni, zdziwiło mnie to, ale może to prawda, bo jaki sens miałby wprowadzając mnie w błąd :)
Mam do was jeszcze jedno pytanie, byłam w piątek na przymiarce i zauważyłam w salonie, że mi się buty ślizgają, na mojej sali są bardzo ślizgie kafelki, czy mozna coś z tym zrobić, jakaś guma u szewca czy coś? Robiłyście coś takiego kiedyś?

Kasia

olgaaa1 spokojnie szewc co podklei :)


elizapj

o ja w blogu o tym pisalam:)

papierem sciernym mozna samemu 'schropowacic' podeszwe:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

olgaaa1 a to ty mi pokazywałaś te srebrne z ryłko?

bo te co widziałam na strefie to miały czarną podeszwę

a u mnie w Ryłko są identyczne na jasnej podeszwie - są superwygodne już je miałam kupować ale sie zawahałam :) i dobrze bo kilka sklepów dalej stały i czakały na mnie MOJE buty :)

Kasia

w sklepie Franko (Franco) widziałam ciekawe buty
firma bodajże VANESSA
buty na niewysokim obcasie
okrągłe czubki
kokardka
odkryta pięta
koloru niestety dobrze nie widziałam albo białe albo bardzo jasne ecru
cena 130zł

zdjęcia niestety nie posiadam
nie mogę znaleźć strony firmy
sklep franko jest w Warszawie w okolicy Wrocławskiej i Powstańców Śląskich
a także w podziemiach pod rondem Marszałkowska/Al. Jerozolimskie


maroonbug

cumberland piekne! mniemam, ze nie mozna ich online zakupic ?

cumberland

maroonbug no niestety jeszcze nie mają sklepu online :( ale śledzić nie zaszkodzi www.kazar.pl

maroonbug

Cytat: cumberland w 25 Kwi 2008, 12:25:20
maroonbug no niestety jeszcze nie mają sklepu online :( ale śledzić nie zaszkodzi www.kazar.pl

Yyyyyy!  :o  :o  :o Ile oni maja fajoskich butow!
Dobrze, ze w czerwcu jade do PL, Kazar mam na liscie miejsc do odwiedzenia :)

martullek

cumberland piękne te buty. ja niestety muszę mieć zabudowane z przeodu i z tyłu - jestem październikowa, więc po 1. może być plucha, po 2. pewnie będę musiała mieć rajstopy/pończochy bo zimno (zwłaszcza w nocy), a wystających paluchów w rajstopach nie zniosę... :(