buty do sukni ślubnych

Zaczęty przez dagi, 19 Lut 2008, 13:31:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

olgaaa1, te o pokazujesz mierzylam - na oko sa wygodnie - nie wiem jak po 2 czy wiecej godzinach - na razie tylko one mi wpadly w oko i kosztuja 249 zl :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mona_liza

ulala28, podobaja mi się te buty co wkleiłaś! Co to za firma? Gdzieś je można "na żywo" zobaczyć, przymierzyć?

emcia

Cytat: "wrobelek0403"
Cytat: "emcia821"Właśnie zamówiłam butki na zmianę, na niższym, bo 6 cm obcasie. Na ślub będą inne srebrne, a później zmienię na te. Białe niestety, na jeden raz, ale drogie nie były- to zamówiłam. Siła promocji...

emcia, nie wiem, czy to była wlasciwa decyzja. Ja bym na slub wziela cos tanszego (to tylko 2-3 godziny), a na wesele - przede wszystkim wygodniejszego. Co wiecej, jak zalozysz nizsze buty na wesele, bedziesz zamiatac suknia,a Ty i maż bedziecie ja przydeptywac w tancu.

Te buty mają bardzo dobre opinie i są "głębokie", właśnie takiego czegoś szukałam na moją szeroką stopę. Wierz mi, że wygodnych butów to ja mam bardzo mało. Ile by nie kosztowały, zawsze jest coś nie tak.
To model Bronx Princess z butyk'a. Są skórzane i podobno wygodne. Jeśli chodzi o cenę, były przecenione z 209 zł na 65zł, więc znacznie. To właśnie ta niska cena. Obcas jest 2 cm mniejszy niż w tych drugich butach, pomyślę o tym przy przymiarkach sukni.

ulala28

ulala28, podobaja mi się te buty co wkleiłaś! Co to za firma? Gdzieś je można "na żywo" zobaczyć, przymierzyć?
Butki firmy Coloriffics model Donna, niestety nie mam pojęcia gdzie mozna je przymierzyć:(

sierpniowajulka

chciałam w strefie modowej pokazać butki, jakie sobie wczoraj zakupiłam. Zajrzałam na stronę: http://www.buffalo-shop.de i okazało się, że moich tam nie ma, ale jest za to kilka par nadających się na ślubne obuwie.  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Julka bardzo fajna strona, nie wiesz czy wysylaja do Polski??
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "Majeczka"Julka bardzo fajna strona, nie wiesz czy wysylaja do Polski??

Niestety nie, ale wysylaja do Anglii:


http://www.buffalo-shop.de/buffalo/urwfilter/faq_shippingcost/do/index.html#q3
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sierpniowajulka

Na stronie jest napisane, że nie wysyłają:
We currently deliver to Germany, Austria, Andorra, Belgium, Finland, Greece, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, Portugal, United Kingdom and San Marino. Your home country is not listed? If you would like to be informed when we begin delivering to your country, please send us an e-mail to international@buffalo-shop.de, indicating the name of the country concerned in the subject heading. We will keep you posted.
Ale... jest przecież w Warszawie sklep z ich butami (Goertz17 w Złotych Tarasach), więc może warto do nich napisać i zapytać, czy przypadkiem nie zaczęli już wysyłek do Polski. I odkryłam właśnie, że Goertz17 jest także w Gdańsku i Krakowie. :) http://www.goertz.de/goertz17/index_pl.htm Może tam można znaleźć pokazane przeze mnie modele?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

dla "wciąż szukających" butków

jest już nowa kolekcja ślubna ryłko    www.rylko.pl
może komuś się przyda

Kasia

w sklepie danija widziałam powiedzmy ślubne butki
może komuś podpasują

sklep danija - a marka butów jakoś na L (lazarotte ??, lazore??)

zosia2007

Poniżej podaję link z butami ślubnymi, który dosatałam od znajomej

http://dyeableshoecompany.stores.yahoo.net/

Basia

Cumberland,
wielkie dzięki!

jestem po ni ejednym tournee po sklepach i jestem załamana. Poo prostu nic nie ma!!!
Może zaryzykuję kupno przez internet.. (?)
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

rilla

#37
oto moje buty

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


ale mi się śmieszne stopa ułożyła - naprawdę nie mam takich dwóch różnych:D



wrobelek0403

ja dzis znalazłam fajne buty w venezii. Niestety nie mam zdjecia, ale podobne do tych:

klasyczne, 4,5 cm obcas, lekki czubek, kolor perłowa biel. Kosztowały 360 zł. Były w suumie wygodne, tylko troche sciskały mi palce.

