Buty - zaczynam sie rozglądać

Zaczęty przez marcheewka, 15 Lut 2008, 08:20:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: "Kasia"mayagaramond, http://www.hurtszewski.co...products_id=137

Dzieki, stawiam piwo! Ince tez za poruszenie tematu :)

Scholl chyba tez takie robi, ja mam takie zelowe pod srodstopie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Senkju, u nas to w każdym obuwniczym jest :)
Imagine there is no hate

ze_nitka

Cytat: "dodaa84"o matko :mrgreen:
myślałam, że to ploty
a to buty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dodaa84, masz ode mnie piwo za poprawienie humoru :D

marcheewka

Byłam dzisiaj w kilku salonach i oglądałam buty. Na Biskupiej najpierw jakiś salon(?) jedne buty były nawet ładne, ale na niskim obcasie. W Cymberline nic mnie nie zachwycilo, buty w większosci z czubem. Oglądałam też Arte di roma w Adeline na Stwosza. Mierzyłam kilka , były wygodne, stabilne ( te 8 cm??!) ale niestety wszystkie za duże! Jak wybrać buty na całą noc, jak nie można przymierzyć rozmiaru? Zamawia sie w ciemno - tak na oko?? Pani mi powiedziała, że jeśli 38 z czubem jest za duże, to okrągłe 37 może być dobre. Moze być dobre(?)
Pójdę jutro na Sokolniczą, może tam przymierzę właściwy rozmiar. Mój rozmiar buta 38, czyli wcale nie taki mały, te buty w salonie były strasznie wielkie.

Izaura



inkageo

A jaki odcień ma suknia? Kremowy? I ten dół będzie złoto/beżowy jak na fotce?

[ Dodano: 19-02-2008, 09:54 ]
No i jaki obcas?
Może coś takiego? Ostatnio grube obcasy są co raz bardziej modne.
Imagine there is no hate


zwierzatko_mojej_mamy

crazy.live,  witamy - proponuje zalozyc wlasny watek, wkleic zdjecie sukni i pytac o wszelkie rady ;) czyli dodatki do sukni :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

crazy.live

Dziękuję z radę, na pewno się przyda :-D . Dopiero uczę się poruszć na tym forum

Pozdrawiam



sierpniowajulka

marcheewka, no Tobie, a komu?  ;-)  W końcu to Twój wątek.
Jak mi wpadną w oko jakieś w stylu, który pokazałaś w ostatnim poście, to podeślę tutaj link. :)

[ Dodano: 19-02-2008, 14:12 ]
Mam tylko taką maleńką uwagę...  :oops:  Buty z Twoich ostatnich linków (do butyku) mają super kształt do Twojej sukni, ale te wycięcia raczej będą gryzły się z falbanami. Poszukaj gładkich. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

Tylko mnie się gładkie zupełnie nie podobają! Kojarzą mi sie z takimi bialymi czołenkami modnymi w latach 90 ( jak np. Kasia z filmu Kogel Mogel dostała! :) )

Poza tym tych butów to raczej nie będzie za bardzo widać...  choć nie, czubek będzie widać.
Więc może pelny czubek...

tzn, że te z Arte di roma też nie?? ( modele przeze mnie wyżej w wątku przedstawiane)??
tzn przedstawiane przez stabilo

sierpniowajulka

Cytat: "marcheewka"tzn, że te z Arte di roma też nie?? ( modele przeze mnie wyżej w wątku przedstawiane)??
tzn przedstawiane przez stabilo
a nie, tamte będą super do Twojej sukni! Tylko te z butyka mi się nie widzą, bo wycięcia w nich są dość finezyjne i mogłyby się stać konkurencją dla falban sukni.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

marcheewka

Cytat: "Izaura"to ja wkleję link do bucików mojej ulubionej firmy czyli bronx:
http://www.butyk.pl/towar.2656.Polbuty_pantofelki_Bronx_Flore_73244.html

Izaura, ty kupowałaś już buty tej firmy? Kupowałaś w tej firmie internetowej?
Mozesz coś powiedzieć o jakości butów i obsłudze? Zastanawiam się nad kupnem...

