poprawiny - fajna knajpa w warszawie

Zaczęty przez elizapj, 14 Lut 2008, 18:29:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

choc my nie za bardzo chcemy, to obie rodziny naciskaja:(
nie chce zostawic tego w rekach innych, bo wyjdzie jakis kwas...(hmhm z 15 lat tak sie nie wyrażałam haha)

chciałabym znaleźć jakąś miłą restaurację, może być bardziej trendy-hip, nie musi byc wcale dobra pod klimaty weselne. chodzi po prostu o miejsce gdzie w niedzielę w średniej grupie można zorganizować zamknięty lunch.

ja mam ogromna liste, bo jak szukalam na swoje wesele to przeczesalam co sie dalo, ale to sa glownie miejsca typowo weselne, czyli np musialo byc miejsce na tance etc, ogromna powierzchnia , etc. wiec na pewno ominalam kilka ciekawych. Moze warszawianki pbecnei tam mieszkające mi cos podpowiedza ? gdzie teraz fajnie jest pójść?

myslałam o restuaracji Rózana http://www.restauracjatradycja.pl/ lub Dom Polski http://www.restauracjadompolski.pl/articles/show/59

ale choc obie uwazam za ladne...to juz mnie troche mdli ten styl...może coś bardziej dla mlodziezy 30letniej;)

DZIEKI!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

*Blue Cactus - kuchnia meksykanska,
*Oberża pod czerwonym wieprzem - kuchnia raczej polska z fajnymi komunistycznymi klimatami,
*Folk Gospoda - kuchnia polska, styl jak w nazwie ludowy, widziałam pare razy jak ludzie tam organizuja obiad poweselny, my mielismy tam kolacje integracyjna przedweselną,
*Mój brat jest fanem Kompanii Piwowarskiej

A gdzie jest ta restauracja na Francuskiej 11, bo chodze do kosmetyczki na Francuska 9a i nie kojarze tego lokalu?
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

elizapj

Cytat: "kamelia04.08.2007"A gdzie jest ta restauracja na Francuskiej 11, bo chodze do kosmetyczki na Francuska 9a
ja tam byłam tylko wirtualnie...wieć nie podpowiem, ale musi byc obok nr 9 hahah! chyba ze tam parzyte i nieparzyte są po tej samej stronie

dzieki za podpowiedzi
*Blue Cactus - *Oberża pod czerwonym wieprzem - *Kompanii Piwowarskiej
te znam, jaos nei pomslalam... a tej jeszcze nie:
*Folk Gospoda
ide szuac w sieci
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

Cytat: "elizapj"chyba ze tam parzyte i nieparzyte są po tej samej stronie

no cos ty?   :roll:  jest 9, 9A, a potem 11. Może nie zwrócilam uwagi, musi to byc na zdjeciach duze, a w rzeczywistosci niepozorne.

jak dla gosci weselnych (czyli różny wiek), to polecam albo oberżę (klimat lat 50-tych), albo folk gospodę. Ja załatwialam kolacje dla 25 osób w Folk gospodzie, uzganianie menu itd. Wyszło na prawde fajnie, mila atmosfera, dobre jedzenie.

[ Dodano: 14-02-2008, 18:58 ]
Blue cactus tez jest ok, ale zbyt młodzieżowy dla starszego pokolenia, poza tym blue cactus jest lepszy na wieczór niz na popołudnie

Generalnie musisz sie przejśc osobiscie, zeby zobaczyc wszystko na żywo.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

elizapj

Cytat: "kamelia04.08.2007"w Folk gospodzie, uzganianie menu itd. Wyszło na prawde fajnie, mila atmosfera, dobre jedzenie.
mojemu mezowi tez sie bardzo podoba! od razu posłałam mu link/ a on uwielbia placki, pierogi, golonke, smalec..i chyba cala reszte naszej kuchni niemiejskiej hahha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

Cytat: "elizapj"mojemu mezowi tez sie bardzo podoba!

moj mąż zakochal sie w tej knajpie od pierwszego wejrzenia, za nim poszli pozostali Francuzi, mojej rodzinie tez przypadło do gustu.
maja dobre tam tez mięsa, sledzie i inne
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

elizapj

to oprocz  folkowych klimatow, jeszcze chodza mi po glowie cinnamon, platinum oraz fabryka trzciny (miejsce, kt bylo na liscie na wesele)
wiem ze to nietypowe jak na poprawiny...ale na niedzielny lunch po weselu juz moga byc, nie?
jakby ktos mial wiecej pomyslow lokali w tym klimacie to bardzo prosze o sugestie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Louve

elizapj, może zainteresuje Ciebie restauracja,w której my mieliśmy przyjęcie ślubne - zupełnie nietypowa, w stylu art deco - w pobliżu łazienek - restauracja obsessja.
Obok jest też restauracja belvedere - tylko koszmarnie droga...
Jest też resaturacja warszawska na ul Chopina - serwująca tradycyjne polskie jedzenie, a również zachwyca wnętrzem...
A na ile osób ma być to przyjęcie poprawinowe?

sierpniowajulka

może you&me bar: http://youandmebar.pl/index_pol.html ?
a może pomyśl o brunchu w Bristolu? Co prawda wnętrze mało industrialne, ale brunche są tam cudowne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

5czwartych

w Domie Polskim robiłem zdjęcia - bardzo fajnie - patio, dwa poziomy, jedzenie dobre.

[ Dodano: 18-02-2008, 10:44 ]
jeszcze przyszło mi do głowy: Fabryka Trzciny?

talula

Mnie się willa na Pańskiej bardzo spodobała, ale okazała się za mała na nasze wesele... nadal trochę mi szkoda.

http://www.restauracjapanska.pl/

dagi

to ja dorzucę jeszcze restaurację papu w al. niepodległości
http://www.restauracjapapu.pl/site.php?lang=1
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

elizapj

dzieki wszystkim za podpowiedzi:)
bede wirtualnie ogladac wasze propozycje
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Szaraczek

#13
odswieżam wątek, bo sama szukam teraz miejsca na poprawiny w Warszawie i chciałam zapytać elizapj, gdzie w końcu udało ci się je zorganizować i czy byłaś zadowolona? :)
Początkowo myślałam o brunchu, ale 13 to jednak trochę za wcześnie... Sama nie wiem. Więc czekam jeszcze na wasze sugestie i opinie:)

zuzia

Szaraczek
obawiam sie, ze elizapj to rzadko do nas zaglada, ale moze...