Te na zdjeciu to hoegl, też bardzo wygodne, ale dla mnie za wysokie (cos ze 6,5 -7 cm). 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

ja chcialam bardzo proste i koniecznie skorzane. a strafialam na same satynowe:(
zalaczone to moje buty na wszelki wypadek jesli nei znajde bialych
mysle ze bardzo jasny bez sie nie bedzie gryzl, ale dopoki sukni nie dostane, nie moge obiektywnie ocenic. stad te buty jeszcze nie sa zaklepane, ale bardzo bym chciala by pasowaly, bo sa super wygodne, i super proste. takie dokladnie jak chcialam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

Fason może i niezły ale mi osobiście nie podobają się tak bardzo wykrojone buciki. Dla mnie wystające linie palców u stóp są mało eleganckie w czółenkach. Jak już pełne to tak, żeby nie było ich widać.
ale to tylko kwestia gustu... :)

elizapj

Cytat: kathrines w 11 Mar 2008, 19:59:59
Fason może i niezły ale mi osobiście nie podobają się tak bardzo wykrojone buciki. Dla mnie wystające linie palców u stóp są mało eleganckie w czółenkach. Jak już pełne to tak, żeby nie było ich widać.
to samo mi mama mowi:(...ale ja mam slub w sierpniu, i i tak uwazam ze bede cierpiec w pelnych butach...ale sandalkow, czy peep toelkow nie chcialam...
poza tym chyba ktos musialby miec niezly wzork by sie tych linii dopatrzyc pod dluga kiecka...
nie wiem
z reszta, jak pisalam, one nadal nie sa zatwierdzone przeze mnie:)..bo ten kolor moze byc nietego..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

Mówisz , że wygodne to ok, jak nie znajdziesz nic innego to nie ma co na siłę szukać i kupowac buty "na raz".
Ja sama wiem z czym to sie je, bo od kilku miesięcy poszukuje białych ładnych bucików, bezskutecznie (z czubami mi się nie podobaja). Jak nic nie znajde to pójdę w sandałkach, które kupiłam wrazie gdybym nie znalazła czegos ładnego  i pełnego.

A co do butków na fotce, to ja bym się nie czuła chyba  wnich dobrze, bo sprawiają wrażenie,że mało trzymają stopę. Nie klapią podczas chodzenia a co dopiero tańca.

elizapj

Cytat: kathrines w 11 Mar 2008, 20:13:17
Mówisz , że wygodne to ok, jak nie znajdziesz nic innego to nie ma co na siłę szukać i kupowac buty "na raz".
na raz nei chcialam:) i te by na raz nie byly. przez to ze sa bezowe i nie maja na sobie zadnych ozdob, poza tym sa skorzane napewno chodzilabym w nich wiele razy po slubie:) to byl dodatkowy argument za ich kupnem
Cytat: kathrines w 11 Mar 2008, 20:13:17
A co do butków na fotce, to ja bym się nie czuła chyba  wnich dobrze, bo sprawiają wrażenie,że mało trzymają stopę. Nie klapią podczas chodzenia a co dopiero tańca.
nie, nie, trzymaja dobrze:) uwierz mi w sklepie decydowalam sie na nie co najmniej 45 min, wiele spacerowalam. ponadto przymierzalam je po 7 wieczorem, co Pani w sklepie uznala za najlepszy czas na mierzenie nowych butow, stopa zmeczona, troche napuchnieta po calym dniu etc. aha, i jeszcze byly opcje szerokosci stopy a,b,c plus 2 rozne wysokoscie obcasa 7 i 8cm. oczywiscie przymierzalam wszystkie warianty:) i szersze owszem zsuwaly sie, ale to nie byla kwestia modelu, tylko szycia na szersza stope. wiec tych jestem pewna w 100% ze zsuwac, ani klapac sie nie beda:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

Chyba rzadkością są różne szerokości stopy w rozmiarówce butów. Przynajmniej ja się jeszcze nigdy z tym nie spotkałam. Super sprawa :)

zuzia

Cytat: kathrines w 11 Mar 2008, 19:59:59
Fason może i niezły ale mi osobiście nie podobają się tak bardzo wykrojone buciki. Dla mnie wystające linie palców u stóp są mało eleganckie w czółenkach. Jak już pełne to tak, żeby nie było ich widać.
ale to tylko kwestia gustu... :)
mialam dokladnie to samo napisać.
Buty ladne, ale to wykrojenie z widocznymi palcami...... okropne.

zuzia

Cytat: kathrines w 11 Mar 2008, 20:35:54
Chyba rzadkością są różne szerokości stopy w rozmiarówce butów. Przynajmniej ja się jeszcze nigdy z tym nie spotkałam. Super sprawa :)
w Polsce to raczej nie do dostania. Np. w US to norma.

inkageo

Ja lubię takie wykrojenie w butach, palce są seksi :)
Imagine there is no hate