Izaura

Cytat: "marcheewka"
Cytat: "Izaura"to ja wkleję link do bucików mojej ulubionej firmy czyli bronx:
http://www.butyk.pl/towar.2656.Polbuty_pantofelki_Bronx_Flore_73244.html

Izaura, ty kupowałaś już buty tej firmy? Kupowałaś w tej firmie internetowej?
Mozesz coś powiedzieć o jakości butów i obsłudze? Zastanawiam się nad kupnem...

kupowałam w butyk'u 2 razy. za każdym razem obsługa świetna, przesyłki wysyłają następnego dnia, do mnie przesyłki docierały po 2 dniach. jak coś kupisz to przy następnych zakupach dają Ci rabat.

a butów bronx mam 2 pary i to są moje ulubione buty

ostatnio kupiłam u nich fioletowe bronxy:
http://www.butyk.pl/towar.2516.Polbuty_pantofelki_Bronx_Florry_73341.html
i są super-wygodne, dlatego zastanawiam się nad zakupem na ślub tych:
http://www.butyk.pl/towar.2656.Polbuty_pantofelki_Bronx_Flore_73244.html
bo to ten sam fason

marcheewka

i są super-wygodne, dlatego zastanawiam się nad zakupem na ślub tych:
http://www.butyk.pl/towar.2656.Polbuty_pantofelki_Bronx_Flore_73244.html
bo to ten sam fason[/quote]



Dzięki! Ja też się nad tymi zastanawiam i jeszcze innymi.
Powiedz proszę, jak wybrałaś rozmiar?? Ja mierzyłam stopę tak jak radzą i mam ok 24,4 cm ( +/-) Nosze normalnie rozmiar 38, ale mam też kilka par 37.
Według ich miary bliższe mi jest 37 ( 24,2 cm) boję się, aby nie były za małe, bo potem wymiana itp.

Izaura

Cytat: "marcheewka"Powiedz proszę, jak wybrałaś rozmiar?? Ja mierzyłam stopę tak jak radzą i mam ok 24,4 cm ( +/-) Nosze normalnie rozmiar 38, ale mam też kilka par 37.
Według ich miary bliższe mi jest 37 ( 24,2 cm) boję się, aby nie były za małe, bo potem wymiana itp.

według tego co oni piszą o rozmiarach to trzeba zmierzyć stopę i dodać 2-3 mm luzu, więc ja bym Ci sugerowała większe.
ja tak zrobiłam. normalnie noszę 40 albo 41 i wzięłam 41 i są idealne.

marcheewka

Izaura,

Dziękuje Ci, chyba zamówię w przyszłym tygodniu. Jest 10 dni na wymianę, jak mi sie nie spodobają to je zwrócę.

Tylko ciągle nie wiem, co z tym rozmiarem. Jedni piszą tam, że rozmiar lekko zawyżony, inni że dobry. Z tego co piszesz, wydaje się, że powinien być dobry 38 (24,7 cm).
\
Przy każdym prezentowanym bucie w butyk.pl podany jest rozmiar a tuż obok odpowiadająca mu wartość w cm.
Aby odpowiednio dokonać pomiaru stopy należy położyć kartkę papieru na podłodze, przy ścianie. Postawić na kartce stopę, dosunąć do ściany i starannie zaznaczyć najdalej wysunięty punkt stopy.
Następnie zmierzyć długość w linii prostej od zaznaczenia do początku kartki papieru.
Do wymiaru dodaj 2-3 milimetry luzu i wówczas dopasuj do wymiaru podanego przy rozmiarze

Zmierzę jeszcze raz i dodam ten luz, bo prawdę powiedziawszy zapomniałam o nim!

panikarola

marcheewka, mi sie zdaje, ze tak pol numeru mniejsze trzeba brac. a to jest bronx bronx czy np bronx diesel czy cos? ja mam bronx bronx i za duze sa teraz na mnie, jak juz sie rozchodzily, z pol numeru mniejsze by byly idealne.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marcheewka

panikarola,

To sa Bronx Flore. Właśnie róznie piszą - jedni, ze standardowa, inni za duża.
Boję się, żeby nie klapały potem, bo skora zawsze się rozbije.

Ale jak będa za małe, to paskudnie będą obcierać

A ty tam zamawiałas?

panikarola

tak, bronx fabie. one sa tak ostro w czubek, wiec moze okragle beda odpowiadaly rozmiarowi i nie zrobia sie za duze. mi sie fabia rozklapala, ale tez mniejszego niz 36 nie maja - nie mam wyjscia i musze pokochac tak jak jest ;)

o takie ja zamowilam, tylko czarne i nie lakierki (ale ten kolor tez ladny, tylko nobel dla tego kto upoluje rozmiar)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zuzia

Cytat: "panikarola"tylko nobel dla tego kto upoluje rozmiar)
?