buty do sukni ślubnych

Zaczęty przez dagi, 19 Lut 2008, 13:31:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: mika9983 w 27 Mar 2008, 14:34:50
Zuzia a foty jakieś masz tych butkow??
mogę zrobić jak bardzo chcesz. I torebki mam nawet do nich :D

mika

to pewnie że chce, z torebkami oczywiście!!!

aja

cumberland  bardzo ładne i kosztuja tylko 190 zł!!!
i całkiem wygodne...

kathrines

Białe ładne buty pilnie poszukiwane !!

wrobelek0403

Cytat: kathrines w 27 Mar 2008, 19:19:54
Białe ładne buty pilnie poszukiwane !!


a gdzie szukasz?? i co to znaczy ładne?? :) białe i perłowe widziałam w venezii, sama kupiłam w hoglu - sa białe i perłowe.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olgaaa1

#230
ja byłam dzisiaj w menburze w Wola Park, ale jakieś nie wygodne te buty niestety :((
Kupiłam w kóncu pod presją, bo juz musiałam w KDT, całe w kryształkach, za całe 120zł :D

Kasia

olga wrzuć fotę tych kryształowych z KDT - bardzo mnie zaciekawiły te kryształy :)

olgaaa1

Cytat: Kasia w 27 Mar 2008, 23:26:44
olga wrzuć fotę tych kryształowych z KDT - bardzo mnie zaciekawiły te kryształy :)
Mówisz i masz :)

Majeczka

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

hmmm cos mi sie zepsulo w suwaczku jeszcze wczoraj bylo 4 miesiace i 20 dni a dzis mam napis NOW ????????
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

widze ze wszytkie PM z suwaczkami z przewodnikmp.pl maja ten sam problem :( moze jakos uda sie to naprawic
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


zuzia

Cytat: Majeczka w 27 Mar 2008, 23:57:29
dziewczyny a orientujecie sie czy zappos wysylaja do europy??http://www.zappos.com/n/es/d/722000268'/page/1.html?zv=201

wygląda na to, że nie.
Q: Do you ship to addresses outside the United States?
A: We ship to all US States and Territories. Orders placed through Canada.Zappos.com can be shipped to Canada (For details, see: Canada.Zappos.com/cs_shipping.zhtml). We do not ship to any other international locations at this time.

w razie czego mogę pomóc, ale musiałabyś być pewna modelu i rozmiaru bo nie będzie możliwości zwrotu.

Kasia

Cytat: zuzia w 28 Mar 2008, 09:36:43
Cytat: olgaaa1 w 27 Mar 2008, 23:33:24
Mówisz i masz :)
gdzie?????


w pierszym / wczesniejszym poscie :)

też szukałam ;)


zuzia

Cytat: Kasia w 28 Mar 2008, 19:20:13
na allegro jest kilka ofert z butami Menbur :)

ale z cenami torebek to facet chyba zwariowal!

Kasia

ja dobrze nie pamiętam cen torebek w tym sklepie ale one tanie nie były
jakoś podobnie kosztowały co te na allegro.

pamiętam że ta co była do tych butów co mi sie powiedzmy ze podobały to kosztowała 99zł a buty 209

a wczoraj rozmawiałam z jedną dziewczyną, która mówiła że w tym sklepie widziała torebkę całą w cekinach za 999zł

zuzia

Cytat: Kasia w 28 Mar 2008, 20:22:26
ja dobrze nie pamiętam cen torebek w tym sklepie ale one tanie nie były
jakoś podobnie kosztowały co te na allegro.

pamiętam że ta co była do tych butów co mi sie powiedzmy ze podobały to kosztowała 99zł a buty 209

a wczoraj rozmawiałam z jedną dziewczyną, która mówiła że w tym sklepie widziała torebkę całą w cekinach za 999zł
ja swoje torebki kupowalam za 69 zl.
poza tym Menbur czasami bywa w Evereście :)

Kasia

a gdzie ten everest jest

te buty manbur bardzo mnie zainteresowały, takie inne są

może to będą moje buty do slubu :)

Kasia

a te torebki maja rózne ceny


zuzia

Cytat: Kasia w 28 Mar 2008, 20:32:58
a gdzie ten everest jest
everest to sieć sklepów z butami. np. w arkadii jeden jest. Nie w każdym sezonie są u nich menbury. A ślubnych w tym w Arkadii w ogóle nie widzialam. Ale z tego co wiem to jest kilka everestów w wawie.

Kasia

ja stricte slubnych nie szukam

wręcz przeciwnie  :)

szukam ładnych srebrnych butów

zuzia


Kasia